Подаруйте майстер-клас гончарства для двох!

подарували вже 12 701 разів
2 людини
до 2 годин
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі відвідають індивідуальний урок з найдавнішого ремесла — гончарства. Спочатку викладач видасть усі необхідні матеріали й розповість про особливості глини й кераміки. Учні намалюють ескізи своїх майбутніх виробів, а потім зроблять їх на гончарному крузі. Наставник контролюватиме весь процес і буде допомагати надавати глині ​​правильну форму. Приятелі зроблять на вибір чашку, глечик, тарілку або вазу. Вироби залишаться в майстерні для випалу, забрати їх можна буде за 2-3 тижні.

Чому варто спробувати майстер-клас гончарства для двох

Робота з глиною позитивно діє на нервову систему, розслаблює, знімає нервове напруження. Опанувати техніку роботи з гончарним кругом досить просто, тому урок підійде людям із різним рівнем підготовки. На занятті можна виготовити унікальний виріб, майстер-клас дозволить проявити фантазію і креативність.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

285 відгуків

Вікторія
Вчора
Майстер-клас мені дуже сподобався. Я отримала незабутні враження. Дуже вдячна bodo за позитивні емоції.
Вадим
21 лютого 2019
Однозначно стоит сходить попробыыать. Крутая штука. Мастер по гончарсту приятный, обесняет толково и доступно. Впечатлений масса. Хорошое время провождение :)
Володимир
21 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003806191905
Все прошло отлично спасибо за впечатление
Марьяна
20 лютого 2019
https://www.facebook.com/100000835010536
Очень понравилось.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.