102599
 

Подаруй проходження хоррор-квесту для компанії!

Поза стінами приміщення залишаються амбіції і скептицизм — всередині лабіринту можна дізнатися, що таке справжній страх. Друзі потраплять в інший вимір, де на практиці доведеться застосувати свої знання з виживання. Компанії доведеться пройти через усі випробування й знайти вихід або залишитися назавжди. Протягом «прогулянки» варто періодично перевіряти, хто саме тримає за руку. Але чи є бажання обертатися, коли попереду глухий кут? детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 30.11.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 297 раз
4 людини
до 2 годин
Форма одягу - зручна
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Хоррор-квест для компанії — що це?

Моторошні пригоди для компанії Щасливчиків. У непроглядній пітьмі можна покладатися тільки на власну кмітливість, передчуття та друзів. Ліхтарики не світять далі 5 см, тому до темряви варто звикати. Рев бензопили, скрегіт металевих прутів, темні силуети — з цим друзі зіткнуться в пекельному приміщенні. Щасливчикам доведеться обирати — розділитися й шукати вихід порізно, або спробувати вибратися разом.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать на квест від проекту i-LABYRINTH. Там їх зустріне інструктор, який розповість про саму ідею гри та її правила. Учасникам нададуть ліхтарики із зафарбованою лінзою. Друзям потрібно знайти вихід із лабіринту, площа якого становить близько 800 м2. Пройти випробування можна як за 1, так і за 2 години. Під час квесту доведеться багато ходити та рухатися у повній пітьмі, тому краще одягти щось комфортне. 

Інтерактивна «розвага»

Задіяти свої сили зможе кожен учасник. У цьому головна відмінність даного квесту від усіх інших. Тут не буде складних арифметичних завдань і докладати надлюдських зусиль не доведеться. Але через стрес робота в команді — єдиний спосіб вибратися.

Нова програма

i-LABYRINTH не стоїть на місці й постійно розвивається. Щомісяця сюжет квестів змінюється — залишається тільки локація, деякі декорації та головна ідея — сам хоррор.

Страшно та ще страшніше

Тиша й раптовий стукіт по прутах: хтось ззаду торкається руки, хоча найкращий друг стоїть попереду. Розгадка близько, але що робити, якщо від страху неможливо думати? Що ж, в цьому Щасливчикам будуть також додатково «допомагати».

Місце проведення враження:

i-LABYRINTH - Реаліті-квест шоу
м. Лук'янівська, вул. Сім'ї Хохлових, 8, 2 поверх Показати на мапі

4 відгуки від реальних людей

9 лютого 2018
Ходили с мужем и друзьями недавно,это был восторг.Мы с мужем раньше ни разу в квест комнатах не были,а вот друзья были,но это было незабываемо.Особенно в начале когда ничего не понимаешь что надо делать.Побольше бы таких мест. Но после этого квеста,в комнаты идти уже не хочется.

В
Владимир
8 листопада 2017
Одно из самых страшних и атмосферных мест Киева! Советую собрать компанию верных друзей и посетить даный квест! 10/10)

7 листопада 2017
Ходил с друзьями давно, еще до того как они появились на Бодо. И хочу сказать что это один из самых нестандартных и в тоже время доступных подарков. Поход был очень крутой и ооочень незабываемый! Рассказывать что я пережил без спойлеров очень сложно. Просто знайте,что темнота действительно может быть очень страшной!

О
Остап
1 вересня 2017
было РЕАЛЬНО страшно. это не типичная "многообещающая" пугаловка. не хочу спойлерить тем, кто пойдет, но оно того действительно стоит. и да. иногда лучше не смотреть по сторонам, а особенно назад :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень