2256
 

Подаруй драйв на спортивному байку для двох!

Унікальна можливість навчитися усім нюансам управління мотоциклом у кращого райдера України Миколи Степаненка! Інструктор розповість усе, що потрібно знати кожному байкеру: від принципу будови «залізного коня» до правил безпеки. Але найцікавіше належить відпрацювати на практиці — навчитися правильно рушати з місця, гальмувати та навіть входити в різкі повороти. Кататися на обраному мотоциклі гонщики-початківці будуть по черзі. Уся необхідна екіпіровка надається: захисний костюм, шолом, рукавички, налокітники та наколінники.  детальніше

2 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
2 людини
1 годину
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів

Мото-профі для двох — що це?

Унікальна можливість відчути себе природженими байкерами, сівши за кермо потужного мотоцикла! Майстер-клас для двох пройде в межах Києва на спеціальному мототреці. Навчати новачків буде кращий райдер України — Микола Степаненко. Байк можна вибрати з запропонованих моделей, орієнтуючись на власні смаки та побажання щодо потужності.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться на спеціальному мототреці, який знаходиться в Голосіївському районі. Тут на них чекає знайомство з досвідченим гонщиком, який знає про мотоцикли все й навіть більше. У залежності від побажань Щасливчиків і їх рівня підготовки інструктор підбере програму майстер-класу та мотоцикл. Спочатку буде теоретична частина, потім — управління байком. Профі зрозуміло пояснить пристрій мотоцикла та навчить азам управління. Залишиться лише одягнути професійну екіпіровку та зробити незабутній заїзд. Покататися Щасливчики зможуть по черзі.

Урок від професійного райдера

Майстер–клас проводить кращий райдер України — Микола Степаненко, у якого за плечима солідний викладацький досвід. Секрет шаленого успіху цього профі — регулярна практика та участь у змаганнях міжнародного класу.

Потужний мотоцикл на вибір

Свій екстремальний заїзд кожен новоспечений гонщик здійснить на техніці високого рівня. Мотоцикл можна буде вибрати з запропонованих моделей, серед яких є як техніка іменитих брендів, так і байки власної збірки. Наприклад, гонщики з досвідом зможуть покататися на мотоциклі Honda з об'ємом двигуна 600 куб. см, А для новачків підійде менш «агресивний» мотоцикл Сustom. Остаточний вибір можна зробити на місці, порадившись з інструктором.

Професійна екіпіровка

Перед катанням учасникам заїзду підберуть повний комплект екіпіровки. Він буде включати шолом, захисний костюм — «черепаху», наколінники, налокітники та рукавички.

Місце проведення враження

Фотографії враження

173 відгуки від реальних людей

Мото-профі для двох

2 000 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39