Подаруйте оренду кабріолета!

1 людина
1 доба
Доступно з 23 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Водій прибуде в центр прокату, щоб отримати ключі та документи. У його розпорядженні буде стильний кабріолет. Клієнт зможе вирушити в подорож в будь-яку точку країни, обмежень щодо пересування немає. Компанію можуть скласти друзі — 3 людини з комфортом розмістяться в салоні. Однак за кермом весь час має бути той, на кого оформлена оренда.

Чому ми вибрали компанію автопрокату BLS

Центри прокату BLS існують в Україні з 2007 року. Всі транспортні засоби застраховані і регулярно проходять технічне обслуговування. Заставу для оренди вносити не потрібно.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Константин
20 липня 2018
решили с женой ярко отметить ее 30 лет и рвануть в небольшое путешествие за город на машине) для нее стало настоящим сюрпризом, что поедем мы не на привычной Шкоде, а на шикарном кабриолете)) она была в восторге!!! до сих пор благодарит меня за сюрприз, хоть прошло уже немало времени) так что берите в подарок - не пожалеете!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.