2144
 

Подаруй сеанс діагностики аури!

Унікальна консультація професійного ауродіагноста з можливістю зробити кольорове зображення поля аури! Це яскравий знімок, на якому світіння навколо тіла людини стає помітним. Досить покласти руку на спеціальний сенсор, і він просканує усю інформацію про біополе. Яскравість, кольори та форми на фото допоможуть дізнатися цікаві подробиці про власне фізичне та емоційне здоров'я. Зображення своєї аури можна залишити на пам'ять. детальніше

1 чол. до 20 хвилин Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 440 раз
1 людина
до 20 хвилин
Використати до 31.07.2017

Фото аури - що це?

Унікальна можливість отримати кольорове зображення аури - біоенергетичного поля, яке оточує усі живі істоти. Аура містить інформацію про стан усіх сфер діяльності людини. Консультація професійного ауродіагноста дозволить дізнатися все про психологічне та емоційне здоров'я.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в аура-студії Betaline, де на нього чекає цікава «фотосесія» невидимої для очей аури. Щоб отримати зображення кольорового поля аури достатньо покласти руку на спеціальний сенсор, який просканує усю інформацію про біополе. Потім отриманий знімок виводиться на комп'ютер і роздруковується. Таке зображення дозволяє детально проаналізувати фізичну та емоційну сферу, не пропустивши жодної деталі. Про це подбає професійний ауродіагност з великим досвідом.

Консультація професійного ауродіагноста

Професійний ауродіагност підкаже, як отримати максимально точний результат. Потім він розповість усе про ауру гостя, виходячи з отриманих даних про знімок:

  • кольору
  • форми
  • розміру
  • яскравості

Користь професійної ауродіагностики

Подібна техніка дозволяє дізнатися детальну інформацію про такі сфери:

  • фізичне здоров'я
  • душевну рівновагу
  • характер особистості

Фото залишається на пам'ять

Фото своєї аури можна забрати додому. Воно стане незамінним помічником у багатьох життєвих ситуаціях. 

Місце проведення враження

122 відгуки від реальних людей