2256
 

Подаруй майстер-клас мото-профі для двох!

Драйвове знайомство з секретами їзди на мотоциклі. Навчання проводять досвідчені викладачі. Програма майстер-класу формується індивідуально, в залежності від рівня підготовки Щасливчиків. Досвід водіння або його відсутність допоможе інструктору підібрати відповідні завдання. Заїзд проходить на спеціально обладнаному треку. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Мото-профі для двох — що це?

Двоє друзів навчаться їздити на мотоциклі під керівництвом інструктора зі стажем. Навіть новачки без досвіду водіння вже через чверть години після початку заняття зможуть самостійно кататися і отримувати задоволення від цього процесу. Екстремальна пригода підійде і хлопцям, і дівчатам. Це можливість вперше познайомитися з байком або освіжити забуті вміння, прокотитися з вітерцем, перейняти майстерність від професійного райдера.

Як все відбувається?

Навчання проходить на закритому мототреку в Голосіївському районі. Спочатку Щасливчикам доведеться познайомитися з теорією: принципами роботи мототехніки, основами управління, технікою безпеки. Інструктор пояснить базові принципи їзди на мотоциклі. Потім можна одягти захисну екіпіровку і застосувати отримані знання на практиці. Заняття дозволяє освоїти ази управління байком і почати кататися самостійно.

Персонально підібраний байк і повна екіпіровка

Навчатися доведеться на спеціально підготовленій техніці. Мотоцикли підбере інструктор в залежності від навичок Щасливчиків. На вибір представлені: доброзичливий KTM Duke 125 ABS, мотард Suzuki DRZ 400 і спортбайк Honda CBR 600 F4i. Новачкам більше підійде спокійна модель, а досвідчені байкери зможуть приручити потужного залізного коня. Перед заїздом видається повний комплект екіпірування: шолом, захисний костюм — «черепаха», наколінники, налокітники і рукавички.

Урок від справжнього профі

Мотошкола була заснована професійними райдерами, вони ж проводять навчання. Головним секретом майстерності інструкторів є регулярні тренування і багаторічний досвід.

Індивідуальна програма заняття

В залежності від побажань і рівня підготовки Щасливчиків, викладач складе персональну програму майстер-класу. Спочатку проводиться теоретична частина, потім починається практичне керування байком.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Respect Industry - Мотошкола
вул. Метрологічна, 12в Показати на мапі

202 відгуків

19 червня 2018
Мото-профи. Отличный инструктор Юрий, доступно объясняет, хорошая экипа и мотоцикл. Для первого раза самое то. Всем любителям мото рекомендую!

И
Ирина
18 червня 2018
Была вместе с подругой на впечатлении Мото-профи для двоих 17.05. Всё очень понравилось нам обоим!!! Сначала очень переживала что не получиться, что упаду и всё такое. До этого водила только велосипед, и опыта вождения автомобиля не было. Но как оказалось, он был и не нужен. После краткого и понятного инструктажа по функциям и работе мотоцикла, который занял 10-15 мин, села и поехала. Мотоцикл...
Была вместе с подругой на впечатлении Мото-профи для двоих 17.05. Всё очень понравилось нам обоим!!! Сначала очень переживала что не получиться, что упаду и всё такое. До этого водила только велосипед, и опыта вождения автомобиля не было. Но как оказалось, он был и не нужен. После краткого и понятного инструктажа по функциям и работе мотоцикла, который занял 10-15 мин, села и поехала. Мотоцикл был KTM Duke. Сначала на первой передаче, через 15 мин на второй. Последние 30 мин катала в удовольствие по треку со скорость около 40 км/час. Инструктор Юрий - влюблён в своё дело и в мотоциклы, очень приятный и располагающий! Вообще ребята с Мотошколы - молодцы и очень понравились. А впечатление - советую от всей души! Не пожалеете!) Заряд адреналин и прекрасного настроения на весь день обеспечен!!!)

Л
Ліля
12 червня 2018
Мега круті емоції від уроку, інструктор Микола знавець своєї справи, не мучить довгими теоріями, одразу садить за кермо мотоцикла, пояснює все зрозуміло, весь урок ви самостійно їздите, при тому, що я немаю досвіду у водінні навіть велосипедом. Дуже чудовий подарунок, це масса крутих емоцій, рекомендую всім

D
Denis
7 червня 2018
Урок понравился. Получил много положительных эмоций.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень