Подаруйте догляд за бровами!

подарували вже 1 701 разів
400 грн 1 люд. до 60 хв.
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Броу-майстер попередньо поцікавиться про вподобання гості, а потім підбере правильну форму. Спеціаліст надасть бровам акуратний вигин. Потім він запропонує клієнтці вибрати засіб для фарбування: натуральну хну або фарбу. Після цього майстер перейде до нанесення стійкого пігменту.

Чому варто спробувати Brow Bar

Броу-майстер скорегує відтінок відповідно до тону волосся й підбере форму, яка підкреслить природну красу. Корекція надасть образу доглянутого вигляду та зробить обличчя більш виразним. На деякий час можна буде забути про пінцет, олівець, тіні та віск.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

62 відгуки

Марія
16 лютого 2019
Враження неймовірні,в салоні зустріли тепло та з кружкою гарячого чаю) результатом задоволена, особливо дякую Насті за чудові бровки)
Елена
16 лютого 2019
Результат всегда замечательнblй. Мастер молодчинка!!!
Ирина
14 лютого 2019
отличная услугу, уже не первый раз я в brow bar )
Лілія
12 лютого 2019
Дуже сподобалось!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.