100644
 

Подаруй урок студійної зйомки від профі!

Індивідуальне 4-годинне заняття від членів Спілки фотохудожників України! 2 години відведено для вивчення основ студійної зйомки, а ще 2 — для обробки фотографій у графічному редакторі. Можна не тільки навчитися працювати з професійною фототехнікою, виставляти світло та вибирати композицію вдалого кадру, але і познайомитися з майстерністю ретуші. З таким підходом кожен знімок буде доведений до досконалості! детальніше...

1 чол. 4 години Використати до 28.02.2018
1 чоловік
4 години
Доступно з 14 років
Використати до 28.02.2018

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство зі світом фотомистецтва під керівництвом справжнього професіонала. Заняття складається із 2-х годин студійної зйомки, а ще стільки ж часу буде присвячено обробці зображень у графічному редакторі. Можливість не тільки придбати навички роботи з професійною фототехнікою, але й навчитися доводити до досконалості готові фотографії.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до стін престижної школи «Фотомайстер», де на нього чекає знайомство зі справжніми професіоналами своєї справи. Першим етапом знайомства з цим витонченим мистецтвом стане зйомка в сучасній студії. Час, що залишився, буде присвячено роботі з графічним редактором, за допомогою якого Щасливчик зможе відретушувати декілька знімків.

4 години в компанії майстрів фотомистецтва!

Усі співробітники школи — члени Спілки фотохудожників України! Професіонали своєї справи навчать:

  • працювати з професійною технікою
  • виставляти світло
  • вибирати правильний ракурс
  • правильно обробляти знімки в графічному редакторі

Майстер-клас студійної зйомки

2 години уроку буде присвячено практиці студійної зйомки. Це дозволить відпрацювати отримані знання на практиці, а також набути досвід спілкування із моделями. При цьому, у центрі уваги може виявитися як чарівна дівчина, так і зворушливе кошеня!

Обробка знімків у фоторедакторі

Після зйомки надається можливість оволодіти базовими навичками графічної обробки фотографій у редакторі. Достатньо всього 2-х годин, щоб навчитися правильно ретушувати вже готові знімки та робити їх досконалими!

Місце проведення враження:

Фотомайстер
м. Золоті Ворота, вул. О. Гончара, 28Б Показати на мапі

291 відгук

31 липня 2017
Впечатление "Антистрессовый массаж для двоих" очень понравилось!) Выбрали салон "Natura". Персонал очень внимательный, профессионалы своего дела. В сертификате было сказано, что это будет массаж области шеи и предплечий, но массажировали еще и всю спину и руки, что очень порадовало!)) После массажа нас напоили вкусным травяным чаем! Спасибо большое команде Bodo и персоналу салона "Natura" за такое прекрасное впечатление!)

Снежана
31 липня 2017
Увлекательнейший урок студийной съемки, который пролетел как одно мгновение!! Преподаватель Василий Нилович доступно и понятно объяснил тонкости искусства фотографии. Огромное спасибо за незабываемое впечатление !

31 липня 2017
Спасибо большое за этот сертификат, и отличную возможность приобщиться к миру фотографии. Отдельная благодарност Василию Ниловичу Кривенко! Всё прошло очень уютно, комфортно и интересно!

А
Анна
25 липня 2017
Всё было отлично.Прекрасный преподаватель. Всем тем,кто хочет развиваться дальше как фотограф - рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень