Подаруйте проходження horror-квесту для компанії!

подарували вже 843 рази
1200 грн 4 люд. 60 хв.
4 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Горор-квест — це інтелектуальна гра з елементами фільму жахів. Визначившись з тематикою, учасники вирушать на одну з локацій. Їх зустріне адміністратор, розповість сюжет гри та проведе в окрему кімнату. Опинившись всередині закритого приміщення, друзі спробують знайти вихід. Під час квесту вони будуть вирішувати ребуси та розгадувати головоломки, тренуючи пам'ять і спостережливість.

Чому ми вибрали квест-кімнати KADRooM

Приміщення для квесту оформлені в тематичному стилі з відповідною горор-атрибутикою і моторошними декораціями. На друзів чекає максимальна реалістичність усього, що відбувається, і занурення в сюжет.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

23 відгуки

Кристина
11 березня 2019
Отличный хоррор квест, поразила игра актёра, реально было и страшно и страшно интересно :)мы с друзьями были в восторге....спасибо за классное впечатление
Василь
4 березня 2019
Все супер... і доволі моторошно...
Софія
19 лютого 2019
https://www.facebook.com/100006683342066
Все було чудово)))
Юрий
19 лютого 2019
Дуже вдячний за такий класний подарунок, дякую від усієї душі :) Квест хороший, сподобався. Акторська гра на високому рівні) Сподобалось, що можна було обирати рівень контакту : лайт медіум і хард, що ми обрали то секрет... електрошокер важко забути)) Дякую за враження

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.