Ви вже вибрали враження в подарунок. Хочете купити для себе?
Додати до кошика можна враження тільки одного типу: в подарунок або для себе. Якщо хочете купити і враження для себе, і на подарунок, потрібно спочатку оформити одне замовлення, а потім — інше.
Ви вже вибрали враження для себе. Хочете купити в подарунок?
Додати до кошика можна враження тільки одного типу: в подарунок або для себе. Якщо хочете купити і враження для себе, і на подарунок, потрібно спочатку оформити одне замовлення, а потім — інше.
Спа день в Немо- дуже сподобався. Цілий день з ранку до вечора у розпорядженні - всі басейни, бані, та группові. Прям топ емоції.
Олена
26 травня 2026
Чудовий день в чудовому місці! Все було на вищому рівні. Обов’язково відвідаю ще цей СПА комплекс
Анастасія
25 травня 2026
пройшло просто неймовірно 🤍
Відчуття були такі, ніби ми на день перенеслись кудись у Туреччину 😅 До останнього навіть не вірилось, що за таку ціну можна отримати настільки крутий відпочинок.
Оформлення замовлення через bodo зайняло буквально 3 хвилини — всі підтвердження прийшли дуже швидко, все було чітко, зрозуміло і без жодних проблем. Дуже вдячні сервісу за можливість так класно відпочити та перезавантажитись 🫶🏻
Сам Nemo теж залишив тільки найкращі враження: надають усе необхідне — рушники, халати, капці. Є доступ до великої кількості басейнів, різних лазень, джакузі та масажних крісел.
День вийшов максимально комфортним, атмосферним і справді незабутнім ❤️ Щиро радимо всім хоча б раз побувати тут!
Катерина
25 травня 2026
Дуже задоволені, ми з подружками чудово провели час разом))
Катерина
25 травня 2026
Дуже сподобалося, ми втрьох з подружками використали наші бодо сертифікати з доплатою, було дуже круто 😎
Анна
10 травня 2026
Цілий день у НЕМО, це казка!!! Рекомендуємо всім), безліч басейнів, чудовий сервіс, затишна і комфортна атмосфера. Обов'язково прийдемо ще))
Bodo, дякую велике за вашу участь, сервіс відмінний! Цілий день у НЕМО, це казка!!! Рекомендуємо всім), безліч басейнів, чудовий сервіс, затишна і комфортна атмосфера. Обов'язково прийдемо ще))
Bodo, дякую велике за вашу участь, сервіс відмінний!
Алла
9 березня 2026
Дуже сподобалося ! Дякую велике компанії Бодо!!! Ви найкращі!!! Буду Вас рекомендувати всім своїм друзям та знайомим!!!
Дякую за чудову можливість відпочити у спа «Немо». Дивовижна атмосфера, басейни під відкритим небом, спа, джакузі. Обслуговування на вищому рівні. Дуже сподобався такий відпочинок, особливо у день народження !
Анна
15 лютого 2026
Дякую за послуги bodo, а саме за вирішення проблем. На початку враження і настрій було зіпсоване через погане ставлення адміністрації "НЕМО", нас з чоловіком не хотіли пускати, хоча ми активували сертифікат і показали адміністраціїї.Я зателефонувала на лінію bodo і буквально через 5 хв служба підтримки вирішила питання, дякую Вам велике. Недивлячись на такий не дуже приємний момент, ми змогли розслабитись і насолодитись відпочинком.
Якщо керівництво готелю "НЕМО" прочитає цей відгук, будь ласка, обирайте привітний клієнтоорінтований персонал, щоб хотілось повернутись ще раз, дякую.
bodo
16 березня 2026
Добрий день, Анно!
Щиро дякуємо, що знайшли час та поділилися вашим відгуком.
Перепрошуємо за ситуацію, що сталася. Через помилку працівника партнера на рецепції вам довелося звертатися на нашу гарячу лінію для вирішення питання.
Ми вже провели роботу з партнером, а працівнику було надано зворотний зв’язок, щоб надалі подібні ситуації не повторювалися.
Будемо раді бачити вас на інших враженнях у майбутньому.
Діана
6 лютого 2026
Загалом відпочинок сподобався. Із недоліків: на лежаках біля басейну та й в принципі в приміщенні прохолодно, тому знаходитись не в банях чи не в джакузі доволі складно, я постійно замерзала.
Яна
2 січня 2026
Слегка прохладно на лежаках, хотелось бы потеплее. Халаты вафельные, быстро мокнут
bodo
15 січня 2026
Добрий день, Яно!
Дякуємо за ваш відгук та зауваження.
Ми передали їх партнеру, щоб в майбутньому побажання були враховані та враження було комфортнішим.
Загалом партнер завжди намагається підтримувати комфортну температуру в приміщенні, але збої в графіках відключень світла іноді можуть впливати на це.
Будемо раді бачити вас на наших враженнях і зробимо усе, щоб виправдати ваші очікування.
Валерія
15 грудня 2025
Все чудово 🤩
Діма
25 листопада 2025
Все було добре ;)
Галина
16 листопада 2025
Була перший раз. Все дуже сподобалось, враження на висоті. Їжу ми не замовляли а чай був дуже смачний. Дуже сподоб.теплий басейн на вулиці. Обов'язково відвідаємо ще
Відкритий басейн з теплою, морською водою в холодну пору, щось незвичайне. Великий комплекс із лазнями з різними локаціями та видом на море принесли незвичайну насолоду.
Дякую за чудове враження bodo.
Юрий
27 жовтня 2025
Отлично
Ольга
22 жовтня 2025
👍🏊♂️💃 буду всем советовать.
И приду ещё. очень понравилось
Подарунок від дітей нам дуже сподобався!
Якість послуг на високому рівні!
Дякуємо)
Артем
13 жовтня 2025
Все було супер, доже сподобалось
Сергій
30 вересня 2025
Все супер. Дякую.
Людмила
27 вересня 2025
Получили массу удовольствия от посещения этого уютного отеля. Незабываемые впечатления. Место куда хочется приходить каждый день.
Крістіна
25 вересня 2025
Гарно провели час в такому чудовому місці) басейни та спа дуже гарні, але Інфініті басейн де відкривається нереальний вид та злиття з морем, де не має діток, НЕ входить в вартість сертифіката, потрібно доплатити таку ж саму суму як і за спа( та в цілому гарний та достойний комплекс, багато місця)
Дякую повернемось і ще)
Нам подарували враження в фітнес & спа готелю "Немо". І це справді були чудові враження, все відповідає опису + чудовий сервіс. Ми з дружиною залишилися задоволені на всі 100%
Андрій
21 серпня 2025
Все класно, особливо басейни на даху
Yaroslav
20 серпня 2025
Все прошло прекрасно, шикарно отдохнули без всяких проблем)
Были впервые в спа, подарили другу другу сертификаты на день рождения, чтоб сходить вместе. Остались очень довольны, все на высоком уровне, сервис и обслуживание соответствует заявленному уровню комплекса. Кайфонули и отдохнули телом и душой. Территория большая, много локаций для отдыха. Все чисто, красиво, отлично провели время у бассейна и посетили сауны/бани, все очень понравилось.
На верхнем этаже есть ресторан с прекрасными видами и отличной едой и обслуживанием.
От души рекомендую, на подарок отличный вариант. Теперь хочется еще вернуться.
Владислав
12 серпня 2025
Добре
Микита
3 серпня 2025
Все було круто!!!
Чесно кажучи не очікував , що сертифікат не відібʼє свою ціну, але я дуже сильно помилився.
Стільки було цікавих процедур, що вистачає на цілий день )). Так загалом ставлю оцінку 5 🌟 із 5
Ольга
1 серпня 2025
Все було чудово. Гарне місце, захоплюючий вид моря! Відмінно проведений час
Лілія
31 липня 2025
Отримали море задоволення
Олеся
25 липня 2025
В этот день был мой день рождения) сделала себе подарок) я осталась очень довольна) сервис и обстановка на высшем уровне) приятная атмосфера) что может быть лучше) всем друзьям рекомендую сходить) не пожалеете) буду возвращаться сюда не раз) благодарю за подаренные эмоции)
Олена
24 липня 2025
Була на послугі спа день в готелі "Немо",все дуже сподобалось,гарний готель ,пляжний комплекс та спа комплекс. Рекомендую провести день в спа
і гарно відпочити.
Ірина
23 липня 2025
Усе супер. Дякую!!!
Наталя
21 липня 2025
Чудове місце для проведення вихідного дня в колі найближчих
Лариса
16 липня 2025
Були вдруге, дуже сподобалося, будемо рекомендувати друзям!!!
Анна
10 липня 2025
Чудово місце для відпочинку для будь-якого віку. Неймовірно красиво, чисто, охайно, зроблено з душею і для людей. Отримала незабутні емоції та враження! Те саме місце де хочеться повертатися ще не один раз.
Анастасія
6 липня 2025
Дуже сподобалося. Бани, сауны, джакузи с гидромассажем, массажные кресла и много чего другого, одним словом классно, оно стоит своих денег. Еда и напитки дорогие, бутылка колы 0.5 80 грн, но есть фонтанчики с питьевой водой. Персонал максимально вежливый, всегда готовы помочь. Однозначно рекомендую! Персона
Алла
4 липня 2025
Були з подружкою 3 .07 2025 у Немо за подарунковими сертифікатами SPA-комплекс.Дуже сподобалося,сюди входить багато вражень,басейн,з підігрівом.Була розважальна чудова програма.Обслуговування відмінне.Смачна кухня.Ми отримали багато вражень та чудово відпочили!!!Дякуємо прийдемо ще!!!!
Олена
2 липня 2025
Син зробив подарунок,була з подругою, дуже сподобалося)Та ще дуже смачна кухня на 6му поверсі)
Були з чоловіком у Немо 29 червня 2025 року, дуже сподобалося, в цю послугу багато входе цікавих вражень, обслуговування відмінне. Нам дуже сподобалося. Дякую, рекомендую всім.
Юрій
27 червня 2025
Все сподобалось. Все супер.
Алевтина
24 червня 2025
Приємний сервіс.
Анастасия
16 червня 2025
Очень понравилось, действительно прекрасный подарок и замечательный отдых
Відгуки: SPA день у готелі «Немо» в Одесі