100644
 

Подаруй урок студійної зйомки від профі!

Індивідуальне 4-годинне заняття від членів Спілки фотохудожників України! 2 години відведено для вивчення основ студійної зйомки, а ще 2 - для обробки фотографій у графічному редакторі. Можна не тільки навчитися працювати з професійною фототехнікою, виставляти світло та вибирати композицію вдалого кадру, але й познайомитися із майстерністю ретуші. Із таким підходом кожний знімок буде доведено до досконалості! детальніше

1 чол. 4 години Використати до 31.07.2017
1 людина
4 години
Використати до 31.07.2017
Доступно з 14 років

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство зі світом фотомистецтва під керівництвом справжнього професіонала. Заняття складається із 2-х годин студійної зйомки, а ще стільки ж часу буде присвячено обробці зображень у графічному редакторі. Можливість не тільки придбати навички роботи з професійною фототехнікою, але й навчитися доводити до досконалості готові фотографії.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до стін престижної школи «Фотомайстер», де на нього чекає знайомство зі справжніми професіоналами своєї справи. Першим етапом знайомства з цим витонченим мистецтвом стане зйомка в сучасній студії. Час, що залишився, буде присвячено роботі з графічним редактором, за допомогою якого Щасливчик зможе відретушувати декілька знімків.

4 години в компанії майстрів фотомистецтва!

Усі співробітники школи — члени Спілки фотохудожників України! Професіонали своєї справи навчать:

  • працювати з професійною технікою
  • виставляти світло
  • вибирати правильний ракурс
  • правильно обробляти знімки в графічному редакторі

Майстер-клас студійної зйомки

2 години уроку буде присвячено практиці студійної зйомки. Це дозволить відпрацювати отримані знання на практиці, а також набути досвід спілкування із моделями. При цьому, у центрі уваги може виявитися як чарівна дівчина, так і зворушливе кошеня!

Обробка знімків у фоторедакторі

Після зйомки надається можливість оволодіти базовими навичками графічної обробки фотографій у редакторі. Достатньо всього 2-х годин, щоб навчитися правильно ретушувати вже готові знімки та робити їх досконалими!

Місце проведення враження

274 відгуки від реальних людей