Подаруйте прогулянку на електросамокатах для двох!

подарували вже 63 рази
2 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Актуально з весни

Як відбувається враження

Після невеликого інструктажу тренер видасть друзям захисну екіпіровку, що включає шолом, наколінники і налокітники. Він підбере електросамокати, враховуючи індивідуальні особливості клієнтів, і покаже, як ними керувати. Після цього друзі будуть кататися територією Виставкового центру або вздовж Оболонської набережної.

Чому ми вибрали пункти оренди електротранспорту «Цитрус прокат»

У розпорядженні райдерів будуть скутери, що розвивають швидкість до 20-45 км/г. Заряду батареї вистачає на 30-кілометрову прогулянку. Транспортні засоби оснащені спеціальними датчиками, що фіксують пробіг, швидкість і заряд акумулятора.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Костя
22 серпня 2018
Я прямо будто в детство вернулся) инструктор нам говорил, что на таких самокатах можно и по городу ездить. На практике и правда оказалось очень удобно. Крутая штука по идее, когда пробка. Не знаю, как отреагировали бы водители, если бы я так рассекал по дороге, но вообще это реально удобно) катались с девушкой, все понравилось. Подобрали хорошие самокаты. Внимательный инструктор, все подогнал, как нужно. Спасибо)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.