101851
 

Подаруй абонемент у басейн на вільне плавання!

Цілих 5 відвідувань сучасного басейну, де можна не тільки насолодитися приємним плаванням, але й внести вклад у зміцнення здоров'я. Кожен «водний сеанс» розтягнеться на 45 хв. Цього часу більш, ніж достатньо, щоб «змити» в себе всю накопичену втому і зарядитися хорошим настроєм. Простори басейну дозволять не відмовляти собі в задоволенні досхочу поплавати: його довжина — 25 м, а глибина — близько 2 м. Підтримується комфортна температура води близько +27-28 градусів. Басейни розташовані в різних точках Києва: біля м. «Позняки», м. «Вокзальна», м «Осокорки», в районі Троєщини і сел. Бортничі. Термін дії абонемента — 20 днів. детальніше

1 чол. 5 сеансів по 45 хвилин Використати до 31.07.2017
1 людина
5 сеансів по 45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Обов'язкова довідка
Доступно з 6 років

Абонемент до басейну - що це?

Довгострокова інвестиція у власне здоров'я і гарний настрій! Цілих 5 візитів до сучасного просторого басейну. Його розподілено на 4 доріжки довжиною 25 метрів. А комфортна температура води - близько +27 градусів - ідеально підійде як дорослим так і дітям. На власний розсуд можна обрати один з 5 басейнів, розташований найближче до будинку. Абонемент дійсний протягом 20 днів. Регулярна «водотерапія» не лише подарує приємну бадьорість, але й дозволить залишатися у бездоганній фізичній формі!

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в одному з басейнів спорткомплексу «Планета Спорт». Тут він зможе переодягнутися у затишній роздягальні і покласти свої речі до окремої шафки.А опинившись у воді, залишиться тільки обрати одну з більш менш вільних доріжок і насолодитися плаванням. Часу буде вдосталь, щоб «насититися» цим активним дозвіллям! А після купання можна буде відвідати теплий душ.

5 візитів до басейну по 45 хвилин

Це прекрасний спосіб у будь-яку пору року змінити «важкий» верхній одяг на яскравий купальник і влаштувати собі міні-відпустку. Відвідати басейн можна цілих 5 разів! Під час кожного візиту «плавцеві» буде відведено 45 хвилин, яких «з головою» вистачить, щоб попрактикувати улюблені стилі плавання!

Сучасні басейни у кожному куточку міста

Рідкісна нагода насолодитися сеансами плавання у сучасному басейні довжиною 25 метрів з 4-ма окремими широкими доріжками. А от глибина, залежно від обраної локації, може варіюватися від 1,5 до 2,5 метрів. Температура води постійно підтримується на комфортному рівні - +27-28 градусів. Довго шукати найближчий басейн не доведеться - на вибір запропоновано цілих 5 локацій.

Задоволення і користь в 1 флаконі

Плавання - це не тільки чудовий засіб від стресу, але й надзвичайно корисне заняття для здоров'я! 5-ти візитів до басейну буде достатньо, щоб відчути результати:

  • зміцниться м'язовий каркас
  • фігура отримає додаткову стрункість
  • підвищиться імунітет

13 відгуків реальних людей