102316
 

Подаруй екскурсію в Межигір'ї для компанії!

Екскурсія по колишньої резиденції президента   Межигір'ю в групі з гідом. Він проведе по самим цікавим пам'яток — президентського дому «Хонка», спортивного комплексу та так званим «Руїн Парфенона». Гостей чекає розповідь про місцевості, адже вона має історичну цінність: раніше тут знаходився Спасо-Преображенський монастир. Прогулянка включає відвідування фазанарію, де можна побачити голубів і страусів. Маршрут пролягає вздовж гостьового будиночка, джерела з цілющою водою «Дзвінкова криниця», адміністративного комплексу. Самостійно можна відвідати кінологічний центр і музей ретроавтомобілів за окрему плату. У групі до 18 осіб. подробнее...

4 чол. 5 годин Використати до 31.10.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 184 раз
4 людини
5 годин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 1 року
Використати до 31.10.2017

Екскурсія в Межигір'я — що це?

Прогулянка з декоративного парку Межигір'я, яка включає в себе пішохідний маршрут по Верхньому і Нижньому Межигір'ю. Туристи пройдуться по головних визначних пам'яток колишньої резиденції президента, прогуляються по набережній Київського моря, де побачать знаменитий ресторан на воді «Галеон». Крім матеріальних багатств можна буде помилуватися і багатствами природи Заповідної долини. У фіналі туру — відвідування страусиної ферми і цілющого джерела.

Як все проходить?

Група збирається на Контрактовій площі біля пам'ятника Григорію Сковороді. В Межигір'ї туристів доставлять на автомобілі. Щоб дорога не здавалася нудною, екскурсовод розповість багато цікавих фактів з історії Межигір'я. Через пів години Щасливчики прибудуть на місце. Їх чекає захоплююча прогулянка по території парку: огляд головного особняка, фізкультурно-оздоровчого комплексу, фазанарію і багатьох інших об'єктів. В кінці екскурсії можна подивитися на породистих собак в кінологічному центрі за окрему плату.

Екскурсія по резиденції колишнього президента

Піша прогулянка по Межигір'ю триватиме 4 години. Тур включає огляд:

  • головних архітектурних об'єктів(особняк «Хонка», сауно-банний комплекс, гостьовий будиночок і ін)
  • фазанарію, страусиної ферми, голубники
  • Заповідної долини
  • адміністративного комплексу

Межигір'я — місцевість історичного значення

Резиденція «Межигір'я» раніше була секретним об'єктом. Тут по черзі жили перші секретарі КПРС. Але історія сягає набагато глибше: на цих землях колись височів Межигірський монастир. Під фундаментом знайшли цінні видання рукописних книг, імовірно з бібліотеки Ярослава Мудрого. Куди поділися знайдені рукописи — до цих пір загадка. У своїх оповіданнях екскурсовод розповість і про цих та інших історіях, пов'язаних з Межигір'ям.

Безкоштовний трансфер з Києва

До місця екскурсії та назад до Києва групу доставить автобус. Дорога в одну сторону займає півгодини. 

Місце проведення враження:

Цікавий Києва (Межигір'я)
м. Контрактова, пам'ятник Григорія Сковороди Показати на мапі

1 відгук

Н
Настя
18 серпня 2016
Була на екскурсії разом зі своїм хлопцем. Дуже змістовна екскурсія, ми змогли дізнатися безліч фактів з історіі - про саме місце, про монастир, який раніше був на цих землях, а також почули цікаві розповіді про президента. Такого в газетах точно не прочитаєш)) А ще там дуже-дуже красиво!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень