101409
 

Подаруй відвідування слов'янської лазні для двох!

Клієнти відвідають лазню VIP-класу. Спочатку вони будуть розпарюватися в парній за температурт +70°C і вологості повітря 40-60%. Потім банщик зробить масаж віником за старовинною технологією. Після розігріву гості зможуть скупатися в басейні з артезіанською водою, середня температура якої становить 10-12°C. Альтернативою басейну може стати обливання з традиційного відра-водоспаду. детальніше...

2 люд. 1 день Використати до 30.04.2019
1 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 009 раз
2 людини
1 день
Все необхідне видається
Проходить у групі
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Клієнти відвідають лазню VIP-класу. Спочатку вони будуть розпарюватися в парній за температурт +70°C і вологості повітря 40-60%. Потім банщик зробить масаж віником за старовинною технологією. Після розігріву гості зможуть скупатися в басейні з артезіанською водою, середня температура якої становить 10-12°C. Альтернативою басейну може стати обливання з традиційного відра-водоспаду.

Чому ми вибрали лвзневий комплекс «Куренівські лазні»

Це найбільша парна в Україні — її площа становить 50 м², а висота стель сягає 4,7 м. Гордість слов'янської лазні — 32-тонна піч із закритою кам'янкою. Інтер'єр виконаний у традиційному слов'янському стилі, стіни покриває обробка із сибірської модрини та вільхи. Усе необхідне для релаксації видається: капці, шапочки, простирадла та рушники.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Куреневські лазні - Банний комплекс
м. Мінська, вул. Приорская, 22 Показати на мапі

9 відгуків

В
Владимир
21 листопада 2017
Все было очень круто

О
Олександр
11 лютого 2016
ТО ШО НАДО!!! Классическая баня и сервис отличный. А если есть время и желание, то можно и посидеть за хорошим столом. Кухня хорошая. Боюсь перехвалить.

24 листопада 2015
Впечатление мне подарили жена и дочь. Отличная идея. Баня понравилась. Попариться с веничком - одно удовольствие и опять же польза для здоровья.

15 червня 2015
Впечатление мне подарила дочь с зятем..Выбрала "Славянскую баню" и не пожалела.Очень приветливый и внимательный персонал,без излишней назойливости, кругом чистота и порядок,а массаж дубовым веником вообще словами не передать.время просто пролетело.Получила огромное удовольствие!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень