102659

Подаруй ніч в Шоколадному будиночку!

Екскурсія одною з найкрасивіших будівель Києва — Шоколадним будиночком. Вона триватиме до 2,5 годин і включатиме в себе два етапи. Прогулянка стартує з Хрещатика, в ході якої належить дізнатися цікаві факти про значущі місцях центру столиці. Після прибуття до Шоколадного будиночку почнеться основна частина: екскурсовод проведе всіма залами й кімнатами, розповідаючи легенди про кожне приміщення. Вечір буде повністю наповнений солодким ароматом: під кінець видадуть філіжанку гарячого шоколаду, печиво й цукерки. детальніше...

1 люд. до 2,5 годин Використати до 28.02.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 623 раз
1 людина
до 2,5 годин
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 28.02.2019

Ніч у Шоколадному будиночку — що це?

Вечір у «найсолодшій» будівлі Києва — Шоколадному будиночку. Піша екскурсія відбудеться в групі й почнеться на Хрещатику. Гід проведе відомими місцями столиці та повідає їх історії. Після прибуття до будиночку Щасливчик у компанії однодумців відвідає 7 зал, розгляне кожну деталь, і все це під захоплюючі розповіді екскурсовода. Насамкінець — гарячий шоколад.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з групою прямо в серці столиці — на Хрещатику. Звідти стартує піша прогулянка до Шоколадного будиночку тривалістю до 50 хвилин. Вона буде супроводжуватися цікавими фактами про оточуючі будинки, вулиці, які відомі тільки гідові. У самому будиночку на Щасливчика очікує до 90 хвилин екскурсії всіма кімнатами. Кульмінація — відвідування залу з імітацією балу XIX століття. Вишенькою на торті стане гарячий шоколад, печиво та цукерки — так Щасливчик зможе закріпити свої враження.

Дивовижні факти про Київ

Прогулянка центром столиці стане аперитивом для масштабної подорожі в часі в Шоколадному будиночку. Належить дізнатися багато цікавого про крихітні вулички та знамениті київські Липки.

Справжні солодощі

Щасливчик запам'ятає «солодку» пригоду надовго. А для цього йому запропонують філіжанку гарячого шоколаду, печиво та цукерки.

Бальна зала

Культура танцю була дуже популярною, і бали вважалися справжнім мистецтвом. У Шоколадному будиночку є приміщення, де відтворена атмосфера ХІХ століття із усією вишуканістю аристократичних танців.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

6 відгуків

З
Зоя
24 червня 2018
Впечатление приятное. Интересная, познавательная экскурсия. Для меня - это встреча с давно знакомыми местами, воспоминаниями юности, посещение "Шоколадного домика" в его новом статусе. Интересно было узнать его историю. Форма проведения экскурсии, атмосфера, сюрпризы - все оставляет приятное впечатление. Возникает желание побывать здесь и на других мероприятиях, в частности, музыкальных вечерах...
Впечатление приятное. Интересная, познавательная экскурсия. Для меня - это встреча с давно знакомыми местами, воспоминаниями юности, посещение "Шоколадного домика" в его новом статусе. Интересно было узнать его историю. Форма проведения экскурсии, атмосфера, сюрпризы - все оставляет приятное впечатление. Возникает желание побывать здесь и на других мероприятиях, в частности, музыкальных вечерах. Спасибо всем, причастным к организации и проведению экскурсии!

Н
Надежда
5 червня 2018
Познавательная и увлекательная история нашего прошлого! Необычно, что еще можно найти и увидеть рядом архитектуру другого столетия, потрогать ее руками, услышать о ней истории, удостоверив себя, что были и есть люди, которые творят ее для потомков. Очень довольны что выбрали именно это путешествие во времени. Спасибо, огромное! Давно такого не было ощущения наслаждения восторга

А
Александра
25 травня 2018
Очень сказочная интересная и вкусная экскурсия ! Рассказ экскурсовода переносит в Киев 20-30 годов, дает возможность узнать истории красивейших особняков на Липках. Рекомендую любителям истории и архитектуры!

В
Владислав
11 квітня 2018
Позитивные экскурсоводы, интересная информация, еще и организованно на 5+ Если пойдете с друзьями которые любят историю, но не любят сладкое, у вас будет дополнительная порция отличного горячего шоколада = )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень