Авто/мото у Харкові

Фото - Екстремальне водіння
154 відгуки
подарували 3 208 разів
Персональний майстер-клас водіння в умовах надзвичайних обставин. Залежно від рівня навичок і досвіду учасника спеціаліст розробить індивідуальну програму заняття.
Фото - Прогулянка на квадроциклах для двох
300 відгуків
подарували 2 650 разів
Катання на потужних всюдиходах за маршрутом, який розроблений спеціально для початківців.
Фото - Драйв на квадроциклах для двох
61 відгук
подарували 1 013 разів
Учасники вирушать кататися по спеціально обладнаній лісовій трасі. На потужних квадроциклах клієнти подолають шлях, сповнений різкими спусками та звивистими стежками.
Фото - Прогулянка на багі
151 відгук
подарували 3 552 рази
Клієнт покатається бездоріжжям на позашляховику, який простий в управлінні та легко маневрує. Екстремал зможе самостійно вести автомобіль або бути на місці пасажира.
Фото - Майстер-клас картингу для двох
81 відгук
подарували 1 622 рази
Проводити заняття буде професійний інструктор. Він видасть друзям повний комплект захисного екіпірування. Учні ознайомляться з теорією та випробують карт у дії під час катання.
Фото - Драйв на пітбайку
60 відгуків
подарували 770 раз
Індивідуальне навчання основ їзди на мотокроссовому байкові. Під час заняття тренер навчить райдера рушати з місця, розганятися, входити в повороти та гальмувати.

Відгуки: Авто/мото у Харкові

1 335 відгуків
Картинг для двох Long
Александра
26 вересня 2021
Очень понравилось😍 Начали вовремя. Инструктор объяснил правила безопасности и всегда следил, пока мы были на заезде. Карты в отличном состоянии. В конце выдали табличку с результатами заезда. Атмосферно,классно! Придём ещё
Прогулянка на багі для двох
Яна
2 жовтня 2021
Катались с мужем на багах, понравилось. Мне было не просто управлять багом с механикой, но инструктор очень хорошо помогал. Больше всего мне нравилось на ровных участках, крутые спуски и подъемы были, но там было страшно :-)
Курс екстремального водіння
Сергей
8 жовтня 2021
Сходил, пока что, только на первое занятие, всем доволен, знания и эмоции получил, всем советую :)