Подаруй проходження horror-квесту для компанії!

подарували вже 525 разів
1200 грн 4 люд. 60 хв.
4 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Форма одягу - зручна
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Горор-квест — це інтелектуальна гра з елементами фільму жахів. Визначившись з тематикою, учасники вирушать на одну з локацій. Їх зустріне адміністратор, розповість сюжет гри та проведе в окрему кімнату. Опинившись всередині закритого приміщення, друзі спробують знайти вихід. Під час квесту вони будуть вирішувати ребуси та розгадувати головоломки, тренуючи пам'ять і спостережливість.

Чому ми вибрали квест-кімнати KADRooM

На вибір є декілька квестів з різним рівнем складності. Всього у KADRooM є близько 10 тематичних кімнат: від містики до фантастики. Всі локації знаходяться в пішій доступності від метро.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Дмитрий
24 сентября 2018
https://www.facebook.com/100007976627902
Посетили этот квест с друзьями на этих выходных. Ранее уже были в подобных квест румах, но это несравнимо. Организованно на высшем уровне, актёры отрабатывают на 100%, очень страшно и атмосферно. Мы 4 взрослых парня, но визжали, как девчёнки :D Всем советую!!!
Юлія
3 сентября 2018
https://www.facebook.com/100015220111130
Цей квест щось нереальне. Кардинальна різниця між тими, що ми вже проходили. Організатори постарались на славу! Якщо хочете перевірити себе в екстремальних умовах, то це те, що треба! Повна темрява, лабіринт, музика - все зроблено для того, щоб полоскотати ваші нерви) відчуєш подих в потилицю, але позаду немає твоїх друзів. Розділіться або йдіть разом і перевірте хто справжній друг. Дякую, хлопці, за ваш креатив, дружелюбність і лояльність! 10 з 10
Наталья
31 июля 2018
Проходили квест вчетвером с подругами. Инструктор сказал, что квест не столько на логику, сколько больше на эмоции - и был прав, эмоций действительно много) Самих загадок мало, но они не особо и нужны - атмосфера создана очень сильно. Темно, жутко, весело и страшно одновременно) Мы остались под впечатлением, всем рекомендую) Спасибо BODO за прекрасные впечатления)
Александр
22 июня 2018
https://www.facebook.com/100003604522173
Хоррор-квест проходили 20 июня 2018 года. Больше всего в квесте понравилась сама идея этого хоррор-квеста с темнотой и лабиринтом. Выбор пал на этот квест из за его необычности. Раньше мы не пробовали принимать участие в подобных квестах. На мой взгляд, подарок-впечатление вроде этого квеста, хороший подарок. Подарок был сделан мужем своей жене.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки