Кулінарний майстер-клас у Харкові

Фото - Майстер-клас кулінарії
108 відгуків
подарували 3 122 рази
Клієнту видадуть продукти та прилади. На нього чекає групове заняття, на якому він візьме участь у готуванні трьох страв. Завершиться урок дегустацією страв з келихом вина.
Фото - Шоколадний майстер-клас
20 відгуків
подарували 675 раз
Під чуйним керівництвом майстра гість приготує солодощі із шоколаду своїми руками. Він зможе забрати додому авторські цукерки або залишитися на дегустацію в закладі.
Фото - Майстер-клас капкейків
36 відгуків
подарували 962 рази
Приготування популярних десертів у компанії кондитера, який поділиться своїми рецептами солодощів. На занятті учень зробить три види капкейків із різними смаками.
Фото - Дитячий майстер-клас піци для двох
Рекомендуємо
26 відгуків
подарували 1 006 разів
Приготування традиційної італійської страви під керівництвом піцайоло. Він допоможе на всіх етапах. Наприкінці майстер-класу юні кулінари зможуть скуштувати свої страви.
Фото - Майстер-клас бариста для двох
62 відгуки
подарували 1 496 разів
Бариста розповість про виробництво кави. Гості дізнаються про ступені обсмаження та способи заварювання. А потім відвідувачі особисто перевірять, чим відрізняються сорти.
Фото - Майстер-клас суші
39 відгуків
подарували 999 раз
Клієнт вирушить до ресторану японської кухні. У групі він вибере одну з 3 програм майстер-класу. Готові суші можна продегустувати на місці або забрати із собою в боксах.

Відгуки: Кулінарний майстер-клас у Харкові

296 відгуків
Майстер-клас бариста для двох
Алёна
15 серпня 2021
Очень понравился мастер-класс! Было много интересной информации о сортах кофе, степенях прожарки, много дегустировали, поняли разницу между арабикой и робустой😁 В конце научились пользоваться профессиональной кофемашиной и сделали эспрессо и капучино!
Майстер-клас кулінарії
Татьяна
31 серпня 2021
Меня зовут Татьяна,свой сертификат на мастер класс получила в подарок на день рождения. Вчера я была на курсе норвежская кухня. Мне очень понравилось, общение и приготовления блюд ,все процессы были лёгкие и время пролетело очень быстро) готовили 3 блюда,суп пюре был вкусный и ароматный,запах был замечательный, а-ля шаурма по норвежски- красиво, сытно,можно приготовить дома даже без особых усилий,а Блинчики из картофеля и нежный крем с нему это просто волшебно! Не смогла съесть все 😜дали с собой ), очень рекомендую норвежскую кухню ! Приходите,получите массу положительных эмоций, новые впечатление!
Майстер-клас кулінарії для двох
Сергей
1 жовтня 2021
Уютное место, приятный шеф, 2,5 часа пролетели быстро, было действительно интересно !