Подаруй винне SPA для двох!

подарували вже 68 разів
4000 грн 2 люд. до 3 годин
2 людини
до 3 годин
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Все необхідне видається
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Сеанс почнеться з розпарювання в фітобочці. Потім майстер виконає пілінг шкіри і нанесе суміш для обгортання на основі натуральних компонентів із вина, меду та виноградних кісточок. Після душа на гостей чекає розслабляючий масаж. Для комфорту з собою можна взяти купальні костюми.

Чому ми вибрали масажний салон на травах Natura

У салоні використовують маски та пілінги на основі натуральних компонентів. Вино для обгортання виготовляють на на Західній Україні. Салон розташований біля Печерської площі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Carturan Marco
21 мая 2018
Это было потресающе!!! Просто не забываемо!!! всем рекомендую))))
Мар'яна
17 апреля 2018
https://www.facebook.com/100003402030787
Позитивні емоції, чудовий сервіс у салоні, хороший масаж та настрій.
Катерина
19 апреля 2017
От винного СПА остались под впечатлением вместе с подругой. Это настолько приятно, что обязательно нужно попробовать! Очень подкупило, что все ингредиенты натуральные. Массажисты умнички, и отношение ребят Бодо тоже понравилось. Все супер, спасибо!
Алина
19 апреля 2017
Винное СПА получила в подарок, и это было незабываемо! Каждая процедура настолько приятная, что прям чувствуешь, как кожа становится все мягче и нежнее... Атмосфера в салоне идеальная для расслабления, сделать что-то лучше было просто невозможно. Расслабилась больше, чем за время отпуска!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки