Покататися на мотоциклі в Харкові

Фото - Драйв на пітбайку
61 відгук
подарували 774 рази
Індивідуальне навчання основ їзди на мотокроссовому байкові. Під час заняття тренер навчить райдера рушати з місця, розганятися, входити в повороти та гальмувати.
1400 грн 1 люд. 2 години
Фото - Драйв на пітбайках для двох
61 відгук
подарували 774 рази
Тренер розповість про правила техніки безпеки та навчить рушати з місця, повертати, гальмувати. Після цього учні зможуть відпрацювати отримані знання на практиці.
2800 грн 2 люд. 2 години
Фото - Мото Lady
1 відгук
подарували 51 раз
Клієнтка відвідає заняття, де отримає навичку управління мотоциклом. Інструктор навчить її газувати та гальмувати, перемикати передачі та набирати швидкість на байку.
1000 грн 1 люд. 2 години
Фото - Курс їзди на мотоциклі
86 відгуків
подарували 2 081 разів
На клієнта чекають уроки з досвідченим інструктором за індивідуальною програмою. Протягом курсу райдер зможе навчитися стартувати, гальмувати та впевнено кататися.
4500 грн 1 люд. 5 занять по 2 години
Актуально з березня по листопад
Фото - Майстер-клас їзди на мотоциклі
Рекомендуємо
86 відгуків
подарували 2 081 разів
Клієнта очікує індивідуальне навчання їзди на мотоциклі. Інструктор розповість про його будову та покаже, як правильно управляти. Потім клієнт самостійно попрактикується.
1000 грн 1 люд. 2 години

Відгуки: Покататися на мотоциклі в Харкові

148 відгуків
Драйв на пітбайках для двох
Яна
30 серпня 2021
Все очень понравилось, инструктаж провели , все четко и ясно .
Драйв на пітбайку
Masha
4 вересня 2021
Очень понравилось! Большое спасибо за хороший инструктаж. Было очень комфортно, поскольку выдали весь комплект амуниции. Показали азы, научили для старта всему необходимом. А к завершению инструктор пустил на сложную трассу и сам в этот момент находился впереди, на втором байке, показывая как правильно её проехать. Два часа для первого раза более чем достаточно. Мне очень понравилось! 😊
Мото Lady
Катя Луцик
30 вересня 2021
Всегда хотела попробовать, но немного боялась... Но с инструктором повезло, все понятно обьяснил и я кайфонула от заезда!