11290
 

Майстер-клас гольфу для двох

Знайомство з елітним видом спорту на спеціальному тренувальному майданчику Driving Range! Досвідчений інструктор навчить правильній стійці, вірному замасі ключкою та точному удару. А відпрацювати отримані навички можна буде на двох'ярусному «поле», з помосту якого легко спостерігати за дальністю і траєкторією польоту м'яча. Всього пара зробить по 50 ударів, а все необхідне для цього нададуть: професійні ключки і кулі. детальніше...

2 люд. 1 годину Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
1 годину
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас гольфу двох — що це?

Чудова нагода познайомитися з одним із найелегантніших видів спорту у світі! Заняття проводить досвідчений інструктор на спеціально обладнаному двоповерховому майданчику. Це «поле» ідеально пасує для першого гольф-досвіду. Можна буде дізнатися усе про техніку поводження з ключкою і влаштувати імпровізоване змагання на дальність ударів і точність польотів! Для цього кожному гостю видадуть по 50 куль.

Як все відбувається?

Єдиний гольф-клуб у межах міста розташований на Оболонській набережній. Незалежно від рівня навичок, там на Щасливчиків чекає персональне тренування з професійним інструктором. Навчання буде проходити на так званому «драйвінг рейнджі». Це майданчик, навмисно спроектований у двох ярусах: один — це стандартний поміст, другий — натуральне трав'яне покриття. Відпрацьовуючи техніку удару, з височини дуже зручно спостерігати за дальністю і траєкторією руху м'яча, самостійно помічати і виправляти помилки. Досвідчений тренер завжди буде знаходитися у кроці від Щасливчиків, пояснюючи, даючи поради і направляючи. Необхідна екіпіровка чекатиме на місці.

Двоярусний тренувальний майданчик Driving Range

Драйвінг рейндж — це навчальне поле для гри в гольф. Удари виконуються зі спеціальних помостів або з натурального трав'яного покриття. Відпрацьовуючи техніку, можна спостерігати дальність удару, точність напрямку і траєкторію польоту м'яча.

Індивідуальна програма заняття

Враження не потребує спортивної підготовки! Інструктор гольф-клубу може ускладнити програму, якщо в цьому буде необхідність. На одному занятті з нуля реально навчитися:

 • основ правильної гри в гольф
 • правильній стійці
 • вірному замаху
 • точному удару

Аж 50 куль

Такої кількості куль цілком достатньо для відпрацювання перших навичок правильного удару ключкою. Це цілих півсотні спроб потрапити в лунку!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київський Гольф Центр
м. Оболонь, пр-т Героїв Сталінграда, 10Д Показати на мапі

56 відгуків

А
Александр
7 червня 2016
Прекрасная организация ( и BODO и гольф-центр). Профессиональное отношение и квалифицированные инструкторы. И погода "не подкачала". Время занятия быстро прошло, а желание повторить и продолжить осталось... Всем большое спасибо.

15 жовтня 2015
Подарила мужу "мастер класс по гольфу для двоих" на Новый Год. Впечатлением решили воспользоваться в сентябре месяце. Муж был в восторге. Очень понравился молодой человек который грамотно нам показывал все нюансы гольфа. Мы научились не только подавать мяч далеко в поле, но и закатывать его в лунку. Время было проведено на отлично!

26 серпня 2015
Идеальный подарок на день рождения. До этого сталкивался с гольфом только в компьютерных играх и казалось, что это что-то элементарное, но на деле все очень сложно и интересно. Нельзя просто так взять и пойти играть в гольф :) А с сертификатом bodo можно =)

26 травня 2015
Всегда хотел научиться играть в гольф. Но понимал, что надо куда-то ехать, записываться сразу на полный курс обучения. А так на годовщину свадьбы супруга подарила мне такое замечательное впечатление. И главное - рядом на Оболони и часовое занятие. Ощущения прекрасные - приобщился к игре миллиардеров. Хочу идти дальше и учиться полноценно

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень