Подаруй ніч в Шоколадному будиночку!

подарували вже 794 разів
1 людина
до 2,5 годин
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Групова екскурсія почнеться на Хрещатику. Звідси стартує піша прогулянка до Шоколадного будиночка тривалістю до 50 хвилин. Вона буде супроводжуватися фактами про оточуючі будинки і вулиці, які відомі тільки гіду. У самому будиночку на відвідувачів чекає екскурсія по всіх кімнатах. Кульмінація — відвідування залу з імітацією балу XIX століття. В кінці вечора гостей чекає гарячий шоколад і солодощі.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство працює з 2004 року і пропонує більше 300 екскурсій по місту. Всі маршрути авторські. Крім екскурсій, бутик пропонує квести, дегустації та театралізовані прогулянки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

6 відгуків

Зоя
24 июня 2018
Впечатление приятное. Интересная, познавательная экскурсия. Для меня - это встреча с давно знакомыми местами, воспоминаниями юности, посещение "Шоколадного домика" в его новом статусе. Интересно было узнать его историю. Форма проведения экскурсии, атмосфера, сюрпризы - все оставляет приятное впечатление. Возникает желание побывать здесь и на других мероприятиях, в частности, музыкальных вечерах. Спасибо всем, причастным к организации и проведению экскурсии!
Надежда
5 июня 2018
Познавательная и увлекательная история нашего прошлого! Необычно, что еще можно найти и увидеть рядом архитектуру другого столетия, потрогать ее руками, услышать о ней истории, удостоверив себя, что были и есть люди, которые творят ее для потомков. Очень довольны что выбрали именно это путешествие во времени. Спасибо, огромное! Давно такого не было ощущения наслаждения восторга
Александра
25 мая 2018
Очень сказочная интересная и вкусная экскурсия ! Рассказ экскурсовода переносит в Киев 20-30 годов, дает возможность узнать истории красивейших особняков на Липках. Рекомендую любителям истории и архитектуры!
Владислав
11 апреля 2018
https://www.facebook.com/100002739078487
Позитивные экскурсоводы, интересная информация, еще и организованно на 5+ Если пойдете с друзьями которые любят историю, но не любят сладкое, у вас будет дополнительная порция отличного горячего шоколада = )
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки