Подаруйте урок фотографії і ретуші!

подарували вже 1 783 рази
800 грн 1 люд. 4 години
1 людина
4 години
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Урок відбудеться в індивідуальному форматі. Навчання буде розбито на дві частини. 2 години викладач присвятить теорії та розповість про технічні нюанси роботи з професійною апаратурою. 2 години будуть присвячені практиці. Фотограф навчить виставляти світло в павільйоні та на вулиці, налаштовувати експозицію в різних умовах, вибирати правильний ракурс і ретушувати знімки. У студії можна фотографувати моделей, тварин або предмети. Техніку слід взяти із собою або орендувати в школі.

Чому ми вибрали школу «Фотомайстер»

Школа знаходиться в центрі Києва, в пішій доступності від станції метро «Золоті ворота». Викладачі студії — практикуючі фотографи, які входять до складу Національної спілки фотохудожників України. Для обробки знімків учень зможе взяти із собою готові фото або відредагувати створені під час уроку.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

42 відгуки

Таня
14 березня 2019
https://www.facebook.com/100004688253462
Спасибо, урок очень понравился!
Светлана
10 березня 2019
https://www.facebook.com/100000842445883
Урок фотографии прошёл на ура!!! Замечательный преподаватель Павел все изложил в понятной форме и рассказал много интересных штук, которые я уже спешу испробовать))
Татьяна
6 березня 2019
Мастер-класс проходил 05.03.2019. Время пролетело достаточно быстро, интересно и информативно. Фотографию я люблю ещё с "мыльницы", а "зеркалку" начала испытывать относительно недавно. Занятие подойдет новичкам и тем, кто хочет разобраться с режимами, настройками камеры и основам в постановке кадра. Спасибо Ксюше за советы, секреты и практику ;-)
Алина
3 березня 2019
https://www.facebook.com/100008738855999
Спасибо огромное за самый классный мастер класс. Получила много информации, которую обязательно буду применять в дальнейшем. Очень понравилась Ксения. Мы с ней были на одной волне. Получила массу положительных эмоций, а главное Ксения помогла мне сделать шаг вперед. Спасибо! Буду с удовольствием рекомендовать вашу прекрасную школу- студию."ФОТОМАСТЕР". Обязательно приду на курс обучение к самым лучшим преподавателям, действительно мастерам своего дела! СПАСИБО!!!!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.