Фото 1 - Мото Lady

Мото Lady у Дніпрі (не активно)

Перегляньте також

Фото - Драйв на квадроциклах для двох
50 відгуків
подарували 810 раз
Райдерам розкажуть про управління всюдиходами. Потім вони вирушать у заїзд пересіченою місцевістю. Клієнтів буде супроводжувати інструктор, який підкаже дорогу.
Фото - Екскурсія до Чорнобиля
884 відгуки
подарували 11 790 разів
Досвідчений гід розповість про події 26 квітня 1986 року та історію покинутого міста. Маршрут передбачає прогулянку Прип'яттю, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором.
Фото - Дитячий майстер-клас їзди на мотоциклі
1 відгук
подарували 17 раз
Дитина дізнається, як стартувати, перемикати передачі й гальмувати. Потім вона попрактикується.
1 люд.
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2022
Не рекомендується вагітним

Мото Lady — що це?

Індивідуальне заняття з інструктором, який навчить впевнено їздити на байку. Він скоректує програму в залежності від умінь Щасливчика: навчить азам починаючу байкершу і запропонує складні елементи для впевненої мотоледі. Заняття поєднує теорію про будову мотоцикла і практику на майданчику, де можна відпрацювати різні маневри.

Видається екіпірування

В мотошколі видадуть захисну екіпіровку: куртку, наколінники, «черепаху» і шолом. Також перед початком заняття передбачений короткий інструктаж з техніки безпеки. Новачки можуть скористатися штучним обмежувачем швидкості для додаткової безпеки.

Драйв на мотоциклі

Щасливчик освоїть керування мотоциклом — швидкісним та маневреним видом транспорту. За допомогою байка можна швидко дістатися в будь-яку точку міста і отримати порцію адреналіну.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться на навчальний майданчик разом з інструктором Respect Industry. Спочатку профі розповість про будову мотоцикла та теорії його управління, після чого проведе короткий інструктаж. Байкершу видадуть куртку і шолом, а потім вона зможе відчути справжню свободу за кермом мотоцикла. Теорія займе не більш третини заняття, тож для практики залишиться ще близько 40 хвилин.

Теорія і практика управління байком

Під час уроку для мотоледі інструктор поділиться як теорією, так і практикою. Він підбере програму, виходячи з рівня навичок байкерши і запропонує вивчити корисні маневри.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

У шоломі - Мотошкола - Дніпро
Місце зустрічі погоджується з партнером

1 відгук

Дарья
28 квітня 2017
Занятие на мотоцикле очень понравилось. Был небольшой страх, но инструктор убедил, что бояться нечего. Очень понравилось кататься, раньше не сидела за рулем мотоцикла

Як працює купівля враження в подарунок

Крок 1
Виберіть до 5 варіантів, щоб точно вгадати з подарунком
Крок 2
Сплачуйте за найдорожче враження у наборі
Крок 3
Подаруйте враження у дизайнерській упаковці або електронний сертифікат
Крок 4
Одержувач сам обере враження та дату відвідування у нас на сайті
Гарантія якості та ціни
Перед тим як додати враження на сайт, послугу та місце проведення тестує наш співробітник. На сайті — реальні фото та відео локації. А ще наші ціни не відрізняються від цін партнерів.
9 місяців на використання
Стільки часу надаємо отримувачу на вибір, запис і відвідування враження.
5 вражень на вибір
Додайте в подарунок до 5 вражень, щоб точно вгадати! Отримувач сам вибере та відвідає бажану послугу.
Можна замінити враження
Одержувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на декілька або доплатити й відвідати враження дорожче.

Як виглядає подарунок

Можливість привітати людину, якщо не виходить особисто вручити подарунок. Лист або SMS-повідомлення з побажаннями від вас і сертифікатом на враження відправиться в потрібну дату і час імениннику. Копія сертифіката доставляється на ваш e-mail одночасно з надсиланням одержувачу в той час, який ви вказали.

Також ви можете відразу вказати ваш особистий e-mail, щоб отримати сертифікат самостійно та, наприклад, роздрукувати його або відправити зі свого поштовика.

Фото - Електронний сертифікат

Наші магазини

Фото 1 - Магазин bodo в ТЦ Most City
Фото 2 - Магазин bodo в ТЦ Most City