Стрільбище в Харкові

Фото - Стрільба з пістолета для двох
16 відгуків
подарували 184 рази
Клієнти вирушать до тиру на індивідуальне заняття зі стрільби. Інструктор навчить відвідувачів правильно стояти, поводитися з пістолетом, прицілюватися та влучати в мішені.
Фото - Вогневий рубіж
4 відгуки
подарували 87 раз
У спортивно-стрілецькому комплексі персональний тренер проведе інструктаж і видасть учаснику 4 види зброї. Учасник зможе зробити 100 пострілів — по 25 з кожного.
Фото - Стендова стрільба для двох
10 відгуків
подарували 338 раз
Клієнтам видадуть гладкоствольну рушницю 12 калібру. Учасники будуть стріляти по тарілках, які злітають у повітря. Досвідчений інструктор допоможе друзям в разі потреби.
Фото - Стрільба з рушниці для двох
6 відгуків
подарували 164 рази
Приятелі вирушать у стрілецький клуб. На вибір гостям нададуть кілька видів рушниць. Інструктор розповість, як займати правильну стійку, цілитися і потрапляти в мішень.
Фото - День практичної стрільби
1 відгук
подарували 12 раз
На локації клієнта зустріне досвідчений інструктор, який спочатку розповість про правила безпеки. Після цього учасник зможе зробити 150 пострілів із різних видів зброї.
Фото - Пейнтбол для компанії
26 відгуків
подарували 676 раз
Кілька годин активної гри на свіжому повітрі з можливістю перевірити свою влучність. Інструктор видасть кожному учаснику комплект куль для стрільби по команді суперників.

Відгуки: Стрільбище в Харкові

79 відгуків
Стрільба з пістолета для двох
Владислав
29 серпня 2021
Все понравилось! Для первого опыта - отлично. Спасибо инструктору Дмитрию за доходчивые объяснения и терпение 😉Было круто!!
Стрільба з карабіна для двох
Виктория
4 вересня 2021
Спасибо большое за такое впечатление!!! Это было нереально круто ❤️❤️❤️ Инструктор, очень ответственный, много рассказал и показал!!! Спасибо Bodo, спасибо Сафари!!!
Стрільба з пістолета
Денис
2 жовтня 2021
Реализация впечатления понравилась. Сафари-лучший стрелковый комплекс в Харькове. Знал это и ранее, удостоверился ещё раз. Профессиональный, терпеливый и корректный инструктор (Олег) методично и понятно обьяснял и помогал реализовывать самые тонкие нюансы точной стрельбы. Время пролетело быстро и интересно. Возникает желание продолжить совершенствоваться в стрельбе.