101248
 

Подаруй курс їзди на мотоциклі!

Можливість відвідати 5 занять з майстерності керування мотоциклом — спеціальний прискорений курс від професійного викладача школи Respect Industry. Досвідчений тренер допоможе освоїти всі необхідні тонкощі для того, щоб відчувати себе впевнено в сідлі залізного коня. Навчання проводиться на мотоциклі Cafe Racer. Тренування відбудеться на обладнаному треку з асфальтовим покриттям. Екіпіровка видається. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 60 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
5 уроків по 60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Курс їзди на мотоциклі — що це?

Цілих 5 індивідуальних занять за спеціально розробленим курсом від школи Respect Industry. Тренування відбуваються на закритому гоночному треку «Феофанія». Для навчання використовується мотоцикл Custom Cafe Racer. Курс підійде як повним новачкам, так і тим, хто вже сидів за кермом байка. Інструктор складе персональну програму.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає знайомство з досвідченим мотопрофі. Вони зустрінуться на треку «Феофанія». Спочатку інструктор оцінить рівень підготовки і складе індивідуальну програму занять. Новачки дізнаються прості факти з теорії управління мотоциклом, далі почнеться обов'язковий для всіх інструктаж по техніці безпеки. Все це займе не більше 20 хвилин. Решту часу можна буде відпрацьовувати навички їзди. Протягом курсу можна освоїти мототехніку різної потужності. У більшості випадків, до п'ятого уроку початківець байкер володіє ситуацією достатньо, щоб самостійно їздити.

Індивідуальний курс з 5 занять

Пройти курс доведеться у компанії професійного райдера. Навчання проводиться на закритому гоночному треку. В ході персональних тренувань Щасливчик освоює:

 • плавний старт і зупинку;
 • різні способи гальмування;
 • вміння керувати зчепленням;
 • проходження поворотів на різних швидкостях.

Спортивна техніка високого класу

Для катання використовується сучасний мотоцикл — 150-кубовий кастом-байк Cafe Racer.

Повний комплект захисної екіпіровки

Для безпечної їзди видається все необхідне спорядження. Перед кожним заняттям Щасливчику надається шолом, захист корпусу, рукавички, наколінники і налокітники.

Місце проведення враження:

Fun Rider - Мотошкола
вул. Метрологічна, 12в Показати на мапі

197 відгуків реальних людей

О
Ольга
27 листопада 2017
Была в субботу 25/11/17. Это мегаклассное впечатление. Я в полном воссторге. Огромное спасибо инструктору Николаю! Не имея ни малейшего опыта (ну разве что пару-тройку велопрогулок) я за 1 час смогла осаоить самые азы и покататься самостоятельно. Очень-очень-очень классно.

П
Павел
3 листопада 2017
Спасибо, тренеру Юрию за наставление. Это специалист любящий свое дело и мото-спорт. Буду ждать весну для продолжения тренировок)

23 жовтня 2017
Все классно! Инструктор знает толк в своем деле. Все подробно обьяснил. Мужу очень понравилось. Спасибо!

21 вересня 2017
Отличное впечатление, отлично проведенное время, классный мотык, очень хороший инструктор, все понравилось, теперь коплю на мотоцикл :-)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень