100644
 

Подаруй урок студійної зйомки від профі!

Індивідуальне 4-годинне заняття від членів Спілки фотохудожників України! 2 години відведено для вивчення основ студійної зйомки, а ще 2 - для обробки фотографій у графічному редакторі. Можна не тільки навчитися працювати з професійною фототехнікою, виставляти світло та вибирати композицію вдалого кадру, але й познайомитися із майстерністю ретуші. Із таким підходом кожний знімок буде доведено до досконалості! детальніше

1 чол. 4 години Використати до 31.05.2017
1 людина
4 години
Використати до 31.05.2017
Доступно з 14 років

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство зі світом фотомистецтва під керівництвом справжнього професіонала. Заняття складається із 2-х годин студійної зйомки, а ще стільки ж часу буде присвячено обробці зображень у графічному редакторі. Можливість не тільки придбати навички роботи з професійною фототехнікою, але й навчитися доводити до досконалості готові фотографії.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до стін престижної школи «Фотомайстер», де на нього чекає знайомство зі справжніми професіоналами своєї справи. Першим етапом знайомства з цим витонченим мистецтвом стане зйомка в сучасній студії. Час, що залишився, буде присвячено роботі з графічним редактором, за допомогою якого Щасливчик зможе відретушувати декілька знімків.

4 години в компанії майстрів фотомистецтва!

Усі співробітники школи — члени Спілки фотохудожників України! Професіонали своєї справи навчать:

  • працювати з професійною технікою
  • виставляти світло
  • вибирати правильний ракурс
  • правильно обробляти знімки в графічному редакторі

Майстер-клас студійної зйомки

2 години уроку буде присвячено практиці студійної зйомки. Це дозволить відпрацювати отримані знання на практиці, а також набути досвід спілкування із моделями. При цьому, у центрі уваги може виявитися як чарівна дівчина, так і зворушливе кошеня!

Обробка знімків у фоторедакторі

Після зйомки надається можливість оволодіти базовими навичками графічної обробки фотографій у редакторі. Достатньо всього 2-х годин, щоб навчитися правильно ретушувати вже готові знімки та робити їх досконалими!

Місце проведення враження

272 відгуки від реальних людей

Урок фотографії та ретуші

650 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 25
093 170 06 39