102269
 

Подаруй прогулянку на гироскутере для двох!

Прогулянка по Маріїнському парку на електричних гіроскутерах. Вони являють собою платформи без керма, на яких можна стояти в повний зріст і нахилами тіла задавати напрям руху. Вбудовані датчики реагують на зміну положення тіла — в залежності від цього гіроцикл їде вперед, у зворотному напрямку, повертає вправо або вліво. Максимальна швидкість — 10 км/ч. Враження розраховано на 2 чоловік, кожен управляє окремим гіроскутером. детальніше

2 чол. 45 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 974 рази
2 людини
45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Обмеження: - до 100 кг
Доступно з 10 років

Прогулянка на гіроскутерах для двох — що це?

Досвід управління незвичайним прогулянковим транспортом — гіроциклом. Це компактна платформа з 2 колесами з боків, яка володіє системою динамічного балансування. Пасажир стає на платформу і нахилами корпусу визначає напрямок руху: вперед — гіроскутер розганяється, назад — їде у зворотньому напрямку, а щоб повернути вправо або вліво потрібно перенести вагу тіла на одну ногу. Освоїтися з управлінням можна за 5 хвилин, далі передбачено катання по Маріїнському парку. Загальний час оренди — 45 хвилин. Кожен катається на окремому гіроциклі.

Як все проходить?

Інструктор навчить Щасливчиків управляти гіроскутерами на майданчику поруч з пунктом прокату. Інструктаж займе 5 хвилин, а решту часу можна буде витратити на самостійну прогулянку по Маріїнському парку. Маршрут катання Щасливчики спланують на свій розсуд, а потім повернуться до пункту прокату, щоб залишити там гіроцикли.

Сучасні гіроскутери без керма

Платформи гіроскутерів мають просту конструкцію, але складну «начинку». Всередині — система балансування. Вбудовані датчики зчитують сигнали і передають її в електронний центр управління. Датчики здатні визначати положення тіла пасажира і фіксувати зміни тиску на платформу.

Оренда гіроскутерів на 45 хвилин

У пункті прокату нададуть 2 гіроскутера — по одному для кожного учасника враження. Кататись можна буде одночасно. Час прогулянки — 45 хвилин з урахуванням короткого інструктажу.

Маршрут по Маріїнському парку

Кататися на гіроскутерах належить по алеях Маріїнського парку — доступний будь-який маршрут. Максимальна швидкість гіроциклів — 10 км/ч. 

Місце проведення враження

8 відгуків реальних людей