101677
 

Подаруй нічну екскурсію в музей Булгакова для чотирьох!

Рідкісна можливість потрапити до музею Булгакова, який знаходиться в будинку з містичним номером 13, після його закриття. Професійний екскурсовод зуміє відкрити двері в темний час доби й проведе унікальну екскурсію з безліччю містичних історій. У програмі прогулянки також зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздихальниці, будинку Карлсона й замку Річарда Левове серце. Екскурсія для компанії проходить в групі. детальніше...

4 люд. до 3 годин Використати до 30.04.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 530 раз
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 30.04.2018

Ніч в музеї для компанії — що це?

Унікальний шанс опинитися в легендарному музеї Булгакова в той час, коли він закритий для відвідувачів, і насолодитися світлою містикою цього будинку під номером 13. Захоплююча пішохідна екскурсія старовинним Андріївським узвозом та його околицями також включає зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздихальниці, прогулянку поблизу будинку Карлсона та замку Річарда Левове серце. Досвідчений гід порадує не тільки загадковими легендами, але й цікавими, веселими історіями з життя стародавнього Києва. Екскурсія проходить у групі.

Як все відбувається?

Спершу Щасливчики та інші учасники прогулянки зустрінуться з досвідченим знавцем столичних історій біля сходинок Андріївської церкви. Тут вони дізнаються захоплюючі секрети, які бережуть у собі стіни храму. Потім можна буде прогулятися вечірнім узвозом, насолодждуючись цікавими зупинками й розповідями гіда. А коли на вулицю спустяться сутінки, захоплюючим завершенням екскурсії стане відвідування музею Булгакова. Незважаючи на те, що його двері вже давно зачинять, провідник допоможе проникнути всередину на цілу годину.

Нічна прогулянка в музеї Булгакова

Найнесподіванішим моментом екскурсії стане її останній об'єкт — музей Булгакова під номером 13. Історія цього будинку, як і творіння великого письменника, оповита особливою містикою. Гід, який буде супроводжувати, дозволить відчути її в повній мірі. І хоч музей вже давно буде «спати» в обіймах ночі, екскурсовод допоможе відкрити двері. «Пізні» гості зможуть відвідати вітальню, їдальню, бібліотеку, медкабінет, спальню сестри письменника й кімнату, де він мешкав до одруження.

Унікальна програма екскурсії

Це чудовий шанс по-новому поглянути на Андріївський узвіз кінця XIX — початку XX століть та його історію. Прогулюючись старовинною бруківкою, можна почути безліч старовинних легенд, цікавих містичних історій та відвідати незвичайні місця, де потрібно загадати бажання.

Насичений маршрут у серці столиці

Знадобиться близько 3-х годин, щоб обійти всі закутки Андріївського узвозу. Під час прогулянки можна буде побачити Андріївську церкву, альтанку закоханих, будиночок Карлсона, гору Уздихальницю, замок Річарда Левове серце й, звичайно ж, побувати в «закритому» музеї Булгакова.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

63 відгуків реальних людей

Я
Яна
15 жовтня 2017
Була 14.10 з коханою людиною на екскурсії "Ночь в музее". Сподобалось. Нормальний екскурсовод, яка детально розповідала ту чи іншу інформацію, іноді жартувала. В самому музеї М. Булгакова було дуже класно і цікаво. Не розчарована.

К
Катерина
9 вересня 2017
Были 8.09 , пооводила экскурсию София. По Андреевскому спуску было больше мистики , чем в самом музее. Музей как музей, больше ожидать не стоит. Рассказали его биографию и показали комнаты. Кто не читал Белую Гвардию, там делать нечего. Общее впечатление позитивное)

9 вересня 2017
Подарок "Ночь в музее для двоих" очень понравился. Больше всего понравилась грамотность и профессионализм экскурсовода. Выбор был сделан в пользу подарка "Ночь в музее для двоих" потому, что Андреевский спуск всегда притягивает своей мистикой. Идея подарить подарок - впечатление очень нестандартное и креативное решение впечатлит именинника. Подарок подарила тетя - крестная.

А
Алексей
10 липня 2017
все, было супер. спасибо за впечетление

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень