102136
 

Подаруй майстер-клас з гончарства для двох!

Індивідуальний урок традиційного українського «рукоділля» — гончарства. Досвідчений майстер покаже, як надавати глині бажану форму та навчить працювати за гончарним кругом. На вибір можна буде створити чашку, глечик, тарілку або вазу, а готовий виріб обпікти в спеціальній печі. Через кілька тижнів сувенір можна буде забрати додому і використовувати як кухонне приладдя, подаючи смачні страви у автентичному посуді. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.07.2018
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас гончарства для двох — що це?

Захоплююче знайомство з найдавнішим майстерством гончарства. Екскурс у минуле буде проходити під наглядом досвідченого викладача, який покаже, як надавати м'якій глині бажану форму та працювати за гончарним кругом. Навіть не маючи спеціальних навичок, можна створити ексклюзивні сувеніри з глини, а після випалу забрати їх додому. Це буде красива чашка, тарілка, глечик або ваза, виготовлені власними руками. Посуд можна буде використовувати як прикрасу інтер'єру або за призначенням — подаючи в ньому частування для гостей.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у стіни арт-студії «Ліхтарик» або відправляться у школу гончарства «Glynar», де познайомляться з викладачем — досвідченим гончаром. Він розповість про цікаві особливості глини та кераміки, а згодом допоможе намалювати ескіз бажаного виробу. Потім настане черга практики за гончарним кругом. Щасливчики будуть працювати по черзі: спробують надати форму пластичному матеріалу, перетворюючи його у витончену чашечку або гарний глечик. Усі створені під час 2-годинного заняття глиняні вироби залишаться у майстерні для випалу, щоб згодом їх можна було використовувати в побуті. Свої твори Щасливчики зможуть забрати додому через кілька тижнів. 

Унікальна можливість попрацювати за справжнім гончарним кругом

Процес виготовлення глиняного виробу на гончарному крузі заворожує: тепло рук робить матеріал піддатливим, а обертова платформа кола допомагає надати йому бажану форму. Це особлива можливість особисто доторкнутися до найдавнішого ремесла.

Глиняний виріб на вибір

Під керівництвом досвідченого майстра кожен учень спробує самостійно виготовити кілька глиняних виробів. Це може бути чашка, тарілка, ваза або навіть глечик — все залежить від особистих переваг. 

Випал готових виробів

Випал — неквапливий, акуратний процес, який дозволяє використовувати глиняні вироби в побуті. Зазвичай він займає кілька тижнів. Потім вироби можна буде забрати й застосовувати їх за призначенням — подавати смачні страви та напої в автентичному посуді. 

Місце проведення враження:

Арт-студія "Ліхтарик"
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі
Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі
Творча Кухня - Арт-студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі

1146 відгуків реальних людей

19 лютого 2018
Это супер впечатление. В группе было всего 4 человека, потому у мастера хватило времени на всех. Впечатление от гончарного круга непередаваемые. Совет: выберите то, что хотите лепить заранее.

А
Анастасия
16 лютого 2018
Очень круто! Релакс, вдохновение и очень приятные мастера!

Е
Екатерина
7 лютого 2018
Безграничное спасибо bodo,за возможность окунуться в другой мир:искусства,путешествий и экстрима!!!Очень вдохновило,разнообразило и понравилось впечатление"Мастер-класс по гончарному искусству для двоих"!!!)))Это впечатление подарили кумовья на День Рождения.P.S.Большое им спасибо!Работая с глиной чувствуешь гармонию души и тела,умиротворение и восхищение тем,какую красоту можно сделать из...
Безграничное спасибо bodo,за возможность окунуться в другой мир:искусства,путешествий и экстрима!!!Очень вдохновило,разнообразило и понравилось впечатление"Мастер-класс по гончарному искусству для двоих"!!!)))Это впечатление подарили кумовья на День Рождения.P.S.Большое им спасибо!Работая с глиной чувствуешь гармонию души и тела,умиротворение и восхищение тем,какую красоту можно сделать из куска глины своими руками!!!!!Рекомендуем всем попробовать себя в гончарном искусстве!!!)))

Н
Наталия
6 лютого 2018
Друзья подарили сертификаты на выбор, но мы решили остановиться на гончарном мастер классе, ведь это всегда интересно что-то сделать своими руками. Процесс очень увлекательный, с удовольствием сходили бы еще раз)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень