102136
 

Подаруй майстер-клас з гончарства для двох!

Індивідуальний урок традиційного українського «рукоділля» — гончарства. Досвідчений майстер покаже, як надавати глині бажану форму та навчить працювати за гончарним кругом. На вибір можна буде створити чашку, глечик, тарілку або вазу, а готовий виріб обпікти в спеціальній печі. Через кілька тижнів сувенір можна буде забрати додому і використовувати як кухонне приладдя, подаючи смачні страви у автентичному посуді. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас гончарства для двох — що це?

Захоплююче знайомство з найдавнішим майстерством гончарства. Екскурс у минуле буде проходити під наглядом досвідченого викладача, який покаже, як надавати м'якій глині бажану форму та працювати за гончарним кругом. Навіть не маючи спеціальних навичок, можна створити ексклюзивні сувеніри з глини, а після випалу забрати їх додому. Це буде красива чашка, тарілка, глечик або ваза, виготовлені власними руками. Посуд можна буде використовувати як прикрасу інтер'єру або за призначенням — подаючи в ньому частування для гостей.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у стіни арт-студії «Ліхтарик» або відправляться у школу гончарства «Glynar», де познайомляться з викладачем — досвідченим гончаром. Він розповість про цікаві особливості глини та кераміки, а згодом допоможе намалювати ескіз бажаного виробу. Потім настане черга практики за гончарним кругом. Щасливчики будуть працювати по черзі: спробують надати форму пластичному матеріалу, перетворюючи його у витончену чашечку або гарний глечик. Усі створені під час 2-годинного заняття глиняні вироби залишаться у майстерні для випалу, щоб згодом їх можна було використовувати в побуті. Свої твори Щасливчики зможуть забрати додому через кілька тижнів. 

Унікальна можливість попрацювати за справжнім гончарним кругом

Процес виготовлення глиняного виробу на гончарному крузі заворожує: тепло рук робить матеріал піддатливим, а обертова платформа кола допомагає надати йому бажану форму. Це особлива можливість особисто доторкнутися до найдавнішого ремесла.

Глиняний виріб на вибір

Під керівництвом досвідченого майстра кожен учень спробує самостійно виготовити кілька глиняних виробів. Це може бути чашка, тарілка, ваза або навіть глечик — все залежить від особистих переваг. 

Випал готових виробів

Випал — неквапливий, акуратний процес, який дозволяє використовувати глиняні вироби в побуті. Зазвичай він займає кілька тижнів. Потім вироби можна буде забрати й застосовувати їх за призначенням — подавати смачні страви та напої в автентичному посуді. 

Місце проведення враження:

Арт-студія "Ліхтарик"
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі
Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі
Творча Кухня - Арт-студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі

1130 відгуків реальних людей

А
Анастасия
29 листопада 2017
Подарок -впечатление подарила подруга. Я была на гончарстве,все было супер, теперь жду 1 мес. чтобы забрать свою чашку .

В
Виктория
29 листопада 2017
Прекрасный? Нет, просто уникальный подарок для творческих и душевных людей! Доверьтесь профессионалу - он поможет Вам создать шедевр, который будет радовать Вас не один год! Почувствуй себя мастером, прикоснись к прекрасному. И еще...глина то живая, это настоящая магия*)

О
Оля
28 листопада 2017
Враження подарували брат з дівчиною ще пів-року тому! Брак часу та звання "мама" не давало змоги скористатися ним раніше. Була в студії "Гончар", з майстром Богдан. Дуже тепле, затишне місце. Майстер обізнаний, люб"язний з сильними руками :) Все дуже сподобалось, планую прийти ще) Окреме дякую Бодо за те, що нагадали, перепитали, добрим словом обдарували)

О
Оля
26 листопада 2017
Враження подарував брат ще пів-року тому на ДН. Ніяк не вистачало часу, тому скористатися вийшло тільки зараз. Була в майстерні "Глинар", з керівником Богданом. Все дуууже сподобалось, вийшли помпезні фігурки ^^ В майстерні затишно, тепло, по-домашньому) До того ж, Богдан дуже обізнаний, розказав безліч цікавинок) Планую замовити мк для своїх вихованців і, авжеш, прийти ще))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень