102136
 

Подаруй майстер-клас з гончарства для двох!

Індивідуальний урок традиційного українського «рукоділля» — гончарства. Досвідчений майстер покаже, як надавати глині бажану форму та навчить працювати за гончарним кругом. На вибір можна буде створити чашку, глечик, тарілку або вазу, а готовий виріб обпікти в спеціальній печі. Через кілька тижнів сувенір можна буде забрати додому і використовувати як кухонне приладдя, подаючи смачні страви у автентичному посуді. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас гончарства для двох — що це?

Захоплююче знайомство з найдавнішим майстерством гончарства. Екскурс у минуле буде проходити під наглядом досвідченого викладача, який покаже, як надавати м'якій глині бажану форму та працювати за гончарним кругом. Навіть не маючи спеціальних навичок, можна створити ексклюзивні сувеніри з глини, а після випалу забрати їх додому. Це буде красива чашка, тарілка, глечик або ваза, виготовлені власними руками. Посуд можна буде використовувати як прикрасу інтер'єру або за призначенням — подаючи в ньому частування для гостей.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у стіни арт-студії «Ліхтарик» або відправляться у школу гончарства «Glynar», де познайомляться з викладачем — досвідченим гончаром. Він розповість про цікаві особливості глини та кераміки, а згодом допоможе намалювати ескіз бажаного виробу. Потім настане черга практики за гончарним кругом. Щасливчики будуть працювати по черзі: спробують надати форму пластичному матеріалу, перетворюючи його у витончену чашечку або гарний глечик. Усі створені під час 2-годинного заняття глиняні вироби залишаться у майстерні для випалу, щоб згодом їх можна було використовувати в побуті. Свої твори Щасливчики зможуть забрати додому через кілька тижнів. 

Унікальна можливість попрацювати за справжнім гончарним кругом

Процес виготовлення глиняного виробу на гончарному крузі заворожує: тепло рук робить матеріал піддатливим, а обертова платформа кола допомагає надати йому бажану форму. Це особлива можливість особисто доторкнутися до найдавнішого ремесла.

Глиняний виріб на вибір

Під керівництвом досвідченого майстра кожен учень спробує самостійно виготовити кілька глиняних виробів. Це може бути чашка, тарілка, ваза або навіть глечик — все залежить від особистих переваг. 

Випал готових виробів

Випал — неквапливий, акуратний процес, який дозволяє використовувати глиняні вироби в побуті. Зазвичай він займає кілька тижнів. Потім вироби можна буде забрати й застосовувати їх за призначенням — подавати смачні страви та напої в автентичному посуді. 

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Ліхтарик - Арт-студія
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі
Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі
Творча Кухня - Арт-студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Митрополита Андрія Шептицького, 4А Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі

1192 відгуків

Д
Даша
10 серпня 2018
Одноклассница Лера подарила необычный подарок "Bodo", а так, как о мастер-классе по гончарному искусству Даша давно мечтала, то мы выбрали именно его. Очень интересно было построено занятие: сначала говорили о глине, какая она бывает, где ее берут, потом мастерили вазочки и в завершение - вытворяли кто-что хотел (мы лепили корабль). Было весело и классно. Спасибо, за интересных 2часа. С уважением Мама Лариса

М
Мария
25 липня 2018
Больше всего понравилась работа за гончарным кругом и хотелось бы, чтобы там можно было поработать подольше, потому что мы примерно час и 15 минут потратили на лепку фигурок и всего минут 15 на круг. Это впечатление выбрала потому что хотела давно попробовать именно работу за гончарным кругом, подарил парень, отнеслась хорошо.

19 липня 2018
Очень понравился мастер-класс по гончарству. Приятное впечатление, хорошо проведенное время, интересный творческий опыт). При желании можно с пользой заниматься этим творчеством. Плюс бонус собственное изделие в подарок на память).

Н
Надежда
16 липня 2018
ходили с парнем на парный экспресс урок. очень понравилось! девушка-преподаватель очень внимательная и с хорошим чувством юмора. Класс) сделали крутые горшочки

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень