102269
 

Подаруй прогулянку на гіроскутері для двох!

Прогулянка по Маріїнському парку на електричних гироскутерах. Вони являють собою платформи без керма, на яких можна стояти в повний зріст і нахилами тіла задавати напрям руху. Вбудовані датчики реагують на зміну положення тіла — в залежності від цього гироцикл їде вперед, у зворотному напрямі, повертає вправо або вліво. Максимальна швидкість — 10 км/ч. Враження розраховано на 2 чоловік, кожен управляє окремим гироскутером. подробнее...

2 чол. 45 хвилин Використати до 30.09.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 366 раз
2 людини
45 хвилин
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2017

Прогулянка на гіроскутерах для двох — що це?

Досвід управління незвичайним прогулянковим транспортом — гіроциклом. Це компактна платформа з 2 колесами з боків, яка володіє системою динамічного балансування. Пасажир стає на платформу і нахилами корпусу визначає напрямок руху: вперед — гіроскутер розганяється, назад — їде у зворотньому напрямку, а щоб повернути вправо або вліво потрібно перенести вагу тіла на одну ногу. Освоїтися з управлінням можна за 5 хвилин, далі передбачено катання по Маріїнському парку. Загальний час оренди — 45 хвилин. Кожен катається на окремому гіроциклі.

Як все проходить?

Інструктор навчить Щасливчиків управляти гіроскутерами на майданчику поруч з пунктом прокату. Інструктаж займе 5 хвилин, а решту часу можна буде витратити на самостійну прогулянку по Маріїнському парку. Маршрут катання Щасливчики спланують на свій розсуд, а потім повернуться до пункту прокату, щоб залишити там гіроцикли.

Сучасні гіроскутери без керма

Платформи гіроскутерів мають просту конструкцію, але складну «начинку». Всередині — система балансування. Вбудовані датчики зчитують сигнали і передають її в електронний центр управління. Датчики здатні визначати положення тіла пасажира і фіксувати зміни тиску на платформу.

Оренда гіроскутерів на 45 хвилин

У пункті прокату нададуть 2 гіроскутера — по одному для кожного учасника враження. Кататись можна буде одночасно. Час прогулянки — 45 хвилин з урахуванням короткого інструктажу.

Маршрут по Маріїнському парку

Кататися на гіроскутерах належить по алеях Маріїнського парку — доступний будь-який маршрут. Максимальна швидкість гіроциклів — 10 км/ч. 

Місце проведення враження:

Segway-клуб
м. арсенальна, Маріїнський парк. Показати на мапі

9 відгуків реальних людей

До
Катерина
17 березня 2017
Сертификат мне подарила лучшая подруга, мне очень понравилось, никогда раньше не пробывала, но у меня почти сразу же получилось. Советую всем

27 грудня 2016
Подарила подруге 10 впечатлений, из которых она выбрала именно это. И меня ещё с собой взяла) Заряд положительной энергии присутствовал и у меня, и у неё далеко ещё не один день. Гироборд реагирует на малейшие движения тела. И времени более чем достаточно, чтобы накататься. Отдельное спасибо Бодо за хороший сервис:)

26 жовтня 2016
Впечатление получилось очень ярким, покатался и я и моя дочь, которая освоила гироборд за несколько минут, получили массу позитивных эмоций, которые обсуждали весь день. После катания всерьез задумались о том, что теперь есть прекрасный вариант подарка на юбилей дочери - покупка гироборда! Спасибо BODO за великолепный сервис и внимание к клиентам. Отдельная благодарность Ирине Косенковой за прекрасный подарок!

Т
Таня
21 вересня 2016
Подарила крестнице на День рождения. Каталась вместе с мамой. Остались очень довольны. Хороший и удобный сервис bodo. Можна выбрать подарок на любой вкус, а использовать в удобное время. С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень