101288
 

Подаруй 3 місячний безлімітний абонемент в спортзал

Аж 3 місяці ефективних тренувань в одному з найкращих спортзалів столиці. Відвідувати їх можна буде в будь-який зручний час: з 07:00-23:00 в будні та з 08:00-22:00 по вихідним. Перше заняття має вступний характер - персональний інструктор ознайомить з різними тренажерами і навчить вірно розраховувати навантаження. Абонемент дає право відвідувати тренажерний зал, кардіо-зону, сайкл-студію і різні групові тренування - аеробні, силові, танцювальні і т.д. Крім того, після кожного заняття можна буде розслабитися у фінській сауні.  детальніше

1 чол. 3 місяці Використати до 31.07.2017
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 195 раз
1 людина
3 місяці
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна

Абонемент в спортзал - що це?

Безлімітний абонемент до одного з кращих фітнес-клубів Києва на цілих 3 місяці. Це чудова нагода займатися на тренажерах, відвідувати кардіо-зону, сайкл-студію і групові тренування в будь-який зручний день аж до пізнього вечора. А після насиченого і продуктивного заняття можна розслабитися у фінській сауні з сухою парою.

Як все відбувається?

Для зручності Щасливчик може активувати свій сертифікат в одному з 3 фітнес-центрів елітної мережі «Sport & Spa», що максимально близько розташований до будинку або роботи. Перше знайомство зі спортивним клубом розпочнеться зі вступного інструктажу. Професійний тренер навчить користуватися спорядженням. За додаткову плату він може також скласти індивідуальну програму занять. Щасливчик зможе займатися в різноманітних зонах, відвідувати групові тренування, а також відпочивати після інтенсивних навантажень в комфортній фінській сауні з сухою парою.

Безлімітне відвідування всіх тренувальних зон

Тренажерний зал, сайкл-студія, кардіо-зона, групові заняття - в необмеженому доступі! Це і аеробні, силові, танцювальні класи, і уроки бойових мистецтв, і категорія «Mind and Body» із заняттями йогою і пілатесом. Біля 40 різних групових тренувань на вибір. Відвідувати зал можна в будь-який зручний час, аж до пізнього вечора.

Елітний фітнес клуб «Sport & Spa»

У престижному спортивному комплексі «Sport & Spa» працюють справжні профі, серед яких - 14 чемпіонів України, 5 чемпіонів Європи та 10 майстрів спорту. Тут є всі умови для цікавих і комфортних тренувань - сучасне обладнання, затишні роздягальні, фінська сауна. На вибір надається 3 фітнес клуби: на Петрівці, Борщагівці або Лук'янівці. Автолюбителі зможуть залишити свою машину на парковці на 3 години.

1 заняття з персональним тренером

Для новачка обов'язково проведуть вступне індивідуальне тренування. Інструктор ознайомить з обладнанням тренажерного залу, розповість про правильну техніку виконання вправ, і навчить вірно збільшувати навантаження. Під час першого відвідування також можна буде вивчити всю «географію» спорткомплексу, ознайомитися з розкладом групових занять та вибрати зручний час для відвідування цих студій.

9 відгуків реальних людей