Ви вже вибрали враження в подарунок. Хочете купити для себе?
Додати до кошика можна враження тільки одного типу: в подарунок або для себе. Якщо хочете купити і враження для себе, і на подарунок, потрібно спочатку оформити одне замовлення, а потім — інше.
Ви вже вибрали враження для себе. Хочете купити в подарунок?
Додати до кошика можна враження тільки одного типу: в подарунок або для себе. Якщо хочете купити і враження для себе, і на подарунок, потрібно спочатку оформити одне замовлення, а потім — інше.
Дуже вражені новим досвідом! Дуже медитативне та психологічно розвантажуюче заняття. Отримали задоволення від виробів, особливо від творчоі частини за столом на заключному етапі) чекаємо наших виробів та з радістю заберемо додому.
Тетяна
13 червня 2026
Дуже сподобалось , все зрозуміло, зробили гарні тарілочки. Будемо чекати на готовий виріб
KRYSTYNA
31 травня 2026
Чудовий майстер, дівчина цікаво і зрозуміло все пояснила, привітний адміністратор та й в цілому гарна майстерня щоб провести час!
Дуже сподобалось. Дуже ввічливі майстри. Дякую за чудові враження
Наталія
31 травня 2026
Доброго дня, мені дарували сертифікат на майстер клас гончарства на двох. На днях сходили з чоловіком і залишились задоволенні, все було цікаво, пізнавально і весело. Класно що можна отримувати такі емоції і враження ☺️
Залишилось чудове враження і бажання повернутись . Марія - дуже приємний інструктор . Була з донькою , залишились обі під великим враженням)
Софія
23 травня 2026
Дуже сподобалось
Альона
19 травня 2026
Мені дуже сподобалося заняття з гончарства! Особливо вразила атмосфера, яку створила майстриня — вона була надзвичайно ввічлива, приємна та уважна до кожного. Усе пояснювала спокійно й доступно, завдяки чому процес був максимально комфортним і захопливим. Отримала багато позитивних емоцій і точно хотіла б повернутися ще раз 🙂
Alena
17 травня 2026
Уже второй раз получаю подарок- впечатление( первый- полет за штурвалом самолета). И сейчас впечатления не менее сильные, чем первый раз,хотя ,естественно ,совсем другие..возможность соприкоснуться с ремеслом , которым люди занимались тысячи лет назад- это удивительное ощущение!
Персонал- очень внимательный и доброжелательный.
Не могу не сказать, что яркие эмоции, полученные от подарка, связаны с любимым человеком, подарившем мне их.
Нам дуже сподобалось, це не так легко як здається, але сам процес дуже сподобався. Робота з глиною за гончарним колом діє як релакс. Дякую за приємні враження.
Дарʼя
25 квітня 2026
Мені дуже сподобалось! Раджу відвідати з дитиною, або другом. Обов’язково прийдем покрити наші вироби глазурʼю. Майстриня уважна та привітна, з її допомогою все виходить гарно. Дякую дівчатам ❤️
Кароліна
25 квітня 2026
Все було супер, майстер чудова, дякуємо!!
Maryna
24 квітня 2026
дуже сподобався майстер клас з гончарства. Емоції, яких зараз дуже не вистачає
Були тільки що з донькою на гончарстві. Дуже сподобалося! Майстер Марія така вправна, терпляча, талановита і ми змогли насолодитись процесом, виготовити горщик і фігурну тарілочку! А скільки задоволення від процесу! Дякую вам за такі позитивні емоції та натхнення!
Дуже сподобалося майстер-клас з гончарства! Повний релакс, цікавий процес, комфортна обстановка і свій вироб, який можна забрати. Дякую.
Виктория
26 лютого 2026
Очень понравилось, девушка все доходчиво и понятно объясняет , атмосфера спокойная и располагающая
Дімітрі
22 лютого 2026
Добре провів час з дружиною. Гончарство пройшло в дуже приємній атмосфері, нас все пояснили та показали що робити. Сама робота, за гончарним колом, дуже заспокоює, релаксує.
Плануємо записатись ще на пару майстер класів.
Ганна
8 лютого 2026
Пречудовий майстер клас! Була з дитиною, враження найкращі)))
Рина
1 лютого 2026
Все було чудово, навчилися новому, та впізнали гончарне діло чуть ближче, привітні майстри, та чудова обстановка в майстерні. Дуже чарівна справа, творча і з релаксом.
Все чудово , прекрасно !
Дуже сподобалось в студії працювати з дівчатами, та створювати красу
Так, це просто ВАУ))
Наталья
18 грудня 2025
Мені все дуже сподобалось
Анастасія
10 грудня 2025
Дуже було цікаво і не зазвичай, чудово зустріли дуже цікаво розповідали і показували, це був подарунок від дочки, і тепер залишиться на згадку тарілочка з чашкою!
Дуже сподобалось. Цікавий досвід та враження.Та дуже пииємна атмосфера.
Світлана
29 листопада 2025
Сертифікат подарували друзі на день народження чоловіку. Знайшли локацію без проблем. Нам дуже сподобалось. Такий релакс працювати з глиною, перемішувати, творити щось своє унікальне. Майстер все доступно пояснювала , допомагала. Години мало для тих ніколи не працював з глиною, але ми всеодно встигли зробити вироби на згадку. Залишили на просихання і хочемо зробити випал. Дуже задоволені і плануємо прийти ще.
Екатерина
27 листопада 2025
Отлично проведённое время! Очень быстро пролетело время. С нетерпением ждём,когда нас пригласят забрать наши изделия ☺️
Ирина
13 листопада 2025
Дякуємо!!! Дуже сподобалось. І Ваша чудова помічниця Марія - привітна і дуже дохідливо все пояснює і показує.
Відгуки: Майстер-клас гончарства в Харкові