101248
 

Подаруй курс їзди на мотоциклі!

Нагода відвідати 5 занять з майстерності мотоїзди — один на один з професійним райдером і талановитим викладачем школи Respect Industry. Він допоможе опанувати усі тонкощі управління байком: плавно рушати з місця, різко гальмувати, входити в повороти на великих швидкостях. Також інструктор покаже кілька простих мототрюків. Навчання проходить на японському байку моделі Honda 600. Вона відрізняється прекрасною маневреністю, що особливо актуально для новачків. Відпрацьовувати навички належить на спеціально обладнаному треку «Феофанія» з його рівним асфальтованим покриттям. детальніше

1 чол. 5 занять по 1 годині Використати до 30.04.2017
1 людина
5 занять по 1 годині
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів

Курс їзди на мотоциклі — що це?

5 індивідуальних занять від кращого райдера України Миколи Степаненка у школі Respect Industry. Тренування проходять на спеціально обладнаному гоночному треку з ідеально рівним покриттям. Для навчання використовують спортивний японський мотоцикл Honda 600. Ціла година практичного катання на кожному уроці!

Як все відбувається?

На Щасливчика чекає знайомство з досвідченим мотопрофі. Вони зустрінуться просто на гоночному треку в Голосіївському районі. Все почнеться з короткого інструктажу з техніки безпеки і теорії управління мотоциклом. Далі інструктор оцінить рівень навичок Щасливчика і складе індивідуальну програму занять для нього. Все це займе не більше 20 хвилин, після чого можна буде протягом 40 хвилин відпрацьовувати навички на потужному спортивному мотоциклі. Після першого заняття на Щасливчика очікують ще 4, де не буде ніякої теорії: тільки практика катання! Протягом усього курсу можна опанувати усі тонкощі керування мотоциклом, правильно починати рух, різко гальмувати, безпечно долати повороти на різних швидкостях, орієнтуватися в критичних дорожніх ситуаціях.

Індивідуальний курс їзди на мотоциклі з 5 занять

Пройти курс належить у компанії справжнього професіонала. Ним стане кращий райдер України Микола Степаненко. Навчання відбувається на спеціальному гоночному треку з рівним покриттям, призначеному для швидкісної їзди. Заняття будуть присвячені:

  • техніці управління 2-колісними мотоциклами
  • різним способам гальмування
  • входження в повороти на високих швидкостях
  • найпростішим маневрам і трюкам

Спортивна техніка найвищого класу — Honda 600

Для навчання і катання використовують сучасний японський мотоцикл — Honda 600. Об'єм його двигуна становить 600 куб. см, а максимальна швидкість, яку може розвинути цей монстр, — 250 км/год! В арсеналі також представлений швидкісний мотоцикл Honda NSR-30, полегшена модель для маленьких гонщиків.

Повний комплект захисної екіпіровки видається

Для абсолютного комфорту під час швидкісної їзди необхідний повний комплект захисної екіпіровки. Перед кожним заняттям надається шолом, «черепаха», рукавички, наколінники і налокітники.

Місце проведення враження

Фотографії враження

172 відгуки від реальних людей

Курс їзди на мотоциклі

4 000 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39