101248
 

Подаруй курс їзди на мотоциклі!

Можливість відвідати 5 занять з майстерності керування мотоциклом — спеціальний прискорений курс від професійного викладача школи Respect Industry. Досвідчений тренер допоможе освоїти всі необхідні тонкощі для того, щоб відчувати себе впевнено в сідлі залізного коня. Навчання проводиться на мотоциклі Cafe Racer. Тренування відбудеться на обладнаному треку з асфальтовим покриттям. Екіпіровка видається. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
5 уроків по 60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Курс їзди на мотоциклі — що це?

Цілих 5 індивідуальних занять за спеціально розробленим курсом від школи Respect Industry. Тренування відбуваються на закритому гоночному треку «Феофанія». Для навчання використовується мотоцикл Custom Cafe Racer. Курс підійде як повним новачкам, так і тим, хто вже сидів за кермом байка. Інструктор складе персональну програму.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає знайомство з досвідченим мотопрофі. Вони зустрінуться на треку «Феофанія». Спочатку інструктор оцінить рівень підготовки і складе індивідуальну програму занять. Новачки дізнаються прості факти з теорії управління мотоциклом, далі почнеться обов'язковий для всіх інструктаж по техніці безпеки. Все це займе не більше 20 хвилин. Решту часу можна буде відпрацьовувати навички їзди. Протягом курсу можна освоїти мототехніку різної потужності. У більшості випадків, до п'ятого уроку початківець байкер володіє ситуацією достатньо, щоб самостійно їздити.

Індивідуальний курс з 5 занять

Пройти курс доведеться у компанії професійного райдера. Навчання проводиться на закритому гоночному треку. В ході персональних тренувань Щасливчик освоює:

 • плавний старт і зупинку;
 • різні способи гальмування;
 • вміння керувати зчепленням;
 • проходження поворотів на різних швидкостях.

Спортивна техніка високого класу

Для катання використовується сучасний мотоцикл — 150-кубовий кастом-байк Cafe Racer.

Повний комплект захисної екіпіровки

Для безпечної їзди видається все необхідне спорядження. Перед кожним заняттям Щасливчику надається шолом, захист корпусу, рукавички, наколінники і налокітники.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Respect Industry - Мотошкола
вул. Метрологічна, 12в Показати на мапі

208 відгуків

А
Александр
19 серпня 2018
Все понравилось! Мотоцикл новый современный, инструктор все четко объясняет, для новичков то что надо!

15 серпня 2018
Подарила жена, т.к. давно хотел. Сам урок хорошо организован и не избыточен в плане теории. Покататься времени хватило. + узнал и испытал много нового

Е
Елена
22 липня 2018
Сегодня испытала неимоверные впечатления от урока Мото-профи!Хотелось бы выразить слова благодарности инструктору Юрию,его профессионализм и позитив в общении помог поверить в себя и ещё на шаг приблизиться к осуществлению своей мечты!Обязательно продолжу обучение у Вас!Огромное спасибо!!!!!!

Н
Наталья
16 липня 2018
Все понравилось,начиная от организации до самого впечатления.Профессиональный подход оставили самые положительные эмоции.Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень