102260
 

Аеродинамічна труба для двох

Імітація вільного падіння всередині аеродинамічної труби для 2 друзів. Потужний потік повітря зі швидкістю близько 250 км/год утримує людину над землею в стані невагомості. Подібні відчуття доступні хіба що в перші секунди після стрибка з парашутом. Кожен зможе політати в аеротрубі протягом 2 хвилин. Поруч весь час буде перебувати інструктор. Перед польотом він видасть гостям екіпіровку — комбінезони, окуляри та захисні шоломи. детальніше...

2 люд. з 1 польоту за 2 хвилини Використати до 30.04.2018
Неактивне враження
2 людини
з 1 польоту за 2 хвилини
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2018

Аеродинамічна труба для двох — що це?

Польоти для двох в унікальному повітряному тренажері — аеродинамічній трубі. Вона являє собою пристрій, всередині якого потоки повітря рухаються вертикально вгору. Швидкість при цьому може досягати 250 км/ч. Людина, яка знаходиться всередині, відчуває стан вільного падіння. Це ексклюзивна можливість відчути те, що відчувають парашутисти, тільки не в небі, а на землі.

Як все проходить?

Враження проходить на території розважального комплексу «Блокбастер», в межах міста. Для Щасливчиків проведуть інструктаж по техніці безпеки і роз'яснять всі прийоми балансування тіла. На спеціальних матах можна буде відпрацювати пози, які потім потрібно повторити в трубі. Після цього залишиться лише надіти екіпіровку — і можна літати. Здійснювати польоти Щасливчикам належить по черзі, кожного підніме вгору повітряний потік і буде утримувати на протязі 2 хвилин. Тренер весь час знаходиться поруч і, при необхідності, страхує аеронавтів, притримуючи за спеціальні петлі на комбінезоні.

Тренажер для парашутистів — аеродинамічна труба

Аэротруба — відмінна можливість відчути невагомість на землі, не піднімаючись у повітря. Це професійний тренувальний майданчик для парашутистів, який може відвідати кожен.

Імітація вільного падіння

Політ відбувається в умовах, максимально наближених до реального стрибка з парашутом. Вільне падіння триватиме 2 хвилини. Для порівняння, парашутисти вільно ширяють у повітрі не більше 60 секунд.

Необхідна екіпіровка видається на місці

На місці інструктор видасть кожному захисний комбінезон, окуляри і шолом. З таким комплектом екіпіровки політ пройде максимально комфортно.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

1365 відгуків реальних людей

17 жовтня 2017
Выбрали это впечатление, так как безумно хотелось отдохнуть от рабочих будней. Подарили впечатления друзья в честь ДР. Считаю отличным подарком как для других, так и для себя. Желаю всем больше ярких впечатлений :)

Р
Руслан
12 жовтня 2017
Дякую ккоманді bodo за можливість спробувати аєродиномічну трубу. Все було круто, шалено і драйвово!))

10 жовтня 2017
Очень понравилось данное впечатление! Мы с парнем остались довольны! Больше всего понравились инструкторы. Позитивные ребята, комфортно было с ними, очень лояльны и найдут подход к каждому! С нами в группе были иностранцы и никаких проблем в общении с ними у инструкторов тоже не возникло, что очень приятно нас впечатлило! В общем получили массу приятных эмоций! За что безумно благодарны:)))

В
Владимир
10 жовтня 2017
Коллеги по работе подарили мне на день рождения сертификат "Полет в Аэродинамической трубе" .И хотя у меня "за плечами" раньше уже было четыре парашютных прыжка - я остался в восторге от ощущения свободного полета . Классный подарок !!! Спасибо сотрудникам Bodo: Вы дарите людям яркие впечатления.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень