102269
 

Подаруй прогулянку на гіроскутері для двох!

Прогулянка по Маріїнському парку на електричних гироскутерах. Вони являють собою платформи без керма, на яких можна стояти в повний зріст і нахилами тіла задавати напрям руху. Вбудовані датчики реагують на зміну положення тіла — в залежності від цього гироцикл їде вперед, у зворотному напрямі, повертає вправо або вліво. Максимальна швидкість — 10 км/ч. Враження розраховано на 2 чоловік, кожен управляє окремим гироскутером. подробнее...

2 чол. 45 хвилин Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 514 раз
2 людини
45 хвилин
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2017

Прогулянка на гіроскутерах для двох — що це?

Досвід управління незвичайним прогулянковим транспортом — гіроциклом. Це компактна платформа з 2 колесами з боків, яка володіє системою динамічного балансування. Пасажир стає на платформу і нахилами корпусу визначає напрямок руху: вперед — гіроскутер розганяється, назад — їде у зворотньому напрямку, а щоб повернути вправо або вліво потрібно перенести вагу тіла на одну ногу. Освоїтися з управлінням можна за 5 хвилин, далі передбачено катання по Маріїнському парку. Загальний час оренди — 45 хвилин. Кожен катається на окремому гіроциклі.

Як все проходить?

Інструктор навчить Щасливчиків управляти гіроскутерами на майданчику поруч з пунктом прокату. Інструктаж займе 5 хвилин, а решту часу можна буде витратити на самостійну прогулянку по Маріїнському парку. Маршрут катання Щасливчики спланують на свій розсуд, а потім повернуться до пункту прокату, щоб залишити там гіроцикли.

Сучасні гіроскутери без керма

Платформи гіроскутерів мають просту конструкцію, але складну «начинку». Всередині — система балансування. Вбудовані датчики зчитують сигнали і передають її в електронний центр управління. Датчики здатні визначати положення тіла пасажира і фіксувати зміни тиску на платформу.

Оренда гіроскутерів на 45 хвилин

У пункті прокату нададуть 2 гіроскутера — по одному для кожного учасника враження. Кататись можна буде одночасно. Час прогулянки — 45 хвилин з урахуванням короткого інструктажу.

Маршрут по Маріїнському парку

Кататися на гіроскутерах належить по алеях Маріїнського парку — доступний будь-який маршрут. Максимальна швидкість гіроциклів — 10 км/ч. 

Місце проведення враження:

Segway-клуб
м. арсенальна, Маріїнський парк. Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

13 квітня 2017
Ребенку на день рождения подарили десять впечатлений Bodo. Очень долго не могли определиться куда пойти. Выбрали катание на гироскутере и остались довольны :) Спасибо большое Bodo за впечатление.

6 квітня 2017
Впечатлением осталась довольна. В прокате работают приветливые ребята, по телефону подробно рассказали как их найти и при встрече провели инструктаж, помогли стать на гироборд. Спасибо!

Про
Ольга
5 квітня 2017
В эту субботу (1.04) катались с сыном на гироскутере... Впечатление нам подарил друг. Сын (12 лет) с первого раза стал и поехал, масса эмоций

Про
Ольга
3 квітня 2017
В эту субботу (1.04) катались с сыном на гироскутере... Впечатление нам подарил друг. Сын (12 лет) с первого раза стал и поехал, масса эмоций ярких

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень