102136
 

Подаруй захоплюючий майстер-клас з гончарства для двох!

Індивідуальний урок традиційного українського «рукоділля» — гончарства. Досвідчений майстер покаже, як надавати глині бажану форму і навчить працювати за гончарним кругом. На вибір можна буде створити чашку, глечик, тарілку або вазу, а готовий виріб обожгут в спеціальній печі. Через кілька тижнів сувенір можна буде забрати додому і використовувати як кухонне начиння, подаючи смачні страви автентичної посуді.   подробнее...

2 чол. 2 години Використати до 30.11.2017
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2017

Майстер-клас гончарства для двох — що це?

Захоплююче знайомство з найдавнішим майстерством гончарства. Екскурс у минуле буде проходити під наглядом досвідченого викладача, який покаже, як надавати м'якій глині бажану форму та працювати за гончарним кругом. Навіть не маючи спеціальних навичок, можна створити ексклюзивні сувеніри з глини, а після випалу забрати їх додому. Це буде красива чашка, тарілка, глечик або ваза, виготовлені власними руками. Посуд можна буде використовувати як прикрасу інтер'єру або за призначенням — подаючи в ньому частування для гостей.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у стіни арт-студії «Ліхтарик» або відправляться у школу гончарства «Glynar», де познайомляться з викладачем — досвідченим гончаром. Він розповість про цікаві особливості глини та кераміки, а потім допоможе намалювати ескіз бажаного виробу. Потім настане черга практики за гончарним кругом. Щасливчики будуть працювати по черзі: спробують надати форму пластичному матеріалу, перетворюючи його в витончену чашечку або гарний глечик. Усі створені під час 2-годинного заняття глиняні вироби залишаться у майстерні для випалу, щоб згодом їх можна було використовувати в побуті. Свої твори Щасливчики зможуть забрати додому через кілька тижнів. 

Унікальна можливість попрацювати за справжнім гончарним кругом

Процес виготовлення глиняного виробу на гончарному крузі заворожує: тепло рук робить матеріал податливим, а обертова платформа кола допомагає надати йому бажану форму. Це особлива можливість особисто доторкнутися до найдавнішого майстерства гончарства.

Глиняний виріб на вибір

Під керівництвом досвідченого майстра кожен учень спробує самостійно виготовити кілька глиняних виробів. Це може бути чашка, тарілка, ваза або навіть глечик — все залежить від особистих переваг. 

Випал готових виробів

Випал — неквапливий, акуратний процес, який дозволяє використовувати глиняні вироби в побуті. Зазвичай він займає кілька тижнів. Потім вироби можна буде забрати й застосовувати їх за призначенням — подавати смачні страви та напої в автентичній посуді. 

Місце проведення враження:

Арт-студія "Ліхтарик"
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі
Школа гончарства Glynar
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі
Творча Кухня - Арт-Студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі

1039 відгуків реальних людей

Н
Наталія
21 червня 2017
Я відвідала майсте-клас з гончарного мистецтва тому, що з дитинства про це мріяла. Мене завжди захоплювали гончарні вироби: глечики, тарілочки, філіжаночки. Я маю вироби зі Львова, Опішні, Слов`янська. Тому з великим задоволенням відчула еластичність глини в своїх руках. Буду показувати свої вироби дітям, знайомим. Дякую, що bodo надало можливість поринути у світ цікавого прекрасного. З повагою, Наталія.

21 червня 2017
Урок гончарства был превосходным. Понравилось все, как лепка фигурок, так и робота за гончарным кругом. Работа с глиной очень успокаивает и расслабляет. В конце не удержались и заказали обжиг наших изделий, теперь ждем свои чашку и вазу!

Т
Тарчевська Олена
19 червня 2017
Давно мечтала попробовать поработать з глиной. И на свой день рождения в подарок от сына получила Ваш сертификат на гончарное искусство для двоих. Место проведения занятие предоставляеться на выбор в разных районах Киева. Я выбрала художественную студию в ТРЦ "Аркадия". Спасибо Юле за мастер - класс. Я с подругой получила огромное яркое впечатление. На работе посоветовала ВАШ сайт как ЛУЧШИЙ ПОДАРОК!!!

М
Марго
19 червня 2017
Коробочку с 10 впечатлениями на выбор подарили коллеги. Хоть был и много других интересных вариантов типа массажа и йоги, я выбрала с гончарство потому что я еще с детства хотела попробовать как это. В жизни оказалось сложнее, чем в кино) Но все равно очень интересно, без помощи мастера тяжел что-то было бы сделать, но нам помогали и рассказывали, так что 1.5 ч прошли незаметно. стати рез-ат...
Коробочку с 10 впечатлениями на выбор подарили коллеги. Хоть был и много других интересных вариантов типа массажа и йоги, я выбрала с гончарство потому что я еще с детства хотела попробовать как это. В жизни оказалось сложнее, чем в кино) Но все равно очень интересно, без помощи мастера тяжел что-то было бы сделать, но нам помогали и рассказывали, так что 1.5 ч прошли незаметно. стати рез-ат своего творчества после обжига можно забрать) Будет возможность схожу еще.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень