101248
 

Подаруй курс їзди на мотоциклі!

Можливість відвідати 5 занять з майстерності керування мотоциклом — спеціальний прискорений курс від професійного викладача школи Respect Industry. Досвідчений тренер допоможе освоїти всі необхідні тонкощі для того, щоб відчувати себе впевнено в сідлі залізного коня. Навчання проводиться на мотоциклах різних класів: від легкого Cafe Racer початкового рівня, до норовистого Honda CBR 600 F4i. Відточувати навички належить на обладнаному треку з асфальтовим покриттям. Екіпірування видається. детальніше

1 чол. 5 уроків по 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 людина
5 уроків по 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів

Курс їзди на мотоциклі — що це?

Цілих 5 індивідуальних занять за спеціально розробленим курсом від школи Respect Industry. Тренування відбуваються на закритому гоночному треку «Феофанія». Для навчання використовується мототехніка різного розміру: від 150 до 600 куб. см. Кожен урок триває годину.

Як все вібдувається?

Щасливчика чекає знайомство з досвідченим мотопрофі. Вони зустрінуться на треку «Феофанія». Спочатку інструктор оцінить рівень підготовки і складе індивідуальну програму занять. Новачки отримають легко засвоювані знання з теорії управління мотоциклом, далі слідує обов'язковий для всіх інструктаж з техніки безпеки. Все це триватиме не більше 20 хвилин. Решту часу можна буде відпрацьовувати навички їзди. Протягом курсу можна освоїти мототехніку різної потужності. У більшості випадків, до п'ятого уроку початківець-байкер володіє ситуацією достатньо для того, щоб пересісти за кермо потужного спортбайка Honda CBR 600 F4i.

Індивідуальний курс з 5-ти занять

Пройти курс належить у компанії професійного райдера. Навчання проводиться на закритому гоночному треку. В ході персональних тренувань Щасливчик освоює:

  • плавний старт і зупинку;
  • різні способи гальмування;
  • вміння керувати зчепленням;
  • проходження поворотів на різних швидкостях.

Спортивна техніка високого класу

Для катання використовуються сучасні мотоцикли: 150-кубовий кастом-байк Cafe Racer, мотард Suzuki DRZ 400 і Honda CBR 600 F4i. Об'єм двигуна останнього становить 600 куб. см, прискорення — до 100 км/год за 3,7 секунди.

Повний комплект захисного екіпірування

Для безпечної їзди видається все необхідне спорядження. Перед кожним заняттям Щасливчику надається шолом, захист корпусу, рукавиці, наколінники і налокітники.

 

Місце проведення враження

174 відгуки від реальних людей