101677
 

Подаруй нічну екскурсію в музей Булгакова для чотирьох!

Рідкісна можливість потрапити в музей Булгакова, який знаходиться в будинку з містичним номером 13, після його закриття. Професійний екскурсовод зуміє відкрити двері в темний час доби і проведе унікальну екскурсію з безліччю містичних історій. У програмі прогулянки також зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздыхательницы, будинки Карлсона і замку Річарда Левове серце. Екскурсія для компанії проходить в групі. подробнее...

4 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
550 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 304 раз
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.10.2017

Ніч в музеї для компанії — що це?

Унікальний шанс опинитися в легендарному музеї Булгакова в той час, коли він закритий для відвідувачів, і насолодитися світлою містикою цього будинку під номером 13. Захоплююча пішохідна екскурсія по старовинному Андріївському узвозу та його околицях також включає зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздихальниці, прогулянку поблизу будинку Карлсона і замку Річарда Левове серце. Досвідчений гід порадує не тільки загадковими легендами, але й цікавими, веселими історіями з життя стародавнього Києва. Екскурсія проходить у групі.

Як все відбувається?

Спершу Щасливчики та інші учасники прогулянки зустрінуться з досвідченим знавцем столичних історій біля сходинок Андріївської церкви. Тут вони дізнаються захоплюючі секрети, які таять в собі стіни храму. Потім можна буде прогулятися по вечірньому узвозу та біля нього, насолодившись цікавими зупинками й розповідями гіда. А коли на вулицю опустяться сутінки, захоплюючим завершенням екскурсії стане відвідування музею Булгакова. Незважаючи на те, що його двері вже давно зачинять, провідник допоможе проникнути всередину на цілу годину.

Нічна прогулянка в музеї Булгакова

Найнесподіванішим моментом екскурсії стане її останній об'єкт — музей Булгакова під номером 13. Історія цього будинку, як і творіння великого письменника, оповита особливою містикою. Гід, який буде супроводжувати, дозволить відчути її в повній мірі. І хоч музей вже давно буде «спати» у обіймах ночі, екскурсовод допоможе відкрити двері. «Пізні» гості зможуть відвідати вітальню, їдальню, бібліотеку, медкабінет, спальню сестри письменника й кімнату, де він мешкав до одруження.

Унікальна програма екскурсії

Це чудовий шанс по-новому поглянути на Андріївський узвіз кінця XIX — початку XX століть та його історію. Прогулюючись по старовинній бруківці, можна почути безліч старовинних легенд, цікавих містичних історій і відвідати незвичайні місця, де можна загадати бажання.

Насичений маршрут в серці столиці

Знадобиться близько 3-х годин, щоб обійти всі закутки Андріївського узвозу. Під час прогулянки можна буде побачити Андріївську церкву, альтанку закоханих, будиночок Карлсона, гору Уздихальницю, замок Річарда Левове серце й, звичайно ж, побувати в «закритому» музеї Булгакова.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

54 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
27 березня 2017
Спасибо нам очень понравилась экскурсия, даже не ожидали, что в Киеве их могут так интересно проводить. Спасибо

Надя
25 березня 2017
Экскурсия была великолепна!!! Сначала прошлись по Андреевскому с интереснейшими рассказами экскурсовода. Потом сам дом Булгакова-восторг! Спасибо людям, которые сохранили это культурное наследие и делятся с нами! Проходила экскурсия по подарку от Бодо. Спасибо!

А
Анна
18 березня 2017
Недавно ходили на вечернюю экскурсию. Масса положительных эмоций! Мистика, романтика, ненавязчивый юмор, интересная информация - за все это спасибо прекрасному экскурсоводу Алексею и конечно же бодо! Единственный минус - была очень большая группа, человек 40, а музей маленький, но это конечно только нюансы, они не испортили общее впечатление.

21 лютого 2017
Отличный подарок-впечатление, ходили 10.02.17 вдвоем с женой, нам все очень понравилось, интересные мистические истории Андреевского спуска, очень увлекательная экскурсия в самом музее, было интересно и возникло желание перечитать произведения Булгакова

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень