102659

Подаруй ніч в Шоколадному будиночку!

Екскурсія одною з найкрасивіших будівель Києва — Шоколадним будиночком. Вона триватиме до 2,5 годин і включатиме в себе два етапи. Прогулянка стартує з Хрещатика, в ході якої належить дізнатися цікаві факти про значущі місцях центру столиці. Після прибуття до Шоколадного будиночку почнеться основна частина: екскурсовод проведе всіма залами й кімнатами, розповідаючи легенди про кожне приміщення. Вечір буде повністю наповнений солодким ароматом: під кінець видадуть філіжанку гарячого шоколаду, печиво й цукерки. детальніше...

1 люд. до 2,5 годин Використати до 30.11.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 477 раз
1 людина
до 2,5 годин
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2018

Ніч у Шоколадному будиночку — що це?

Вечір у «найсолодшій» будівлі Києва — Шоколадному будиночку. Піша екскурсія відбудеться в групі й почнеться на Хрещатику. Гід проведе відомими місцями столиці та повідає їх історії. Після прибуття до будиночку Щасливчик у компанії однодумців відвідає 7 зал, розгляне кожну деталь, і все це під захоплюючі розповіді екскурсовода. Насамкінець — гарячий шоколад.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з групою прямо в серці столиці — на Хрещатику. Звідти стартує піша прогулянка до Шоколадного будиночку тривалістю до 50 хвилин. Вона буде супроводжуватися цікавими фактами про оточуючі будинки, вулиці, які відомі тільки гідові. У самому будиночку на Щасливчика очікує до 90 хвилин екскурсії всіма кімнатами. Кульмінація — відвідування залу з імітацією балу XIX століття. Вишенькою на торті стане гарячий шоколад, печиво та цукерки — так Щасливчик зможе закріпити свої враження.

Дивовижні факти про Київ

Прогулянка центром столиці стане аперитивом для масштабної подорожі в часі в Шоколадному будиночку. Належить дізнатися багато цікавого про крихітні вулички та знамениті київські Липки.

Справжні солодощі

Щасливчик запам'ятає «солодку» пригоду надовго. А для цього йому запропонують філіжанку гарячого шоколаду, печиво та цукерки.

Бальна зала

Культура танцю була дуже популярною, і бали вважалися справжнім мистецтвом. У Шоколадному будиночку є приміщення, де відтворена атмосфера ХІХ століття із усією вишуканістю аристократичних танців.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

В
Владислав
11 квітня 2018
Позитивные экскурсоводы, интересная информация, еще и организованно на 5+ Если пойдете с друзьями которые любят историю, но не любят сладкое, у вас будет дополнительная порция отличного горячего шоколада = )

Н
Наталия
31 січня 2018
Отличная экскурсия для тех кто любит Киев или хочет узнать о нем побольше. Лучше идти вдвоем или компанией. Я сама очень люблю Печерск и получила массу удовольствия от очередной встречи с ним.И сама идея дарить впечатления мне очень нравится.

S
Sheila
21 листопада 2017
Это был мой первый визит в Киев. Мне очень понравилась экскурсия. У меня даже получилось выиграть билет на концерт классической музыки, но пришлось отдать другим ребятам, так как я возвращалась домой. Познавательно и интересно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень