101677
 

Подаруй нічну екскурсію в музей Булгакова для чотирьох!

Рідкісна можливість потрапити в музей Булгакова, який знаходиться в будинку з містичним номером 13, після його закриття. Професійний екскурсовод зуміє відкрити двері в темний час доби і проведе унікальну екскурсію з безліччю містичних історій. У програмі прогулянки також зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздихальниці, будинку Карлсона та замку Річарда Левове серце. Екскурсія для компанії проходить у групі. детальніше...

4 чол. до 3 годин Використати до 31.08.2017
550 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 204 раз
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.08.2017

Ніч в музеї для компанії — що це?

Унікальний шанс опинитися в легендарному музеї Булгакова в той час, коли він закритий для відвідувачів, і насолодитися світлою містикою цього будинку під номером 13. Захоплююча пішохідна екскурсія по старовинному Андріївському узвозу та його околицях також включає зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздихальниці, прогулянку поблизу будинку Карлсона і замку Річарда Левове серце. Досвідчений гід порадує не тільки загадковими легендами, але й цікавими, веселими історіями з життя стародавнього Києва. Екскурсія проходить у групі.

Як все відбувається?

Спершу Щасливчики та інші учасники прогулянки зустрінуться з досвідченим знавцем столичних історій біля сходинок Андріївської церкви. Тут вони дізнаються захоплюючі секрети, які таять в собі стіни храму. Потім можна буде прогулятися по вечірньому узвозу та біля нього, насолодившись цікавими зупинками й розповідями гіда. А коли на вулицю опустяться сутінки, захоплюючим завершенням екскурсії стане відвідування музею Булгакова. Незважаючи на те, що його двері вже давно зачинять, провідник допоможе проникнути всередину на цілу годину.

Нічна прогулянка в музеї Булгакова

Найнесподіванішим моментом екскурсії стане її останній об'єкт — музей Булгакова під номером 13. Історія цього будинку, як і творіння великого письменника, оповита особливою містикою. Гід, який буде супроводжувати, дозволить відчути її в повній мірі. І хоч музей вже давно буде «спати» у обіймах ночі, екскурсовод допоможе відкрити двері. «Пізні» гості зможуть відвідати вітальню, їдальню, бібліотеку, медкабінет, спальню сестри письменника й кімнату, де він мешкав до одруження.

Унікальна програма екскурсії

Це чудовий шанс по-новому поглянути на Андріївський узвіз кінця XIX — початку XX століть та його історію. Прогулюючись по старовинній бруківці, можна почути безліч старовинних легенд, цікавих містичних історій і відвідати незвичайні місця, де можна загадати бажання.

Насичений маршрут в серці столиці

Знадобиться близько 3-х годин, щоб обійти всі закутки Андріївського узвозу. Під час прогулянки можна буде побачити Андріївську церкву, альтанку закоханих, будиночок Карлсона, гору Уздихальницю, замок Річарда Левове серце й, звичайно ж, побувати в «закритому» музеї Булгакова.

Місце проведення враження:

50 відгуків реальних людей

Н
Наталия
6 листопада 2016
Очень понравилось и мне и дочке, ей 14. Узнали много нового о родном Киеве. Отдельное спасибо экскурсоводу, Андрею, он не просто профессионал, но еще и прекрасный рассказчик, которому явно нравится то чем он занимается.

31 жовтня 2016
Подарили на день рождение набор из 10 впечатлений. Сразу из них выбрала для себя "Ночь в музее" так как люблю Булгакова и мистику. Впечатление очень понравилось, было интересно побывать в доме писателя после закрытия музея, узнать о некоторых фактах его жизни. "Бодо" - это отличный способ порадовать своих близких. Спешу выбрать впечатление для подруги на день рождение.

Про
Оксана
9 жовтня 2016
Впечатление получила в подарок от друзей. Очень интригующее название "Ночь в музее")) Экскурсия очень понравилась, 3 часа пролетели, как 5 минут. Экскурсоводы - замечательные и профессионалы. Особое впечатление от музея Булгакова, познавательная экскурсия и возможность прикоснуться к творчеству и жизни феноменального писателя.

Т
татьяна
4 жовтня 2016
Очень хорошие эмоции оставила экскурсия "ночь в музее". Экскурсовод настолько интересно рассказывал, что забывалось реальное время и мы полностью погружались во времена тех легенд, о которых он нам повествовал... Музей Булгакова оставил не забываемые ощущения! Экскурсия замечательная! Рекомендую всем. Спасибо моей дочке, коротая подарила мне эту эмоцию и bodo, которая это всё организовала!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень