101248
 

Подаруй курс їзди на мотоциклі!

Можливість відвідати 5 занять з майстерності керування мотоциклом — спеціальний прискорений курс від професійного викладача школи Respect Industry. Досвідчений тренер допоможе освоїти всі необхідні тонкощі для того, щоб відчувати себе впевнено в сідлі залізного коня. Навчання проводиться на мотоциклах різних класів: від легкого Cafe Racer початкового рівня, до норовистого Honda CBR 600 F4i. Відточувати навички належить на обладнаному треку з асфальтовим покриттям. Екіпіровка видається. подробнее...

1 чол. 5 уроків по 60 хвилин Використати до 31.10.2017
1 людина
5 уроків по 60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Курс їзди на мотоциклі — що це?

Цілих 5 індивідуальних занять за спеціально розробленим курсом від школи Respect Industry. Тренування відбуваються на закритому гоночному треку «Феофанія». Для навчання використовується мототехніка різного розміру: від 150 до 600 куб. см. Кожен урок триває годину.

Як все вібдувається?

Щасливчика чекає знайомство з досвідченим мотопрофі. Вони зустрінуться на треку «Феофанія». Спочатку інструктор оцінить рівень підготовки і складе індивідуальну програму занять. Новачки отримають легко засвоювані знання з теорії управління мотоциклом, далі слідує обов'язковий для всіх інструктаж з техніки безпеки. Все це триватиме не більше 20 хвилин. Решту часу можна буде відпрацьовувати навички їзди. Протягом курсу можна освоїти мототехніку різної потужності. У більшості випадків, до п'ятого уроку початківець-байкер володіє ситуацією достатньо для того, щоб пересісти за кермо потужного спортбайка Honda CBR 600 F4i.

Індивідуальний курс з 5-ти занять

Пройти курс належить у компанії професійного райдера. Навчання проводиться на закритому гоночному треку. В ході персональних тренувань Щасливчик освоює:

  • плавний старт і зупинку;
  • різні способи гальмування;
  • вміння керувати зчепленням;
  • проходження поворотів на різних швидкостях.

Спортивна техніка високого класу

Для катання використовуються сучасні мотоцикли: 150-кубовий кастом-байк Cafe Racer, мотард Suzuki DRZ 400 і Honda CBR 600 F4i. Об'єм двигуна останнього становить 600 куб. см, прискорення — до 100 км/год за 3,7 секунди.

Повний комплект захисного екіпірування

Для безпечної їзди видається все необхідне спорядження. Перед кожним заняттям Щасливчику надається шолом, захист корпусу, рукавиці, наколінники і налокітники.

 

Місце проведення враження:

176 відгуків реальних людей

А
Александр
26 квітня 2017
Всем привет. Впечатление - впечатлило). Инструктировал Юрий. Парень с опытом, хорошим багажом навыков и умений, которые он доносил очень понятно и точно. Для полного драйва - не хватило более мощного мото и более длинного прямого участка, а в остальном всё здорово. Рекомендую тем, кто сомневался в выборе в пользу данного впечатления. Я остался доволен.

13 березня 2017
Отримала від друга супер подарунок- де я вибрала ясно що катання на треку. Інструктор був суперовий- все розказав, показав ще й зняв на відео як я вміло їхала на мотоциклі. Було море позитивних емоцій, не хотілося їхати назад на машині

25 грудня 2016
Подарили дочери на 16-ти летие курс из 5 уроков. Она в восторге! До первого занятия никогда не сидела на мотоцикле, на последнем занятии уже умела стартовать, тормозить, переключать передачи, ездить и не бояться :)) Инструктор был внимательным, терпеливым и позитивным. Спасибо БОДО за качественные услуги!!

Р
Ростислав
25 жовтня 2016
Всем Доброго дня! Официальное обращение: Хочу поблагодарить компанию за идею предоставления услуг по широкому спектру получения впечатлений. Это действительно хорошая возможность увидеть и почувствовать мир и жизнь под новым для каждого участника углом восприятия. Обращение из глубины Души: Отдельно хочу выразить Благодарность инструктору Юрию по мото- профи, и сразу же отрекомендовать его...
Всем Доброго дня! Официальное обращение: Хочу поблагодарить компанию за идею предоставления услуг по широкому спектру получения впечатлений. Это действительно хорошая возможность увидеть и почувствовать мир и жизнь под новым для каждого участника углом восприятия. Обращение из глубины Души: Отдельно хочу выразить Благодарность инструктору Юрию по мото- профи, и сразу же отрекомендовать его всем новым участникам. Скажу кратко, человек, который может научить ездить даже (слепо-глухо-немой). Впечатление от полученного навыка могу сравнить как (прямой укол в вену), накрывало так от кайфа, что готов был взорваться. Но благодаря Юрию, который вовремя это понимал, (взрыва) не происходило, а только удовольствие. Искренне желаю всем Удачи и Благополучия. С Уважением Ростислав.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень