100644
 

Подаруй урок студійної зйомки від профі!

Індивідуальне 4-годинне заняття від членів Спілки фотохудожників України! 2 години відведено для вивчення основ студійної зйомки, а ще 2 — для обробки фотографій у графічному редакторі. Можна не тільки навчитися працювати з професійною фототехнікою, виставляти світло та вибирати композицію вдалого кадру, але і познайомитися з майстерністю ретуші. З таким підходом кожен знімок буде доведений до досконалості! подробнее...

1 чол. 4 години Використати до 30.11.2017
1 людина
4 години
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2017

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство зі світом фотомистецтва під керівництвом справжнього професіонала. Заняття складається із 2-х годин студійної зйомки, а ще стільки ж часу буде присвячено обробці зображень у графічному редакторі. Можливість не тільки придбати навички роботи з професійною фототехнікою, але й навчитися доводити до досконалості готові фотографії.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до стін престижної школи «Фотомайстер», де на нього чекає знайомство зі справжніми професіоналами своєї справи. Першим етапом знайомства з цим витонченим мистецтвом стане зйомка в сучасній студії. Час, що залишився, буде присвячено роботі з графічним редактором, за допомогою якого Щасливчик зможе відретушувати декілька знімків.

4 години в компанії майстрів фотомистецтва!

Усі співробітники школи — члени Спілки фотохудожників України! Професіонали своєї справи навчать:

  • працювати з професійною технікою
  • виставляти світло
  • вибирати правильний ракурс
  • правильно обробляти знімки в графічному редакторі

Майстер-клас студійної зйомки

2 години уроку буде присвячено практиці студійної зйомки. Це дозволить відпрацювати отримані знання на практиці, а також набути досвід спілкування із моделями. При цьому, у центрі уваги може виявитися як чарівна дівчина, так і зворушливе кошеня!

Обробка знімків у фоторедакторі

Після зйомки надається можливість оволодіти базовими навичками графічної обробки фотографій у редакторі. Достатньо всього 2-х годин, щоб навчитися правильно ретушувати вже готові знімки та робити їх досконалими!

Місце проведення враження:

Фотомайстер
м. Золоті Ворота, вул. О. Гончара, 28Б Показати на мапі

286 відгуків реальних людей

В
Валерия
17 червня 2017
От индивидуального мастер класса по курсу фотографии получила массу новой, полезной и интересной информации. Спасибо моему преподователю Василию Ниловичу Кривенко! Занятие в 3 часа, пролетает как один миг,после которого выходишь с новым багажом знаний. Очень важно, когда преподаватель рассказывает с душой и может заинтересовать слушателя, а главное доступно объяснить все тонкости.

30 березня 2017
Очень понравился мастер-класс по фотографии. Так как немножко увлекаюсь фотографией, было интересно послушать о том, как правильно выставлять параметры и как правильно делать снимки. Учитель - очень увлекательно и качественно рассказывал информацию. Если бы было свободное время - обязательно посетила бы еще его уроки.

Н
Наталія
28 березня 2017
Курс фотографії я подарувала сину (14 років). Він просто в захваті! В школі нас гостинно зустріли та запропонували мені бути присутньою на уроці разом з сином. Вчитель (Василь Кривенко) розповідає зрозуміло та захоплююче. У нас ще попереду багато цікавого, кожен урок чекаємо з нетерпінням)))

4 березня 2017
Я остался очень доволен, была только нужная информация для меня.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень