2256
 

Подаруй драйв на спортивному байку для двох!

Драйвове знайомство з секретами їзди на мотоциклі. Навчання проводять досвідчені викладачі. Програма майстер-класу формується в індивідуальному форматі залежно від рівня підготовки Щасливчиків. Досвід водіння або його відсутність — визначають вибір мотоцикла для заняття. В арсеналі мотошколи є як легкий байк початкового рівня, так і потужний спортбайк з об'ємом двигуна 600 куб. см. Заїзд проходить на спеціально обладнаному треку. детальніше...

2 чол. 60 хвилин Використати до 28.02.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2018

Мото-профі для двох — що це?

Двоє друзів навчаться їздити на мотоциклі під керівництвом інструктора зі стажем. Навіть новачки без досвіду водіння вже через чверть години після початку заняття зможуть самостійно кататися і отримувати задоволення від цього процесу. Екстремальна пригода підійде і хлопцям, і дівчатам. Це можливість вперше познайомитися з байком або освіжити забуті вміння, прокотитися з вітерцем, перейняти майстерність від професійного райдера.

Як все відбувається?

Навчання проходить на закритому мототреку в Голосіївському районі. Спочатку Щасливчикам доведеться познайомитися з теорією: принципами роботи мототехніки, основами управління, технікою безпеки. Інструктор пояснить базові принципи їзди на мотоциклі. Потім можна одягти захисну екіпіровку і застосувати отримані знання на практиці. Заняття дозволяє освоїти ази управління байком і почати кататися самостійно.

Персонально підібраний байк і повна екіпіровка

Навчатися доведеться на спеціально підготовленій техніці. Мотоцикли підбере інструктор в залежності від навичок Щасливчиків. На вибір представлені: доброзичливий KTM Duke 125 ABS, мотард Suzuki DRZ 400 і спортбайк Honda CBR 600 F4i. Новачкам більше підійде спокійна модель, а більш досвідчені байкери зможуть приручити залізного коня потужніший. Перед заїздом видається повний комплект екіпірування: шолом, захисний костюм — «черепаха», наколінники, налокітники і рукавички.

Урок від справжнього профі

Мотошкола була заснована професійними райдерами, вони ж проводять навчання. Головним секретом майстерності інструкторів є регулярні тренування і багаторічний досвід.

Індивідуальна програма заняття

В залежності від побажань і рівня підготовки Щасливчиків, викладач складе персональну програму майстер-класу. Спочатку проводиться теоретична частина, потім починається практичне керування байком.

Місце проведення враження:

Fun Rider - Мотошкола
вул. Метрологічна, 12в Показати на мапі

192 відгуків реальних людей

И
Игорь
13 серпня 2017
Интересный и познавательный час на мототреке. Хороший мотоцикл как для новичка ktm. Опытный инструктор. Прекрасно проведенное время.

В
Владимир
7 серпня 2017
Прекрасно.. Тренер очень сильно влюблен в свое дело. Взахлеб рассказывает о механике поворота, о том как и когда наклонять тело, о том, как правильно толкать руль в и поворачивать контррулением, о том как действовать газом в повороте.. очень увлекательно и интересно потом применять на практике.. Молодцы ребята!

27 липня 2017
Огонь

Д
Дмтирий
25 липня 2017
Сменил подаренное впечатление и ни разу об этом не пожалел. Урок лучше представить сложно. Отличная экипировка, крутые байки и очень адекватные, внимательные инструктора, которые умеют быстро, емко и доступно объяснить. Николай идеальный инструктор. Спасибо огромное. Не зря ехали из Одессы и Харькова. https://www.instagram.com/p/BW8GtjGjjFK/

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень