100644
 

Подаруй урок фотографії і ретуші!

Індивідуальне 4-годинне заняття від членів Спілки фотохудожників України! 2 години відведено на вивчення основ студійної зйомки, а ще 2 — для обробки фотографій у графічному редакторі. Можна не тільки навчитися працювати з професійною фототехнікою, виставляти світло та обирати композицію вдалого кадру, але й познайомитися з майстерністю ретуші. З таким підходом кожен знімок буде доведений до досконалості! детальніше...

1 люд. 4 години Використати до 31.12.2018
1 людина
4 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.12.2018

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство зі світом фотомистецтва під керівництвом справжнього професіонала. Заняття складається із 2-х годин студійної зйомки, а ще стільки ж часу буде присвячено обробці зображень у графічному редакторі. Можливість не тільки здобути навички роботи з професійною фототехнікою, але й навчитися доводити до досконалості готові фотографії.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до стін престижної школи «Фотомайстер», де на нього чекає знайомство зі справжніми професіоналами своєї справи. Першим етапом знайомства з цим витонченим мистецтвом стане зйомка в сучасній студії. Час, що залишиться, буде присвячений роботі з графічним редактором, за допомогою якого Щасливчик зможе відретушувати декілька знімків.

4 години в компанії майстрів фотомистецтва!

Усі співробітники школи — члени Спілки фотохудожників України! Професіонали своєї справи навчать:

 • працювати з професійною технікою;
 • виставляти світло;
 • обирати правильний ракурс;
 • правильно обробляти знімки в графічному редакторі.

Майстер-клас студійної зйомки

2 години уроку будуть присвячені практиці студійної зйомки. Це дозволить відпрацювати отримані знання на практиці, а також набути досвід спілкування із моделями. При цьому, у центрі уваги може виявитися як чарівна дівчина, так і зворушливе кошеня!

Обробка знімків у фоторедакторі

Після зйомки надається можливість оволодіти базовими навичками графічної обробки фотографій у редакторі. Достатньо всього 2-х годин, щоб навчитися правильно ретушувати вже готові знімки та робити їх досконалими!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Фотомайстер - Фотошкола
м. Золотые Ворота, ул. О. Гончара, 28Б Показати на мапі

304 відгуків

2 липня 2018
Дві години промайнули не помітно: Василь Нилович професійно пояснював ази та секретики якісної фотографії. Дуже швидко визначив "рівень підготовки" і намагався розповісти та показати якомога більше!!! Зрозуміло, професійно, захоплено та завзято))) Вийшла з "домашнім завданням" та бажанням вчитися далі! Велике спасибі!! Однозначно рекомендую всім, хто хоче робити якісні, красиві фотографії думаючи та отримуючи задоволення від процесу!!!!!

К
Катя и Алена
2 липня 2018
Решили сделать себе подарок и пошли с подругой на этот мастер-класс. Понравилось! Учитель-фотограф объяснял все понятно и четко, о своем искусстве рассказывал с трепетом, сразу видно - человек по призванию выбрал профессию) Большинство фоток получились удачными, мы очень довольны) Спасибо большое Bodo!

7 червня 2018
Очень понравился мастер-класс!! Василий Нилович доступно и интересно все объяснил! Два часа прошли очень быстро, но продуктивно) Узнала всю интересующую меня информацию и еще плюс несколько секретиков) Очень бы хотелось продолжить обучение у этого преподавателя!! Только приятные эмоции от данного мастер-класса!

4 травня 2018
Майстер-клас пройшов доволі чудово) трошки теорії та трошки практики, все сподобалося.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень