102136
 

Подаруй майстер-клас з гончарства для двох!

Індивідуальний урок традиційного українського «рукоділля» — гончарства. Досвідчений майстер покаже, як надавати глині бажану форму та навчить працювати за гончарним кругом. На вибір можна буде створити чашку, глечик, тарілку або вазу, а готовий виріб обпікти в спеціальній печі. Через кілька тижнів сувенір можна буде забрати додому і використовувати як кухонне приладдя, подаючи смачні страви у автентичному посуді. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас гончарства для двох — що це?

Захоплююче знайомство з найдавнішим майстерством гончарства. Екскурс у минуле буде проходити під наглядом досвідченого викладача, який покаже, як надавати м'якій глині бажану форму та працювати за гончарним кругом. Навіть не маючи спеціальних навичок, можна створити ексклюзивні сувеніри з глини, а після випалу забрати їх додому. Це буде красива чашка, тарілка, глечик або ваза, виготовлені власними руками. Посуд можна буде використовувати як прикрасу інтер'єру або за призначенням — подаючи в ньому частування для гостей.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у стіни арт-студії «Ліхтарик» або відправляться у школу гончарства «Glynar», де познайомляться з викладачем — досвідченим гончаром. Він розповість про цікаві особливості глини та кераміки, а згодом допоможе намалювати ескіз бажаного виробу. Потім настане черга практики за гончарним кругом. Щасливчики будуть працювати по черзі: спробують надати форму пластичному матеріалу, перетворюючи його у витончену чашечку або гарний глечик. Усі створені під час 2-годинного заняття глиняні вироби залишаться у майстерні для випалу, щоб згодом їх можна було використовувати в побуті. Свої твори Щасливчики зможуть забрати додому через кілька тижнів. 

Унікальна можливість попрацювати за справжнім гончарним кругом

Процес виготовлення глиняного виробу на гончарному крузі заворожує: тепло рук робить матеріал піддатливим, а обертова платформа кола допомагає надати йому бажану форму. Це особлива можливість особисто доторкнутися до найдавнішого ремесла.

Глиняний виріб на вибір

Під керівництвом досвідченого майстра кожен учень спробує самостійно виготовити кілька глиняних виробів. Це може бути чашка, тарілка, ваза або навіть глечик — все залежить від особистих переваг. 

Випал готових виробів

Випал — неквапливий, акуратний процес, який дозволяє використовувати глиняні вироби в побуті. Зазвичай він займає кілька тижнів. Потім вироби можна буде забрати й застосовувати їх за призначенням — подавати смачні страви та напої в автентичному посуді. 

Місце проведення враження:

Ліхтарик - Арт-студія
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі
Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі
Творча Кухня - Арт-студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі

1173 відгуків реальних людей

Г
Галина
16 травня 2018
Щиро дякую команді Bodo за можливість використати сертифікат! Приємно вражена сервісом і індивідуальним підходом, коли, вислухавши мене, розблокували сертифікат і дали можливість отримати позитивні враження і навики. Бажання спробувати себе в гончарстві було давно. Коли мені подарували сертифікат, то зразу захотілося вибрати саме це враження. Але довелося поборотися із запереченням свого...
Щиро дякую команді Bodo за можливість використати сертифікат! Приємно вражена сервісом і індивідуальним підходом, коли, вислухавши мене, розблокували сертифікат і дали можливість отримати позитивні враження і навики. Бажання спробувати себе в гончарстві було давно. Коли мені подарували сертифікат, то зразу захотілося вибрати саме це враження. Але довелося поборотися із запереченням свого чоловіка, бо його друзі колись ходили на урок гончарства і були не дуже задоволені і їхні вироби, які ми бачили теж були не дуже естетичні. Але все ж таки вмовила. Урок був в майстерні на Шулявці. Чоловіку неймовірно сподобалося працювати на гончарному кругу, після чого він забрав свої налаштовані думки назад) Сподобалося те, що майстер нам все пояснювала, показувала і допомагала. В результаті чого вишли дуже естетичні вироби, які ми вирішили більш увіковічнити і залишили на обпал) Рекомендую перед тим як йти, подумати, що ви би хотіли зліпити, краще мати картинку із собою.

И
Иван
9 травня 2018
Были вчера с другом на мастер класе , впечетления супер , получили массу удовольствия , спасибо мастерам за проведенный мастер класс.

Д
Дмитрий
4 травня 2018
Мастер-класс очень понравился. Был с женой и дочерью (4 годика). Получили массу великолепных впечатлений, которые останутся с нами в памяти на долго. Дочка делала тарелку на гончарном кругу, теперь не дождется, когда папа заберет её с обжига чтобы кушать ТОЛЬКО из неё. Отдельная благодарность мастеру Валерии.

30 квітня 2018
Были вчера на гончарном мастер классе с Мамой, на позняках, мастер что проводил урок - настоящий мастер!) все рассказывал, показывал, шутил, помогал) мы с Мамой в восторге, впервые занимались подобным, и это стоило того! Просто вау, нам ещё и отдадут наши творения ❤️

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень