102222
 

Вечірка в Party Bus ЛОНГЕР

Вечірка в оригінальному Party Bus золотого кольору для компанії до 30-ти чоловік. 4 години можна буде «запалювати» в салоні незвичайного автобусу: танцювати в променях лазерного шоу на танцполі, співати караоке, розслаблятися за баром або на диванах в чілаут-зоні. Party Bus провезе пасажирів по самим мальовничим місцям міста. Супроводжувати відпочиваючих буде професійний діджей. Фото - та відеозйомка включені. Їжу і напої необхідно взяти з собою, є можливість замовити кейтеринг.  детальніше

30 чол. 4 години Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
30 людина
4 години
Використати до 31.07.2017

Вечірка в Party Bus ЛОНГЕР — що це?

Запальна 4-годинна вечірка для великої компанії у прогулянковому автобусі Party Bus. На «борту» знайдеться усе для веселощів: танцпол з лазерним шоу, дим - і бабл-машинами, бар-ресторан, чілаут-зона з м'якими диванами, караоке. Для пасажирів попередньо розробляється персональний маршрут поїздки з зупинками в найкрасивіших місцях столиці. Також у салоні постійно знаходяться професійний діджей і бармен. Запам`ятати кращі моменти вечірки допоможе фото - і відеозйомка.. Їжу та напої необхідно взяти з собою. 

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити на вечірку до 30-ти людей. На 4 години в розпорядження компанії надійде оригінальний автобус Party Bus золотого кольору. Маршрут прогулянки буде розроблений заздалегідь, врахуються усі побажання, з зупинками в мальовничих місцях столиці. Однак і в салоні буде, чим зайнятися. Наприклад, потанцювати в променях лазерного шоу, поспівати в караоке або відпочити в затишній чілаут-зоні. Їжу та напої необхідно взяти з собою, також є можливість замовити кейтеринг: у барній зоні автобусу знайдеться необхідний посуд і обладнання. Розважати компанію буде професійний діджей-ведучий, гостям допоможуть змішувати коктейлі. 

Автобус для вечірок — Party Bus

Це не звичайний прогулянковий автобус: салон Party Bus спеціально розроблено для проведення яскравих вечірок. Транспорт вміщує зручний танцпол, зони для відпочинку й бар. Простір оформлено в золотих тонах і прикрашено гелієвими кульками. 

3 універсальних зони відпочинку

У автобусі не буде тісно навіть великій компанії, адже зал розділено на 3 містких зони:

  • танцпол — з лазерним шоу, дим і бабл-машинами. Там же пасажирів чекає професійне караоке з великим вибором пісень.
  • бар-ресторан — щоб відпочити за стійкою, випити улюблений коктейль і розважатися далі
  • чілаут-зона — щоб відпочити від танців, можна з комфортом розміститися на м'яких диванах

Професійний супровід

У автобусі постійно будуть перебувати професійний діджей. А в п'ятницю та суботу ще й бармен. Перший задасть атмосферу за допомогою запальних музичних композицій, а також стане ведучим вечірки. Другий же змішає смачні коктейлі з принесеного гостями алкоголю і оригінально їх подасть. Також буде проводитися фото - та відеозйомка, щоб відобразити найяскравіші моменти вечірки. 

Місце проведення враження

3 відгуки від реальних людей