Фото 1 - Фото ауры

Фото аури в Дніпрі

(не активно)
Ще не працюють

Перегляньте також

Фото - Контактний зоопарк для двох
Працює зараз
16 відгуків
подарували 387 раз
Приятелі відвідають зоопарк незвичайного формату. Тут можна не тільки спостерігати за екзотичними тваринами, але й заходити до них у вольєри, гладити та брати їх на руки.
Фото - Живопис і вино
Працює зараз
7 відгуків
подарували 45 раз
Гість освоїть базові навички живопису та власноруч намалює картину. В студії йому запропонують 2 напої на вибір. Учасник відпочине душею, створюючи унікальний шедевр.
Фото - Занурення у світ VR-ігор для двох
Працює зараз
63 відгуки
подарували 1 345 разів
Двоє приятелів випробують свої сили в різноманітних іграх та квестах у віртуальному світі. Кожен із гостей буде знаходитися в окремій кімнаті, де вільно можна пересуватися.
1 люд.
45 хвилин
Використати до 31.01.2023

Фото аури — що це?

Таємниче подорож у світ езотерики, під час якого можна зробити фотографію своєї аури. Технологія такої зйомки засновано на революційній методикою, що дозволяє відобразити внутрішній фізико-емоційне самопочуття у вигляді різнокольорових ліній. Знімок дозволить розкрити нові грані особистості, характеру і з'ясувати все про стан біополя. Досвідчений діагност зробить фотографію і дасть детальну консультацію на основі отриманих результатів.

Чудеса езотерики

З тих пір, як перше фото аури було зроблено в 19 столітті, ця послуга користується все більшим інтересом. У простої комбінації кольорів приховані відповіді на багато питань про особу її власника.

Консультація ауродиагноста

Зустріч з ауродиагностом не обмежиться лише створенням фотографії. Профі також докладно прокоментує кожен відтінок і дасть відповіді на всі інтригуючі питання.

Як все проходить?

Щасливчик відвідає центр розвитку особистості «Свідомість», де його зустріне досвідчений ауродиагност. Саме він і зробить знімок. Для цього потрібно буде покласти руки на сенсор, який вважає всю інформацію про ауру. А потім консультант проаналізує колірну палітру знімка і розповість все про фізико-емоційному стані Людини.

Магічний знімок

На фотографії буде відображена аура людини в колірній гамі — це може бути один переважаючий відтінок або кілька. Кожен з них має своє значення і вказує на:

  • стан біополя
  • фізичний стан
  • емоційний фон

14 відгуків

Вероника
5 березня 2016
Это был подарок дочери на мой юбилей. Я очень давно хотела попасть к ауродиагносту, а тут такой шанс! Результаты сканирования ауры меня впечатлили, я узнала много нового о себе.
Лена
19 жовтня 2015
Очень уж нестандартный подарок. Отнеслась неоднозначно к нему. С одной стороны интересно, что там расскажут такого и какого все-таки цвета эта аура)) С другой стороны никогда не верила во всякие предсказания, третий глаз и пр. Но действительно было много совпадений с характером. Да и подруга поверила. Что то в этом есть.
Маша
11 травня 2015
Выбрала это впечатление в подарок - и ни о чем не жалею. Получили с мамой разноцветные снимки, которые стали понятными после подробного объяснения и толкования ауродиагноста. Очень познавательно.
Ира
23 листопада 2014
А что, добавлю в наш семейный альбом))))

Як працює купівля враження в подарунок

Крок 1
Виберіть до 5 варіантів, щоб точно вгадати з подарунком
Крок 2
Сплачуйте за найдорожче враження у наборі
Крок 3
Подаруйте враження у дизайнерській упаковці або електронний сертифікат
Крок 4
Одержувач сам обере враження та дату відвідування у нас на сайті
Гарантія якості та ціни
Перед тим як додати враження на сайт, послугу та місце проведення тестує наш співробітник. На сайті — реальні фото та відео локації. А ще наші ціни не відрізняються від цін партнерів.
9 місяців на використання
Стільки часу надаємо отримувачу на вибір, запис і відвідування враження.
5 вражень на вибір
Додайте в подарунок до 5 вражень, щоб точно вгадати! Отримувач сам вибере та відвідає бажану послугу.
Можна замінити враження
Одержувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на декілька або доплатити й відвідати враження дорожче.

Як виглядає подарунок

Можливість привітати людину, якщо не виходить особисто вручити подарунок. Лист або SMS-повідомлення з побажаннями від вас і сертифікатом на враження відправиться в потрібну дату і час імениннику. Копія сертифіката доставляється на ваш e-mail одночасно з надсиланням одержувачу в той час, який ви вказали.

Також ви можете відразу вказати ваш особистий e-mail, щоб отримати сертифікат самостійно та, наприклад, роздрукувати його або відправити зі свого поштовика.

Фото - Електронний сертифікат

Наші магазини

Фото 1 - Магазин bodo в ТЦ Most City
Фото 2 - Магазин bodo в ТЦ Most City