11290
 

Майстер-клас гольфу для двох

Знайомство з елітним видом спорту на спеціальному тренувальному майданчику Driving Range! Досвідчений інструктор навчить правильній стійці, вірному замаху ключкою та точному удару. А відпрацювати отримані навички можна буде на двох'ярусному «полі», з помосту якого легко спостерігати за дальністю і траєкторією польоту м'яча. Загалом пара зробить по 50 ударів, а усе необхідне для цього нададуть: професійні ключки і кулі. детальніше

2 чол. 1 годину Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
2 людини
1 годину
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 6 років

Майстер-клас гольфу двох — що це?

Чудова нагода познайомитися з одним із найелегантніших видів спорту у світі! Заняття проводить досвідчений інструктор на спеціально обладнаному двоповерховому майданчику. Це «поле» ідеально пасує для першого гольф-досвіду. Можна буде дізнатися усе про техніку поводження з ключкою і влаштувати імпровізоване змагання на дальність ударів і точність польотів! Для цього кожному гостю видадуть по 50 куль.

Як все відбувається?

Єдиний гольф-клуб у межах міста розташований на Оболонській набережній. Незалежно від рівня навичок, там на Щасливчиків чекає персональне тренування з професійним інструктором. Навчання буде проходити на так званому «драйвінг рейнджі». Це майданчик, навмисно спроектований у двох ярусах: один — це стандартний поміст, другий — натуральне трав'яне покриття. Відпрацьовуючи техніку удару, з височини дуже зручно спостерігати за дальністю і траєкторією руху м'яча, самостійно помічати і виправляти помилки. Досвідчений тренер завжди буде знаходитися у кроці від Щасливчиків, пояснюючи, даючи поради і направляючи. Необхідна екіпіровка чекатиме на місці.

Двоярусний тренувальний майданчик Driving Range

Драйвінг рейндж — це навчальне поле для гри в гольф. Удари виконуються зі спеціальних помостів або з натурального трав'яного покриття. Відпрацьовуючи техніку, можна спостерігати дальність удару, точність напрямку і траєкторію польоту м'яча.

Індивідуальна програма заняття

Враження не потребує спортивної підготовки! Інструктор гольф-клубу може ускладнити програму, якщо в цьому буде необхідність. На одному занятті з нуля реально навчитися:

  • основ правильної гри в гольф
  • правильній стійці
  • вірному замаху
  • точному удару

Аж 50 куль

Такої кількості куль цілком достатньо для відпрацювання перших навичок правильного удару ключкою. Це цілих півсотні спроб потрапити в лунку!

Місце проведення враження

56 відгуків реальних людей