101677
 

Подаруй ніч у музеї для компанії!

Рідкісна можливість потрапити до музею Булгакова, який знаходиться в будинку з містичним номером 13, після його закриття. Професійний екскурсовод зуміє відкрити двері в темний час доби й проведе унікальну екскурсію з безліччю містичних історій. У програмі прогулянки також зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздихальниці, будинку Карлсона й замку Річарда Левове серце. Екскурсія для компанії проходить в групі. детальніше...

4 люд. до 3 годин Використати до 31.07.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 706 раз
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.07.2018

Ніч в музеї для компанії — що це?

Унікальний шанс опинитися в легендарному музеї Булгакова в той час, коли він закритий для відвідувачів, і насолодитися світлою містикою цього будинку під номером 13. Захоплююча пішохідна екскурсія старовинним Андріївським узвозом та його околицями також включає зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздихальниці, прогулянку поблизу будинку Карлсона та замку Річарда Левове серце. Досвідчений гід порадує не тільки загадковими легендами, але й цікавими, веселими історіями з життя стародавнього Києва. Екскурсія проходить у групі.

Як все відбувається?

Спершу Щасливчики та інші учасники прогулянки зустрінуться з досвідченим знавцем столичних історій біля сходинок Андріївської церкви. Тут вони дізнаються захоплюючі секрети, які бережуть у собі стіни храму. Потім можна буде прогулятися вечірнім узвозом, насолодждуючись цікавими зупинками й розповідями гіда. А коли на вулицю спустяться сутінки, захоплюючим завершенням екскурсії стане відвідування музею Булгакова. Незважаючи на те, що його двері вже давно зачинять, провідник допоможе проникнути всередину на цілу годину.

Нічна прогулянка в музеї Булгакова

Найнесподіванішим моментом екскурсії стане її останній об'єкт — музей Булгакова під номером 13. Історія цього будинку, як і творіння великого письменника, оповита особливою містикою. Гід, який буде супроводжувати, дозволить відчути її в повній мірі. І хоч музей вже давно буде «спати» в обіймах ночі, екскурсовод допоможе відкрити двері. «Пізні» гості зможуть відвідати вітальню, їдальню, бібліотеку, медкабінет, спальню сестри письменника й кімнату, де він мешкав до одруження.

Унікальна програма екскурсії

Це чудовий шанс по-новому поглянути на Андріївський узвіз кінця XIX — початку XX століть та його історію. Прогулюючись старовинною бруківкою, можна почути безліч старовинних легенд, цікавих містичних історій та відвідати незвичайні місця, де потрібно загадати бажання.

Насичений маршрут у серці столиці

Знадобиться близько 3-х годин, щоб обійти всі закутки Андріївського узвозу. Під час прогулянки можна буде побачити Андріївську церкву, альтанку закоханих, будиночок Карлсона, гору Уздихальницю, замок Річарда Левове серце й, звичайно ж, побувати в «закритому» музеї Булгакова.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

68 відгуків реальних людей

О
Олександр
21 лютого 2018
Усе було на рівні. Погода, зимова, також сприяла приємним враженням. Готові ще скористатися Вашими послугами.

А
Анастасия
6 лютого 2018
Подруга подарила сертификат. Нам с молодым человеком очень понравилось. Черезвычайно атмоферная экскурсия, до безумия просто покорили своим стилем и неординарностью экскурсоводы как в самом Доме так и на Андреевском спуске. Правда погода немного подвела, до жути холодно было, но гиды удачно развлекли нас дабы отвлечь от того и максимально возможно провели экскурсию в тепле. Спасибо вам большое )!

Н
Николай
26 грудня 2017
Очень понравилось. Спасибо! Было занимательно узнать кое-что новое про любимый город. Музей вечером был шикарен. Таинственность и загадочность дома очень впечатлила. Экскурсоводы молодцы. Впечатление было выбрано не мной Это был подарок жены на День рождения. Однако про музей Булгакова я ей рассказывал неоднократно и видимо поэтому был выбран именно такой подарок. Сама идея подарить...
Очень понравилось. Спасибо! Было занимательно узнать кое-что новое про любимый город. Музей вечером был шикарен. Таинственность и загадочность дома очень впечатлила. Экскурсоводы молодцы. Впечатление было выбрано не мной Это был подарок жены на День рождения. Однако про музей Булгакова я ей рассказывал неоднократно и видимо поэтому был выбран именно такой подарок. Сама идея подарить впечатление замечательная. Буду пользоватся вашими услугами...

30 жовтня 2017
Вчера ночью были на экскурсии в доме М.Булгакова. До сих пор под впечатлением - все было прекрасно организовано, даже дождь не мешал. Сама композиция экскурсии - просто великолепна - прогулка по Андреевскому, потом посещение музея. Два экскурсовода - и оба душевные профессионалы. Просто пронизываешься духом и атмосферой тайны, мистики и старины. Спасибо большое!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • 8 березня
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень