101677
 

Подаруй ніч у музеї для компанії!

Рідкісна можливість потрапити до музею Булгакова, який знаходиться в будинку з містичним номером 13, після його закриття. Професійний екскурсовод зуміє відкрити двері в темний час доби й проведе унікальну екскурсію з безліччю містичних історій. У програмі прогулянки також зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздихальниці, будинку Карлсона й замку Річарда Левове серце. Екскурсія для компанії проходить в групі. детальніше...

4 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
650 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 846 раз
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.03.2019

Ніч в музеї для компанії — що це?

Унікальний шанс опинитися в легендарному музеї Булгакова в той час, коли він закритий для відвідувачів, і насолодитися світлою містикою цього будинку під номером 13. Захоплююча пішохідна екскурсія старовинним Андріївським узвозом та його околицями також включає зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, гори Уздихальниці, прогулянку поблизу будинку Карлсона та замку Річарда Левове серце. Досвідчений гід порадує не тільки загадковими легендами, але й цікавими, веселими історіями з життя стародавнього Києва. Екскурсія проходить у групі.

Як все відбувається?

Спершу Щасливчики та інші учасники прогулянки зустрінуться з досвідченим знавцем столичних історій біля сходинок Андріївської церкви. Тут вони дізнаються захоплюючі секрети, які бережуть у собі стіни храму. Потім можна буде прогулятися вечірнім узвозом, насолодждуючись цікавими зупинками й розповідями гіда. А коли на вулицю спустяться сутінки, захоплюючим завершенням екскурсії стане відвідування музею Булгакова. Незважаючи на те, що його двері вже давно зачинять, провідник допоможе проникнути всередину на цілу годину.

Нічна прогулянка в музеї Булгакова

Найнесподіванішим моментом екскурсії стане її останній об'єкт — музей Булгакова під номером 13. Історія цього будинку, як і творіння великого письменника, оповита особливою містикою. Гід, який буде супроводжувати, дозволить відчути її в повній мірі. І хоч музей вже давно буде «спати» в обіймах ночі, екскурсовод допоможе відкрити двері. «Пізні» гості зможуть відвідати вітальню, їдальню, бібліотеку, медкабінет, спальню сестри письменника й кімнату, де він мешкав до одруження.

Унікальна програма екскурсії

Це чудовий шанс по-новому поглянути на Андріївський узвіз кінця XIX — початку XX століть та його історію. Прогулюючись старовинною бруківкою, можна почути безліч старовинних легенд, цікавих містичних історій та відвідати незвичайні місця, де потрібно загадати бажання.

Насичений маршрут у серці столиці

Знадобиться близько 3-х годин, щоб обійти всі закутки Андріївського узвозу. Під час прогулянки можна буде побачити Андріївську церкву, альтанку закоханих, будиночок Карлсона, гору Уздихальницю, замок Річарда Левове серце й, звичайно ж, побувати в «закритому» музеї Булгакова.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

72 відгуків

О
Ольга
21 серпня 2018
Подарунок став чудовою можливістю нам з чоловіком поринути у світ Булгакова та познайомитись з фактами життя як самого письменника, так і персонажів його творів. Прогулянка по Андріївському узвозу це завжди приємність, а коли ще цікаво розповідають про одну з легендарних частин Києва-це маленьке свято. Дуже раді були такому подарунку)

10 червня 2018
Музей Булгакова очень концептуален, экскурсия обыграна как путешествие по одному из его произведений, а подлинные предметы быта дополняют это представление! Поклонникам творчества писателя однозначно рекомендую!

А
Алина
5 червня 2018
Это было чудесно, особенно та часть когда мы зашли в дом 13. Женщина которая вела экскурсию в доме была просто великолепна,я к сожалению не помню ее имя. Она рассказывала так что все рты открывали сердце этой экскурсии. Всем советую пойти.

5 червня 2018
Сподобалось все. Захотліось прочитати всі твори Буглакова.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень