101288
 

Подаруй абонемент у спортзал!

Цілих 3 місяці ефективних тренувань в одному з кращих спортзалів столиці. Відвідувати їх можна буде у будь-який зручний час: з 07:00-23:00 у будні і з 08:00-22:00 у вихідні. Перше заняття має ознайомлювальний характер — персональний інструктор познайомить з різними тренажерами та навчить правильно розраховувати навантаження. Абонемент дає право відвідувати тренажерний зал, кардіо-зону, сайкл-студію і різні групові тренування — аеробні, силові, танцювальні і т. д. Крім того, після кожного заняття можна буде розслабитися у фінській сауні.  детальніше...

1 люд. 3 місяці Використати до 31.03.2019
2 700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 337 раз
1 людина
3 місяці
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.03.2019

Абонемент в спортзал - що це?

Безлімітний абонемент до одного з кращих фітнес-клубів Києва на цілих 3 місяці. Це чудова нагода займатися на тренажерах, відвідувати кардіо-зону, сайкл-студію і групові тренування в будь-який зручний день аж до пізнього вечора. А після насиченого і продуктивного заняття можна розслабитися у фінській сауні з сухою парою.

Як все відбувається?

Для зручності Щасливчик може активувати свій сертифікат в одному з 3 фітнес-центрів елітної мережі «Sport & Spa», що максимально близько розташований до будинку або роботи. Перше знайомство зі спортивним клубом розпочнеться зі вступного інструктажу. Професійний тренер навчить користуватися спорядженням. За додаткову плату він може також скласти індивідуальну програму занять. Щасливчик зможе займатися в різноманітних зонах, відвідувати групові тренування, а також відпочивати після інтенсивних навантажень в комфортній фінській сауні з сухою парою.

Безлімітне відвідування всіх тренувальних зон

Тренажерний зал, сайкл-студія, кардіо-зона, групові заняття - в необмеженому доступі! Це і аеробні, силові, танцювальні класи, і уроки бойових мистецтв, і категорія «Mind and Body» із заняттями йогою і пілатесом. Біля 40 різних групових тренувань на вибір. Відвідувати зал можна в будь-який зручний час, аж до пізнього вечора.

Елітний фітнес клуб «Sport & Spa»

У престижному спортивному комплексі «Sport & Spa» працюють справжні профі, серед яких - 14 чемпіонів України, 5 чемпіонів Європи та 10 майстрів спорту. Тут є всі умови для цікавих і комфортних тренувань - сучасне обладнання, затишні роздягальні, фінська сауна. На вибір надається 3 фітнес клуби: на Петрівці, Борщагівці або Лук'янівці. Автолюбителі зможуть залишити свою машину на парковці на 3 години.

1 заняття з персональним тренером

Для новачка обов'язково проведуть вступне індивідуальне тренування. Інструктор ознайомить з обладнанням тренажерного залу, розповість про правильну техніку виконання вправ, і навчить вірно збільшувати навантаження. Під час першого відвідування також можна буде вивчити всю «географію» спорткомплексу, ознайомитися з розкладом групових занять та вибрати зручний час для відвідування цих студій.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Sport&Spa - Мережа фітнес клубів
м. Петрівка, пр-т Степана Бандери, 9, корпус 5 Показати на мапі

м. Лукьяновкая, вул. М.Пимоненка, 13, корпус 7 Показати на мапі
вул. Героїв Космосу, 4 Показати на мапі

10 відгуків

Юлія
25 жовтня 2017
Дякую BODO за можливість відвідувати спортзал та отримувати насолоду від занять у Sport&Spa! Отримала дане враження в подарунок від чоловіка і неймовірно задоволена. Якщо хтось сумнівається, то не сумнівайтеся, воно того варте! Бонус плюс у вигляді бані та сауни у спортклубі робить своє діло і розслабляє після тренувань. Шкода, що 12 місяців скоро закінчаться, але гадаю, що з сервісом Bodo і наступний рік буде проведений у Sport&Spa.

14 липня 2015
Большое спасибо BODO за предоставленную возможность получить жирную каплю удовольствия и релакса. СПАСИБО!

И
Илона
14 квітня 2015
Уже месяц по абонементу посещаю клуб на Лукьяновке (благодаря подарку от Бодо, который мне преподнес муж). Очень довольна услугой. Нравится фитнес-интенсив с Анечкой Гаврилюк - тренер от бога, и стриппластику классно дает Кристиночка. Этим девочкам хочется сказать отдельное спасибо. Еще парочку благодарностей припасу на потом, т.к. не на все групповые тренировки удается успевать. Просто ходить в...
Уже месяц по абонементу посещаю клуб на Лукьяновке (благодаря подарку от Бодо, который мне преподнес муж). Очень довольна услугой. Нравится фитнес-интенсив с Анечкой Гаврилюк - тренер от бога, и стриппластику классно дает Кристиночка. Этим девочкам хочется сказать отдельное спасибо. Еще парочку благодарностей припасу на потом, т.к. не на все групповые тренировки удается успевать. Просто ходить в тренажерный зал мне бы было скучно, рада, что есть возможность чередовать.

В
Валерий
9 жовтня 2014
Классно спланировано что первое занятие ты проводишь с тренером. А за сауну в безлимите отдельное спасибо!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень