102482
 

Подаруй гонки на квадрокоптерах для двох!

Перед початком змагання інструктор пояснить правила техніки безпеки. Потім новачки протестують свої навички на комп'ютерному симуляторі польотів. Після цього суперники самостійно запустять квадрокоптери та влаштують перегони. Інструктор буде стежити за змаганням і фіксувати результати пілотів в турнірній таблиці. детальніше...

2 люд. до 90 хв. Використати до 30.04.2019
1 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 140 раз
2 людини
до 90 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2019

Як відбуваються враження

Перед початком змагання інструктор пояснить правила техніки безпеки. Потім новачки протестують свої навички на комп'ютерному симуляторі польотів. Після цього суперники самостійно запустять квадрокоптери та влаштують перегони. Інструктор буде стежити за змаганням і фіксувати результати пілотів в турнірній таблиці.

Чому ми вибрали клуб радіокерованих моделей Modelist

Клуб знаходиться в центрі міста. Найближча станція метро — «Вокзальна». Початківці зможуть попрактикуватися на симуляторі польотів First Person View. Спортсмени випробують міні-квадрокоптер. Він вміє самостійно повертатися на місце зльоту та робити перевороти на 360 градусів. Режим Headless полегшить новачкам управління дроном.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Modelist - Клуб радіокерованих моделей
м. Вокзальна, вул. Кавказька,13А Показати на мапі

1 відгук

С
Святослав
4 квітня 2017
Ну почему такого не было в детстве! Офигенно поганял! Спасибо Бодо за такое прикольное впечатление и девушке за подарок) Узнал много нового о квадриках, тебе себе гоночный хочу. Буду по квартире летать, кота бесить))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень