101409
 

Подаруй відвідування елітної громадської лазні для двох!

Справжня російська лазня, яка зберегла суспільний характер! Приміщення парної вражає своїми масштабами: простір в 50 кв. м виконано з натуральних матеріалів, каменю і дерева, а обігріває його 32-тонна піч. Тут є відро-водоспад, басейн з гідромасажем і контрастною артезіанською водою, а відвідати лазню можна в сімейний або ж чоловічий/жіночий день на вибір. Пару чекає розпарювання з віниками і повний сервіс. Все необхідне для релаксації видається: тапочки, шапочка, простирадло та рушник для кожного. Насолоджуватися банними процедурами парі належить компанії інших відвідувачів комплексу.  детальніше

2 чол. 2,5 години Використати до 31.07.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 654 рази
2 людини
2,5 години
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Проходить у групі

Слов'янська лазня для двох — що це?

Можливість долучитися до стародавньої культури банного відпочинку, розслабившись у елітній парній VIP-класу на дровах — «Куреневські лазні». Її родзинкою, згідно слов'янській традиції, є суспільний характер (площа — 50 квадратних метрів!), а головною перевагою — сучасні технології. Абсолютний комфорт гарантує інтер'єр, виконаний виключно з натуральних матеріалів — каменю та дерева. Надається розпарювання віниками у виконанні досвідченого банщика і різні водні процедури. Передбачені чоловічі та жіночі, а також сімейні дні. Відпочивати доведеться в компанії інших відвідувачів комплексу.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають громадську лазню VIP-класу, де все продумано до дрібниць — затишний інтер'єр та комфортабельні меблі розроблені фахівцями за індивідуальним замовленням. Спочатку потрібно оцінити переваги м'якого густого пару, насиченого киснем, а потім досвідчений банщик зробить кожному масаж віником за старовинною технологією. Контрастні водні процедури дозволять доповнити релакс відчуттям бадьорості. Втому зніме як рукою, а шкіра набуде гладкості та здорового кольору! Так як лазня громадська, у паркий можуть відпочивати й інші гості.

Справжня російська лазня, яка не має аналогів в Україні!

Громадська слов'янська лазня на дровах із величезною парною, площею 50 кв. м! Вона відрізняється унікальним винаходом — піччю періодичного впливу. Це диво, вагою в 32 тонни, сприяє максимально рівномірному прогріванню повітря, а подача кисню і залпове провітрювання забезпечують максимально комфортне перебування.

Різноманітність водних процедур

Після розігріву варто насолодитися корисними контрастними процедурами. Це може бути купання у басейні з проточною артезіанською водою, середня температура якої становить 10-12 градусів, обливання за допомогою традиційного відра-водоспаду або відпочинок у гідромасажному басейні.

Комплект банного приладдя

Розслабитися після банного сеансу можна в спеціальній лаунж-зоні з комфортними шезлонгами. Усе необхідне для релаксації видається: капці, шапочка, простирадло, рушник.

Місце проведення враження

8 відгуків реальних людей