102192
 

Подаруй романтичний вікенд у Київській Русі!

2 дні й одна ніч у заміському готелі з можливістю відвідування унікального історичного парку «Київська Русь». Перед очима відвідувачів розгорнеться реконструкція Стародавнього Києва V-XIII століть. Терема й царські палати, церкви та мости, язичницькі капища й житлові будинки — усе це на території більш ніж 50 га! По просторах парку можна буде покататися у кінному екіпажі, відвідати музей, помилуватися експозиціями, а профі-гід проведе цікаву індивідуальну екскурсію. Готель знаходиться усього в 5 хвилинах ходьби від парку, у мальовничому селі Копачів. Гостям нададуть комфортабельний двомісний номер зі всіма зручностями.  детальніше

2 чол. 2 дня (1 ніч) Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 345 раз
2 людини
2 дня (1 ніч)
Використати до 31.07.2017

Вікенд у Київській Русі — що це?

Унікальна нагода на 2 дні зануритися у атмосферу середньовічного Києва! Зупинившись у затишному готелі, який знаходиться неподалік від парку «Київська Русь», можна буде оглянути усі експозиції давнього міста без поспіху. Гостей нагодують сніданком, покатають в кінному екіпажі, запросять на індивідуальну екскурсію по території комплексу. Також можна буде самостійно погуляти парком та його околицями.

Як все відбувається?

Історичний парк «Київська Русь» відчинить ворота перед Щасливчиками: можна буде відвідати музей і виставки, церкви, язичницькі капища, торгові лавки майстрів-ремісників і побачити інші зразки старовинної архітектури. А ще у програмі — катання у справжньому кінному екіпажі і індивідуальна екскурсія від профі-гіда. Оселитися Щасливчикам належить в затишному готелі неподалік від стародавнього міста. Гостям запропонують кімнату з усіма зручностями, а вранці другого дня пригостять сніданком. Щасливчики зможуть відпочити в камінному залі або влаштувати барбекю на терасі біля соснового лісу.

Парк «Київська Русь» — реконструкція середньовічної столиці

Перенестися в часі і потрапити в V-XIII століття просто — достатньо відвідати унікальний історичний парк «Київська Русь», який знаходиться за містом у селі Копачів. Це масштабна реконструкція стародавньої столиці Русі. Гості парку побачать ретельно відтворені будівлі, церкви і капища, стіни муру, ринкову площу і багато іншого. Оглянути всі визначні місця можна під час індивідуальної екскурсії, а потім і самостійно.

Уїк-енд за містом в комфортабельному готелі 

Гостям належить зупинитися в затишному готелі, який знаходиться неподалік від історичного парку. Двомісний номер обладнаний усім необхідним: двоспальне ліжко, ванна кімната, телевізор, кондиціонер, Wi-Fi. Вранці гостям подадуть сніданок. Для тих, хто прибуде на власному авто, передбачена парковка.

Катання в кінному екіпажі по території парку

Доріжками старовинного парку приємно гуляти, але вдвічі цікавіше — прокотитися ними у кінному екіпажі. Спокійні конячки провезуть гостей найцікавішими локаціями: з пасажирського місця зручно робити пам'ятні фотографії та милуватися околицями. 

Місце проведення враження

7 відгуків реальних людей