2144
 

Подаруй сеанс діагностики аури!

Унікальна консультація професійного ауродиагноста з можливістю зробити кольорове зображення поля аури! Це яскравий знімок, на якому світіння навколо тіла людини стає помітним. Досить покласти руку на спеціальний сенсор, і він просканує всю інформацію про біополе. Яскравість, кольори і форми на фото допоможуть дізнатися цікаві подробиці про власному фізичному та емоційному здоров'я. Зображення своєї аури можна залишити на пам'ять. подробнее...

1 чол. до 20 хвилин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 027 раз
1 людина
до 20 хвилин
Використати до 31.10.2017

Фото аури - що це?

Унікальна можливість отримати кольорове зображення аури - біоенергетичного поля, яке оточує усі живі істоти. Аура містить інформацію про стан усіх сфер діяльності людини. Консультація професійного ауродіагноста дозволить дізнатися все про психологічне та емоційне здоров'я.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в аура-студії Betaline, де на нього чекає цікава «фотосесія» невидимої для очей аури. Щоб отримати зображення кольорового поля аури достатньо покласти руку на спеціальний сенсор, який просканує усю інформацію про біополе. Потім отриманий знімок виводиться на комп'ютер і роздруковується. Таке зображення дозволяє детально проаналізувати фізичну та емоційну сферу, не пропустивши жодної деталі. Про це подбає професійний ауродіагност з великим досвідом.

Консультація професійного ауродіагноста

Професійний ауродіагност підкаже, як отримати максимально точний результат. Потім він розповість усе про ауру гостя, виходячи з отриманих даних про знімок:

 • кольору
 • форми
 • розміру
 • яскравості

Користь професійної ауродіагностики

Подібна техніка дозволяє дізнатися детальну інформацію про такі сфери:

 • фізичне здоров'я
 • душевну рівновагу
 • характер особистості

Фото залишається на пам'ять

Фото своєї аури можна забрати додому. Воно стане незамінним помічником у багатьох життєвих ситуаціях. 

Місце проведення враження:

Аура центр Betaline
вул. Рогнединская, 4А, Показати на мапі

145 відгуків реальних людей

Н
Наталья
5 квітня 2017
Подарила подруга на день рождение. Потянула с собой мужа, шли с большим скептицизмом, НО вышли окрыленные! Наша жизнь очень поменялась после посещения! Чудеса происходят там, где в них верят ;) Рекомендую!

З
Сергей
1 квітня 2017
Все замечательно,рекомендую всем!!!

29 березня 2017
Из гончарного мастерства, картинга и прочего остановилась именно на фото ауры. Принянулось, так сказать. Получила много информации для размышления. Я бы даже сказала, размышлений в одиночестве. Прогуливаясь где-то неспешно в парке или сидя в лесу на лавочке задать себе серьезные вопросы и дать на них искренние ответы без привязки "как у всех" или "так мама учила". Рекомендую!

23 березня 2017
Выбрал этот подарок впечатление. Дало возможность более объемно и предметно делать самоанализ и совершенствоваться соответственно, а так же открыло доступ к приобретению полезных знаний. В итоге получил нечто большее, чем просто подарок-впечатление, очень доволен, что посетил центр!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень