101677
 

Подари ночь в музее для компании!

Рідкісна можливість потрапити до музею Булгакова, який знаходиться в будинку з містичним номером 13, після його закриття. Професійний екскурсовод зуміє відкрити двері в темний час доби й проведе унікальну екскурсію з безліччю містичних історій. У програмі прогулянки також зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздихальниці, будинку Карлсона й замку Річарда Левове серце. Екскурсія для компанії проходить в групі. детальніше...

4 люд. до 3 годин Використати до 31.05.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 611 раз
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.05.2018

Ніч в музеї для компанії — що це?

Унікальний шанс опинитися в легендарному музеї Булгакова в той час, коли він закритий для відвідувачів, і насолодитися світлою містикою цього будинку під номером 13. Захоплююча пішохідна екскурсія старовинним Андріївським узвозом та його околицями також включає зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздихальниці, прогулянку поблизу будинку Карлсона та замку Річарда Левове серце. Досвідчений гід порадує не тільки загадковими легендами, але й цікавими, веселими історіями з життя стародавнього Києва. Екскурсія проходить у групі.

Як все відбувається?

Спершу Щасливчики та інші учасники прогулянки зустрінуться з досвідченим знавцем столичних історій біля сходинок Андріївської церкви. Тут вони дізнаються захоплюючі секрети, які бережуть у собі стіни храму. Потім можна буде прогулятися вечірнім узвозом, насолодждуючись цікавими зупинками й розповідями гіда. А коли на вулицю спустяться сутінки, захоплюючим завершенням екскурсії стане відвідування музею Булгакова. Незважаючи на те, що його двері вже давно зачинять, провідник допоможе проникнути всередину на цілу годину.

Нічна прогулянка в музеї Булгакова

Найнесподіванішим моментом екскурсії стане її останній об'єкт — музей Булгакова під номером 13. Історія цього будинку, як і творіння великого письменника, оповита особливою містикою. Гід, який буде супроводжувати, дозволить відчути її в повній мірі. І хоч музей вже давно буде «спати» в обіймах ночі, екскурсовод допоможе відкрити двері. «Пізні» гості зможуть відвідати вітальню, їдальню, бібліотеку, медкабінет, спальню сестри письменника й кімнату, де він мешкав до одруження.

Унікальна програма екскурсії

Це чудовий шанс по-новому поглянути на Андріївський узвіз кінця XIX — початку XX століть та його історію. Прогулюючись старовинною бруківкою, можна почути безліч старовинних легенд, цікавих містичних історій та відвідати незвичайні місця, де потрібно загадати бажання.

Насичений маршрут у серці столиці

Знадобиться близько 3-х годин, щоб обійти всі закутки Андріївського узвозу. Під час прогулянки можна буде побачити Андріївську церкву, альтанку закоханих, будиночок Карлсона, гору Уздихальницю, замок Річарда Левове серце й, звичайно ж, побувати в «закритому» музеї Булгакова.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

65 відгуків реальних людей

30 жовтня 2017
Вчера ночью были на экскурсии в доме М.Булгакова. До сих пор под впечатлением - все было прекрасно организовано, даже дождь не мешал. Сама композиция экскурсии - просто великолепна - прогулка по Андреевскому, потом посещение музея. Два экскурсовода - и оба душевные профессионалы. Просто пронизываешься духом и атмосферой тайны, мистики и старины. Спасибо большое!

17 жовтня 2017
все очень понравилось

Я
Яна
15 жовтня 2017
Була 14.10 з коханою людиною на екскурсії "Ночь в музее". Сподобалось. Нормальний екскурсовод, яка детально розповідала ту чи іншу інформацію, іноді жартувала. В самому музеї М. Булгакова було дуже класно і цікаво. Не розчарована.

К
Катерина
9 вересня 2017
Были 8.09 , пооводила экскурсию София. По Андреевскому спуску было больше мистики , чем в самом музее. Музей как музей, больше ожидать не стоит. Рассказали его биографию и показали комнаты. Кто не читал Белую Гвардию, там делать нечего. Общее впечатление позитивное)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень