Подаруйте фото аури!

подарували вже 7 270 разів
1 людина
до 45 хв.
Доступно з 3 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Гість зустрінеться з діагностом, який зробить знімок біополя за допомогою аура-камери. Досить покласти руку на спеціальний сенсор, і він просканує всю інформацію про енергетику людини. Потім отриманий знімок виведуть на комп'ютер і роздрукують. Завдяки різним кольорам, які будуть переважати на фотографії, фахівець розповість про фізичний та емоційний стан клієнта.

Чому ми вибрали аура-центр Betaline

Центр працює з 2012 року. Компанія почала першою в країні використовувати аура-камеру. Спеціалісти займаються вивченням біоенергетичного поля понад 10 років. Після сеансу гість отримає фото та детальний опис аури в роздрукованому вигляді.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

212 відгуків

Ольга
17 березня 2019
Я, выбрала впечатление Фото Ауры. Очень много получила новых эмоций, когда увидела свою ауру и ещё узнала размер и цвет. Получила рекомендации над чем мне надо поработать. Спасибо Михаилу, очень радушно встретил, подал информацию, а самое главное достучался до меня!!! Благодарю!!!
Юрий
13 березня 2019
Полезное и приятное впечатление. Узнал новую информацию о себе.
Татьяна
5 березня 2019
Только положительные впечатления !
Елена
5 березня 2019
Очень интересно и познавательно:) Взгляд на себя под другим углом и плоскости, рекомендую таким же любопытным, как и я:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.