Незвичайний досвід у Харкові

Фото - Занурення у світ VR-ігор для двох
237 відгуків
подарували 3 542 рази
Клієнти вирушать у клуб віртуальної реальності, де їм видадуть спеціальне обладнання. Приятелі зможуть пройти будь-яку кількість ігор за відведений для них час.
Фото - Ванна Клеопатри
46 відгуків
подарували 649 раз
Клієнт відвідає SPA сеанс із догляду за тілом. Спершу гість розслабиться у ванні з додаванням мікронізованих водоростей, а потім на нього чекатиме аромамасаж від майстра.
1000 грн 1 люд. 60 хв.
Фото - VR-квест для двох
9 відгуків
подарували 313 раз
Учасники пройдуть місію у віртуальному світі. Їм видадуть шоломи та контролери, потім почнеться квест. Можна буде переміщатися своєю зоною та взаємодіяти одне з одним.
Фото - Живопис і вино
Новинка
2 відгуки
подарували 41 раз
Гість відвідає індивідуальне творче заняття. Майстер пояснить основні принципи роботи, видасть усі необхідні матеріали. Потім клієнт створить картину за келихом вина.
Фото - Побачення наосліп
10 відгуків
подарували 276 раз
Вечірка у форматі speed dating. У невимушеній обстановці гості познайомляться з учасниками протилежної статі. Сформовані пари отримають номери телефонів одне одного.
400 грн 1 люд. до 3 годин
Фото - Фотосесія з проектором
Рекомендуємо
17 відгуків
подарували 172 рази
Фотограф і клієнт обговорять зображення, які будуть проектуватися на зйомці. Спеціаліст підкаже моделі, як вдало виглядати в кадрі, та допоможе втілити найкращі ідеї.

Відгуки: Незвичайний досвід у Харкові

669 відгуків
Живопис і вино для двох
Денис
26 вересня 2021
Это очень классное впечатление!) Брали парное посещение. Можно выбрать макет картины из предложенных или же прийти со своим. Преподавателю Юли отдельное спасибо)
Мікроблейдинг брів
Валентина
19 жовтня 2021
1.послуга надана професійно, делікатно, результатом задоволена; 2.Давно збиралася зробити саме цю процедуру та відкладала, хвилювалась за результат; 3.Подарунки-враження - це цікаво, несподівано, приємно; 4. Сертифікат подарував Київстар - додатково до виграного призу
Занурення у світ VR-ігор для двох
Татьяна
22 жовтня 2021
Играли в первый раз, выбрали игру 2 уровня сложности с зомби. Очень понравилось, час прошел незаметно, обязательно прийдем еще 😊