2144
 

Подаруй сеанс діагностики аури!

Унікальна консультація професійного ауродіагноста з можливістю зробити кольорове зображення поля аури! Це яскравий знімок, на якому світіння навколо тіла людини стає помітним. Досить покласти руку на спеціальний сенсор, і він просканує всю інформацію про біополе. Яскравість, кольори та форми на фото допоможуть дізнатися цікаві подробиці про власне фізичне та емоційне здоров'я. Зображення своєї аури можна залишити на пам'ять. детальніше...

1 люд. до 45 хвилин Використати до 30.06.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 603 раз
1 людина
до 45 хвилин
Використати до 30.06.2018

Фото аури — що це?

Унікальна можливість отримати кольорове зображення аури - біоенергетичного поля, яке оточує усі живі істоти. Аура містить інформацію про стан усіх сфер діяльності людини. Консультація професійного ауродіагноста дозволить дізнатися все про психологічне та емоційне здоров'я.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в аура-студії Betaline, де на нього чекає цікава «фотосесія» невидимої для очей аури. Щоб отримати зображення кольорового поля аури достатньо покласти руку на спеціальний сенсор, який просканує усю інформацію про біополе. Потім отриманий знімок виводиться на комп'ютер і роздруковується. Таке зображення дозволяє детально проаналізувати фізичну та емоційну сферу, не пропустивши жодної деталі. Про це подбає професійний ауродіагност з великим досвідом.

Консультація професійного ауродіагноста

Спеціаліст підкаже, як отримати максимально точний результат. Потім він розповість усе про ауру Щасливчика, керуючись отриманими даними про знімок:

 • кольором;
 • формою;
 • розміром;
 • яскравістю.

Користь професійної ауродіагностики

Подібна техніка дозволяє дізнатися детальну інформацію про такі сфери:

 • фізичне здоров'я;
 • душевну рівновагу;
 • характер особистості.

Фото залишається на пам'ять

Фото своєї аури можна забрати додому. Воно стане незамінним помічником у багатьох життєвих ситуаціях. 

Місце проведення враження:

Betaline - Аура центр
вул. Рогнединская, 4А, Показати на мапі

176 відгуків реальних людей

17 листопада 2017
Очень понравилось! Узнала много полезного для себя! Помимо самого фото и расшифровки, Владимир ответил на все мною интерисующие вопросы и даже в месте со мной проработал некоторые моменты!

М
Мирослава
15 листопада 2017
Отримали сертифікат у подарунок, відразу ж з чоловіком пішли робити фото аури.Все дуже сподобалося, дізналися багато корисної інормації.Рекомендую це враження парам, буде пізнавально, романтично і цікаво.

Ф
Фаина
30 жовтня 2017
Подарили сертификат клиентки на день рождения. Я всегда хотела сделать фото ауры, поэтому выбрала куда пойду -сразу же . Все очень понравилось , объяснили абсолютно все. Впечатления остались хорошие

М
Марина
13 жовтня 2017
Добрый день. Моя подруга подарила мне на День рождения впечатление "Фото ауры". Меня сразу заинтересовало это впечатление. Владимир оказался очень эрудированным, прекрасно владеющим своей профессией, специалистом. Он открыл для меня много интерестной, познавательной и полезной информации про мое внутреннее "я" в энергетическом смысле, сделав фото ауры и подробно объяснив, что это означает...
Добрый день. Моя подруга подарила мне на День рождения впечатление "Фото ауры". Меня сразу заинтересовало это впечатление. Владимир оказался очень эрудированным, прекрасно владеющим своей профессией, специалистом. Он открыл для меня много интерестной, познавательной и полезной информации про мое внутреннее "я" в энергетическом смысле, сделав фото ауры и подробно объяснив, что это означает. Огромная благодарность Владимиру за помощь в осознании кто "я", для чего и зачем. Всем рекомендую!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень