100642
 

Подаруй повний курс фотомайстерності!

Повноцінний практичний курс в авторській фотошколі Олексія Абрамова — 14 занять по 3 години кожне! Навчання проходить у форматі майстер-класів зі зйомками як в студії, так і на вулиці. Будь-який новачок зможе розібратися в пристрої свого фотоапарату від «а» до «я» та навчитися робити якісні, сюжетні знімки. Уроки проходять у групі до 5 чоловік та присвячені особливостям цифрових камер, аксесуарів та фільтрів; законам композиції та експозиції, правилам роботи зі світлом та основам жанрової зйомки. Фінальні майстер-класи курсу також познайомлять із ретушшю фото в редакторах Photoshop і Lightroom. детальніше...

1 чол. 14 уроків по 3 години Використати до 31.08.2017
1 людина
14 уроків по 3 години
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.08.2017

Курс фотографії — що це?

Захоплююча навчальна програма з 14 групових занять тривалістю 3 години. Уроки проходять під керівництвом професійного фотографа. Із таким викладачем легко можна «зрозуміти» оптику фотоапарата, освоїти основні технічні прийоми, вивчити правила композиції та роботу зі світлом. Більш не потрібно буде ставити собі питання, як фотоапарат робить якісні знімки. Уся технологія в найдрібніших подробицях висвітлена на майстер-класах.

Як все відбувається?

Щасливчик буде відвідувати фотошколу Олексія Абрамова, яка знаходиться в 5 хвилинах ходу від метро «Золоті ворота». Заняття проходять у невеликій групі до 5 осіб. Щасливчик познайомиться з командою професійних фотографів, які протягом усього курсу будуть ділитися своїм досвідом, пояснювати всі основні прийоми фотомистецтва в теорії та на практиці. Щасливчика очікують 14 захоплюючих 3-годинних заняття як в стінах студії, так і прямо під відкритим небом. У разі пропуску — можна відвідати урок в іншій групі.

Повноцінний курс фотографії з 14 занять

Це комплексне навчання, яке дає можливість освоїти:

  • особливості цифрових фотокамер, аксесуарів та фільтрів
  • закони композиції та експозиції
  • правила роботи зі світлом
  • основи жанрової зйомки (фотонатюрморти, пейзажі, репортажні знімки та ін)

Цифрова камера від «А» до «Я»

Будова дзеркальної фотокамери стане цілком зрозумілою. «Глибина різкості», «баланс білого», «пріоритет діафрагми» — ці та інші поняття перестануть бути просто термінами, а придбають практичне значення! На заняттях можна буде розібратися із принципами роботи спалаху та оптики фотоапарата, навчитися підбирати потрібні фільтри та інші додаткові аксесуари. Адже якісні знімки — це не тільки пошук «моментів», але й технічні прийоми.

Уроки у форматі майстер-класів

Кожне заняття триває 3 години, у його основі — переважно практика. Саме тому майстер-класи для фотографів-початківців будуть проходити як в студії, так і під відкритим небом. Таким чином, можна буде попрактикуватися у фотографуванні при різному освітленні та освоїти основні прийоми жанрової зйомки.

Місце проведення враження:

Фотомайстер
м. Золоті Ворота, вул. О. Гончара, 28Б Показати на мапі

278 відгуків реальних людей

Н
Наталия
18 лютого 2017
Подарок подарил мне Любимый.У меня мечта научиться красиво и качественно фотографировать.Понравилось всё,я попала в солнечную сказку,где учат писать светом. Спасибо за волшебное впечатление bodo,благодарю мастера-преподавателя Василия Ниловича,

7 лютого 2017
Мастер-класс очень понравился. Много нового и интересного. Отдельно отмечу гибкость и заинтересованность студии. Я попросил разделить 4-х часовое занятие на две части. А потом еще и перенес вторую часть на другой день недели и никаких проблем! В общем всем советую не пожалеете!

24 січня 2017
Я не ожидала, что за 2 часа можно узнать технику фотографирования в ручном режиме! Я в не реальном восторге, благодарна этому невероятно приверженному делу - фотографу. И #bodo за гениальные идеи подарков, и ребятам которые мне подарили это впечатление.!!

20 січня 2017
Сын подарил мне индивидуальный курс фотомастерства. Я побывала пока только на двух занятиях, но впечатлений позитивных уже получила больше, чем достаточно. Мне кажется такой подарок не только приятен, но и удивительно полезен. У меня, наконец-то, стали получаться качественные фотографии, а ведь я давно мечтала научиться фотографировать.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень