2144
 

Подаруй сеанс діагностики аури!

Унікальна консультація професійного ауродіагноста з можливістю зробити кольорове зображення поля аури! Це яскравий знімок, на якому світіння навколо тіла людини стає помітним. Досить покласти руку на спеціальний сенсор, і він просканує усю інформацію про біополе. Яскравість, кольори та форми на фото допоможуть дізнатися цікаві подробиці про власне фізичне та емоційне здоров'я. Зображення своєї аури можна залишити на пам'ять. детальніше...

1 чол. до 20 хвилин Використати до 31.08.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 553 раз
1 людина
до 20 хвилин
Використати до 31.08.2017

Фото аури - що це?

Унікальна можливість отримати кольорове зображення аури - біоенергетичного поля, яке оточує усі живі істоти. Аура містить інформацію про стан усіх сфер діяльності людини. Консультація професійного ауродіагноста дозволить дізнатися все про психологічне та емоційне здоров'я.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в аура-студії Betaline, де на нього чекає цікава «фотосесія» невидимої для очей аури. Щоб отримати зображення кольорового поля аури достатньо покласти руку на спеціальний сенсор, який просканує усю інформацію про біополе. Потім отриманий знімок виводиться на комп'ютер і роздруковується. Таке зображення дозволяє детально проаналізувати фізичну та емоційну сферу, не пропустивши жодної деталі. Про це подбає професійний ауродіагност з великим досвідом.

Консультація професійного ауродіагноста

Професійний ауродіагност підкаже, як отримати максимально точний результат. Потім він розповість усе про ауру гостя, виходячи з отриманих даних про знімок:

 • кольору
 • форми
 • розміру
 • яскравості

Користь професійної ауродіагностики

Подібна техніка дозволяє дізнатися детальну інформацію про такі сфери:

 • фізичне здоров'я
 • душевну рівновагу
 • характер особистості

Фото залишається на пам'ять

Фото своєї аури можна забрати додому. Воно стане незамінним помічником у багатьох життєвих ситуаціях. 

Місце проведення враження:

Аура центр Betaline
вул. Рогнединская, 4А, Показати на мапі

129 відгуків реальних людей

24 лютого 2017
Подарунок мені сподобався. Можна поглянути на банальні речі з нового незвичного ракурсу. Головне уважно слухати та не боятись задавати питання. Дізнаєтесь багато цікавого ;)

Л
Людмила
20 лютого 2017
Неождано много интересного узнала о себе и своих способностях. Радует внимательное отношение, индивидуальный подход и очень позитивное общение. Уже разрекламировала сотрудникам и друзьям.

Про
Ольга
19 лютого 2017
Фото аури та діагностика це чудова можливість більше дізнатись про себе. Рекомендую усім, хто хоче бути здоровим, успішним, щасливим...Володимир допоможе вам зрозуміти,що для цього потрібно.

З
Злата
10 лютого 2017
Это был один из лучших подарков в моей жизни! Фото ауры - это переломный момент на самом деле. Это стоит сделать каждому, кто хочет быть счастливым.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень