Спорт у Дніпрі

Фото - Майстер-клас сквошу для двох
93 відгуки
подарували 2 272 рази
Навчання технікам гри ракеточного виду спорту під керівництвом персонального тренера. Інструктор розповість новачкам, як займати правильну стійку та виконувати удари.
Фото - Йога в повітрі
66 відгуків
подарували 3 332 рази
Учасник навчиться виконувати вправи у підвішеному стані. Інструктор буде показувати, як правильно триматися на полотнах, і допомагатиме на всіх етапах тренування.
Фото - Майстер-клас аргентинського танго
30 відгуків
подарували 635 раз
Професіональний танцівник розповість про історію та базові фігури аргентинського танго. Друзі навчаться правильно взаємодіяти одне з одним і виконають кілька зв'язок.
600 грн 2 люд. 60 хв.
Фото - Йога в групі для двох
52 відгуки
подарували 2 188 разів
Учні виберуть будь-який напрямок йоги з представлених у студії. Досвідчений тренер покаже, як виконувати асани, розслаблятися, концентруватися на диханні та тримати рівновагу.
Фото - Абонемент на танці
16 відгуків
подарували 1 750 разів
Учаснику нададуть абонемент на групові заняття. Він зможе вибрати як один напрям, так і декілька різних. На кожному тренуванні буде розминка та хореографічна практика.
Фото - Майстер-клас тверку
9 відгуків
подарували 448 раз
Вивчення елементів тверку, для якого характерні рухи сідницями та стегнами. Педагог навчить основним елементам, а наприкінці заняття допоможе об'єднати їх у танець.
500 грн 1 люд. 90 хв.

Відгуки: Спорт у Дніпрі

340 відгуків
Майстер-клас тверку
Юлия
25 вересня 2021
Тренер Алена провела классную тренировку! Научила базовым движениям и разучили связку в конце, которую она мне сняла на видео потом. Спасибо большое! Очень понравилось!
Майстер-клас сквошу для двох
Вікторія
26 вересня 2021
Очень понравилось, тренер все подробно рассказал, показал!) рекомендую попробовать))
Майстер-клас аргентинського танго
Татьяна
2 жовтня 2021
Спасибо большое, очень понравился мастер-класс Аргентинского танго, услуги bodo также на высоком уровне, очень вежливые менеджеры. Получили большое удовольствие:-)