Подаруйте прогулянку на електросамокатах для компанії!

подарували вже 13 рази
4 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Актуально з весни

Як відбувається враження

Новачкам видадуть електросамокати, після чого проведуть короткий інструктаж і навчать керуванню. Кожному підберуть захисний шолом, налокітники та наколінники. Зважаючи на навички спортсменів, інструктор підбере двоколісний транспорт. Кататися приятелі будуть територією Експоцентру або Оболонської набережної.

Чому ми вибрали пункти оренди електротранспорту «Цитрус прокат»

Взяти в оренду електросамокат можна в одному з двох пунктів «Цитруса». Друзі будуть кататися на одній з кращих моделей транспорту. Девайси розганяються до 20-45 км/год, а їхнього заряду вистачає на 30 км. У самокатів є вбудовані бортові комп`ютери, де відображається поточна швидкість, загальний пробіг і заряд батареї. У деяких видів електротранспорту є сидіння.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Костя
22 серпня 2018
Я прямо будто в детство вернулся) инструктор нам говорил, что на таких самокатах можно и по городу ездить. На практике и правда оказалось очень удобно. Крутая штука по идее, когда пробка. Не знаю, как отреагировали бы водители, если бы я так рассекал по дороге, но вообще это реально удобно) катались с девушкой, все понравилось. Подобрали хорошие самокаты. Внимательный инструктор, все подогнал, как нужно. Спасибо)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.