101248
 

Подаруй курс їзди на мотоциклі!

Можливість відвідати 5 занять з майстерності керування мотоциклом — спеціальний прискорений курс від професійного викладача школи Respect Industry. Досвідчений тренер допоможе освоїти всі необхідні тонкощі для того, щоб відчувати себе впевнено в сідлі залізного коня. Навчання проводиться на мотоциклі Cafe Racer. Тренування відбудеться на обладнаному треку з асфальтовим покриттям. Екіпіровка видається. детальніше...

1 чол. 5 уроків по 60 хвилин Використати до 28.02.2018
1 чоловік
5 уроків по 60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2018

Курс їзди на мотоциклі — що це?

Цілих 5 індивідуальних занять за спеціально розробленим курсом від школи Respect Industry. Тренування відбуваються на закритому гоночному треку «Феофанія». Для навчання використовується мотоцикл Custom Cafe Racer. Курс підійде як повним новачкам, так і тим, хто вже сидів за кермом байка. Інструктор складе персональну програму.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає знайомство з досвідченим мотопрофі. Вони зустрінуться на треку «Феофанія». Спочатку інструктор оцінить рівень підготовки і складе індивідуальну програму занять. Новачки дізнаються прості факти з теорії управління мотоциклом, далі почнеться обов'язковий для всіх інструктаж по техніці безпеки. Все це займе не більше 20 хвилин. Решту часу можна буде відпрацьовувати навички їзди. Протягом курсу можна освоїти мототехніку різної потужності. У більшості випадків, до п'ятого уроку початківець байкер володіє ситуацією достатньо, щоб самостійно їздити.

Індивідуальний курс з 5 занять

Пройти курс доведеться у компанії професійного райдера. Навчання проводиться на закритому гоночному треку. В ході персональних тренувань Щасливчик освоює:

  • плавний старт і зупинку;
  • різні способи гальмування;
  • вміння керувати зчепленням;
  • проходження поворотів на різних швидкостях.

Спортивна техніка високого класу

Для катання використовується сучасний мотоцикл — 150-кубовий кастом-байк Cafe Racer.

Повний комплект захисної екіпіровки

Для безпечної їзди видається все необхідне спорядження. Перед кожним заняттям Щасливчику надається шолом, захист корпусу, рукавички, наколінники і налокітники.

Місце проведення враження:

Fun Rider - Мотошкола
ул.Метрологическая, 12в Показати на мапі

192 відгуків реальних людей

И
Игорь
13 серпня 2017
Интересный и познавательный час на мототреке. Хороший мотоцикл как для новичка ktm. Опытный инструктор. Прекрасно проведенное время.

В
Владимир
7 серпня 2017
Прекрасно.. Тренер очень сильно влюблен в свое дело. Взахлеб рассказывает о механике поворота, о том как и когда наклонять тело, о том, как правильно толкать руль в и поворачивать контррулением, о том как действовать газом в повороте.. очень увлекательно и интересно потом применять на практике.. Молодцы ребята!

27 липня 2017
Огонь

Д
Дмтирий
25 липня 2017
Сменил подаренное впечатление и ни разу об этом не пожалел. Урок лучше представить сложно. Отличная экипировка, крутые байки и очень адекватные, внимательные инструктора, которые умеют быстро, емко и доступно объяснить. Николай идеальный инструктор. Спасибо огромное. Не зря ехали из Одессы и Харькова. https://www.instagram.com/p/BW8GtjGjjFK/

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень