2144
 

Подаруй сеанс діагностики аури!

Унікальна консультація професійного ауродиагноста з можливістю зробити кольорове зображення поля аури! Це яскравий знімок, на якому світіння навколо тіла людини стає помітним. Досить покласти руку на спеціальний сенсор, і він просканує всю інформацію про біополе. Яскравість, кольори і форми на фото допоможуть дізнатися цікаві подробиці про власному фізичному та емоційному здоров'я. Зображення своєї аури можна залишити на пам'ять. подробнее...

1 чол. до 20 хвилин Використати до 30.11.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 163 раз
1 людина
до 20 хвилин
Використати до 30.11.2017

Фото аури - що це?

Унікальна можливість отримати кольорове зображення аури - біоенергетичного поля, яке оточує усі живі істоти. Аура містить інформацію про стан усіх сфер діяльності людини. Консультація професійного ауродіагноста дозволить дізнатися все про психологічне та емоційне здоров'я.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в аура-студії Betaline, де на нього чекає цікава «фотосесія» невидимої для очей аури. Щоб отримати зображення кольорового поля аури достатньо покласти руку на спеціальний сенсор, який просканує усю інформацію про біополе. Потім отриманий знімок виводиться на комп'ютер і роздруковується. Таке зображення дозволяє детально проаналізувати фізичну та емоційну сферу, не пропустивши жодної деталі. Про це подбає професійний ауродіагност з великим досвідом.

Консультація професійного ауродіагноста

Професійний ауродіагност підкаже, як отримати максимально точний результат. Потім він розповість усе про ауру гостя, виходячи з отриманих даних про знімок:

 • кольору
 • форми
 • розміру
 • яскравості

Користь професійної ауродіагностики

Подібна техніка дозволяє дізнатися детальну інформацію про такі сфери:

 • фізичне здоров'я
 • душевну рівновагу
 • характер особистості

Фото залишається на пам'ять

Фото своєї аури можна забрати додому. Воно стане незамінним помічником у багатьох життєвих ситуаціях. 

Місце проведення враження:

Аура центр Betaline
вул. Рогнединская, 4А, Показати на мапі

154 відгуків реальних людей

О
Ольга
2 червня 2017
Подарила это впечатление своему молодому человеку, если честно до последнего сомневалась что он вообще пойдет) мы пошли…и получили нереальную массу удовольствия. Очень важно услышать от компетентного человека, и принять от него те слова, которые не принимали друг от друга. Если в ваших отношениях много вопросов, несказанности и трудности - фото ауры Вам просто необходимо.

Я
Яна
28 травня 2017
Очень понравилось впечатление. Заставляет о многом задуматься. Рекомендую!)

25 травня 2017
Этим впечатлением остались с женою довольны, много чего о нас узнали и что самое интересное о нас всю правду изложили, советую всем.

Г
Галина
20 травня 2017
Это было необычайно интересное путешествие в мир: познай себя. Получен был подарок от подруги. Сама форма выбора подарка была чрезвычайно увлекательна, за что ей очень благодарна.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень