Б'юті послуги в Харкові

Фото - Стильна чоловіча стрижка
55 відгуків
подарували 1 174 рази
Клієнт вирушить у барбершоп. Досвідчений майстер вислухає всі побажання гостя та перейде до створення образу. Відвідувачу вимиють голову, зроблять стрижку та укладку.
350 грн 1 люд. 60 хв.
Фото - Brutal Day для нього
7 відгуків
подарували 81 раз
Майстер вислухає побажання гостя та перейде до створення образу. Профі прибере зайву довжину волосся, пропрацює форму, змоделює бороду, а також зробить укладку.
550 грн 1 люд. 2 години
Фото - Майстер-клас візажу
68 відгуків
подарували 774 рази
Індивідуальний урок, на якому майстер навчить створювати макіяж, що пасує. Візажист покаже, як підкреслювати свої сильні сторони, і поділиться корисними лайфхаками.
Фото - Brutal Day для тата і сина
2 відгуки
подарували 12 раз
Клієнти вирушать у барбершоп. Відвідувачам зроблять стрижку й укладку. Для тата також передбачені гоління небезпечною бритвою або ж моделювання бороди на вибір.
800 грн 2 люд. 2 години
Фото - Стрижка бороди та вусів
8 відгуків
подарували 295 раз
Клієнт вирушить до барбершопу, де майстер допоможе підібрати стиль. З огляду на всі побажання гостя, фахівець перейде до моделювання форми та довжини бороди та вусів.
300 грн 1 люд. до 45 хв.
Фото - Стильна жіноча стрижка
52 відгуки
подарували 797 раз
Клієнтка відвідає салон краси. Досвідчений стиліст-перукар підбере зачіску, яка підкреслить риси обличчя, і врахує побажання гості. Після стрижки майстер зробить укладку.
550 грн 1 люд. до 2 годин

Відгуки: Б'юті послуги в Харкові

245 відгуків
SPA догляд за волоссям
Яна
16 серпня 2021
Волосы благодарны мне за заботу, а я благодарна мастеру за хорошую работу) очень понравился и процесс, и результат!
Brutal Day для нього
Олег
30 серпня 2021
В барбершопе мне сделали все, что входило в номинал сертификата, сервис был на достойном уровне; мастер сделал интересную причёску, думаю о том, чтоб впредь записаться к ним снова
Стильна жіноча стрижка
Виктория
19 вересня 2021
Очень довольна стрижкой. Обслуживание на высоте!) Очень хорошая приятная атмосфера в салоне. Отдельное спасибо мастеру, которая очень внимательно отнеслась к пожеланиям и профессионально выполнила свою работу!)