Подаруйте драйв на позашляховому мотоциклі!

подарували вже 122 рази
1 людина
4 години
Не залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально зараз або навесні

Як відбувається враження

Спочатку тренер підбере зручне екіпірування та відповідний мотоцикл. Потім проведе інструктаж та ознайомить з правилами техніки безпеки. Після невеликої розминки спортсмен почне вчитися керувати мотоциклом. Програма уроку: безпечний старт, гальмування та відпрацювання поворотів. Новачок опанує базові правила їзди та застосує на практиці отримані знання.

Чому ми вибрали школу мотокросу Motorancho

На території школи розташовані траси будь-якої складності. Новачок зможе покататися на спортивному мотоциклі. Вчити екстремала будуть імениті інструктори.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

27 відгуків

Антоній
26 вересня 2018
https://www.facebook.com/100009228383851
Дуже сподобалося, чудовий захід, дійсно класні емоції. Дівчина - тренер ( мабуть спеціально для чоловіків :-) підхід до справи правильний, видно що працюють з душею. Якщо вагаєтесь, то раджу обов'язково. Всім гарних емоцій та вражень !
Михайло
21 червня 2018
Це було неймовірно! Дуже люблю мотоцикли, швидкість і все таке! Враження подарувала дівчина! Був дуже радий отримати такий подарунок! Отримав масу крутих вражень!)) Катався на трасі середньої складності, загалом дуже круто було! ДЯкую!
Олег
24 травня 2014
Спасибо за классный презент! Действительно незабываемые эмоции! Глеб не только профи в своем деле, но и еще и хороший инструктор. Все получилось)
Дмитрий
22 серпня 2013
Мы с братом в полном восторге! После езды на внедорожнике, лично у меня, такое впечатление, что я всю жизнь на нем катаюсь) Глеб не только отличный гонщик, но и замечательный инструктор! Еще раз огромное-огромное спасибо!)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.