Подаруйте квитки в сферичний кінотеатр для компанії!

подарували вже 282 рази
4 людини
1 сеанс
Проходить у групі
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Ознайомившись із розкладом, друзі попередньо виберуть відповідний сеанс. У кінотеатрі встановлені зручні крісла. До перегляду доступні фільми різних тематик. Це може бути історія пошуків темної матерії, еволюція уявлень людей про космос або знайомство з роботою астронавтів. Тривалість одного сеансу в середньому складає 30 хвилин залежно від вибраного фільму.

Чому ми вибрали кінотеатр Teleport360

Кінотеатр оснащений великим купольним екраном, який охоплює 360 градусів, і сучасною проекційною системою. На території є лаунж-кафе з власною кухнею. Тут можна підкріпитися перед сеансом або перекусити вже після нього. Афіша кінотеатру підходить як для дітей, так і для дорослих. Маленькі відвідувачі зможуть подивитися мультфільми про космічні пригоди.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

53 відгуки

Анатолий
Сьогодні
Было класно хорошо но мало) И мне казалось что былобы лучше если бы кресла были на половину лежа потому что постоянно хотелось вверх посмотреть, ну непривычно было. И немного укачало, что-то новое для меня было) В общем понравилось!
Кирилл
21 лютого 2019
Понравился формат данного кинотеатра, рекомендую идти на познавательный фильм. Очень красочно , познавательно и не обычно. Эффект погружения и ты будто бы попал в фильм ) Единственное замечание в самом зале где проходит сеанс , прохладно , так что если идите в курточках )) всем хороших впечатлений )
Павел
20 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001777575002
Весьма интересный опыт, эдакий 3-D планетарий. Очень понравилось приподнесение материала по строению вселенной и процессов, происходящих в ней. Пожалел, что был без сына, в след. раз - обязательно с ним
Янина
18 лютого 2019
Дуже сподобалось враження. Якщо шукаєте чогось нового, нових вражаень, та полюбляєте кіно раджу обрати дане враження) Пів години, які йшов сеанс пролетіли ніби пару хвилин, проте залишили масу позитивних вражень, дуже вдячна BODO за організацію)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.