100644
 

Подаруй урок фотографії і ретуші!

Індивідуальне 4-годинне заняття від членів Спілки фотохудожників України! 2 години відведено на вивчення основ студійної зйомки, а ще 2 — для обробки фотографій у графічному редакторі. Можна не тільки навчитися працювати з професійною фототехнікою, виставляти світло та обирати композицію вдалого кадру, але й познайомитися з майстерністю ретуші. З таким підходом кожен знімок буде доведений до досконалості! детальніше...

1 люд. 4 години Використати до 30.09.2018
1 людина
4 години
Доступно з 14 років
Використати до 30.09.2018

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство зі світом фотомистецтва під керівництвом справжнього професіонала. Заняття складається із 2-х годин студійної зйомки, а ще стільки ж часу буде присвячено обробці зображень у графічному редакторі. Можливість не тільки здобути навички роботи з професійною фототехнікою, але й навчитися доводити до досконалості готові фотографії.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до стін престижної школи «Фотомайстер», де на нього чекає знайомство зі справжніми професіоналами своєї справи. Першим етапом знайомства з цим витонченим мистецтвом стане зйомка в сучасній студії. Час, що залишиться, буде присвячений роботі з графічним редактором, за допомогою якого Щасливчик зможе відретушувати декілька знімків.

4 години в компанії майстрів фотомистецтва!

Усі співробітники школи — члени Спілки фотохудожників України! Професіонали своєї справи навчать:

 • працювати з професійною технікою;
 • виставляти світло;
 • обирати правильний ракурс;
 • правильно обробляти знімки в графічному редакторі.

Майстер-клас студійної зйомки

2 години уроку будуть присвячені практиці студійної зйомки. Це дозволить відпрацювати отримані знання на практиці, а також набути досвід спілкування із моделями. При цьому, у центрі уваги може виявитися як чарівна дівчина, так і зворушливе кошеня!

Обробка знімків у фоторедакторі

Після зйомки надається можливість оволодіти базовими навичками графічної обробки фотографій у редакторі. Достатньо всього 2-х годин, щоб навчитися правильно ретушувати вже готові знімки та робити їх досконалими!

Місце проведення враження:

Фотомайстер - Фотошкола
м. Золоті Ворота, вул. О. Гончара, 28Б Показати на мапі

300 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
15 березня 2018
Я Благодарна за мастер-класс по фотографии. Это был подарок на День Рождение от сотрудниц. Т.к. я увлекаюсь фотографией на любительском уровне и у меня есть некоторые познания в этой сфере, на мастер-классе я получила ответы на все интересующие меня вопросы и проблемы с которыми я сталкивалась, даже узнала парочку профессиональных секретов )))). Поэтому это был мой лучший подарок)))!

С
Сергей Воронин
22 січня 2018
Бесспорно выше всяких похвал. Василий Нилович отличный педагог, профессиональный фотограф имеющий свое видение и это самое ценное в данном курсе. Оформление студии отличное. Есть все что необходимо для данного фотоурока. Итог, остался на фотокурс у данного преподавателя.

A
Artsurprise Tetiana Bondarenko
12 грудня 2017
4-х часовой мастер-класс с замечательным фотографом и преподавателем фотошколы "Фотомастер" Василием Ниловичем Кривенко пролетели как 5 минут. Море информации, позитивной энергии, индивидуальный подход и, самое главное, тот "толчок" к развитию, желанию учиться, наблюдать, думать, который дает Учитель всем, кто открыт и готов услышать. Огромное спасибо Василию Ниловичу и фотошколе за мастер-класс, а Bodo за неожиданные подарки и впечатления.

7 грудня 2017
Шикарный мастер класс! шла научиться более менее красиво фотографировать, чтоб для себя, а Василий Нилович познакомил, заинтересовал и открыл целый мир фотографии! целую философию! не просто механизм и алгоритм действий, а какую-то внутреннюю суть. 2 часа реально не заметно, и теперь захотелось пойти на курсы!!! Спасибо!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень