100868
 

Подаруй драйв на тролеї над Дніпром для двох!

Захоплюючий шанс одночасно пролетіти над Дніпром по канатній дорозі довжиною цілих 532 м. Це можливо завдяки паралельним трасам. Перед спуском кожен розташується в кріслі, яке являє собою кріплення зі спеціальними роликами — тролеями. Маршрут розпочнеться біля Арки Дружби народів і приблизно через 1 хвилину закінчиться на Трухановому острові. Компанія дорогої людини й мальовничий річковий краєвид зроблять політ ще більш захоплюючим! детальніше

2 чол. 1 спуск Використати до 31.07.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 016 раз
2 людини
1 спуск
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 120 кг
Доступно з 8 років

Тролей над Дніпром для двох — що це?

Швидкісний спуск над Дніпром на найбільшій тролейній трасі України довжиною 530 м. Вона являє собою похило натягнуту мотузку, пересування по якій здійснюється за допомогою кріплення у вигляді спеціального крісла на ролику. А головне — підкорити «повітряний маршрут» можна одночасно на паралельних трасах. Він стартує біля Арки Дружби народів і закінчується на Трухановому острові. Досвідчені інструктори допоможуть підготуватися до польоту й здійснити «м'яку» посадку.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться на оглядовому майданчику біля Арки Дружби народів, де їх чекає знайомство з професійним інструктором. Він розповість правила безпеки й закріпить кожного в спеціальному кріслі. І ось, можна спускатися на тролеї над акваторією Дніпра. Спуск пройде одночасно на паралельних трасах. Щасливчики перелетять через Дніпро вздовж Пішохідного мосту й фінішують на спеціальній вишці на березі Труханового острову. Далі можна прогулятися по зеленій зоні, обговорюючи море отриманих вражень під час польоту.

Найдовший тролей України

Покорити належить найдовший тролей країни довжиною 532 м 61 см. Цей результат зафіксований у Книзі рекордів Гіннеса України. Завдяки цьому «повітряному маршруту» перелетіти Дніпро можна менш ніж за 60 секунд, насолоджуючись найкрасивішими столичними краєвидами з висоти пташиного польоту.

3 паралельні тролейні траси

Тролей починається на оглядовому майданчику біля Арки Дружби народів неподалік Європейської площі, далі маршрут пролягає над Дніпровською набережною, через Дніпро і прямо до фінішу на спеціальній вишці на березі Труханового острову. Наявність 3-х паралельних трас дозволить одночасно насолодитися спуском.

Кріплення у вигляді крісла

Кріплення, в якому кожному треба буде спуститись, являє собою крісло. Воно має чітку фіксацію і забезпечить комфортний спуск.

875 відгуків реальних людей