Пейнтбол у Харкові

Фото - Пейнтбол для компанії
26 відгуків
подарували 677 раз
Кілька годин активної гри на свіжому повітрі з можливістю перевірити свою влучність. Інструктор видасть кожному учаснику комплект куль для стрільби по команді суперників.
1800 грн 4 люд. 250 куль/люд.
Фото - Лазертаг із друзями
Рекомендуємо
14 відгуків
подарували 261 раз
Гра з використанням зброї з лазерними імпульсами. Друзі розділяться на команди, після чого почнеться бій. У кінці розваги стане відомо, хто з компанії найвлучніший стрілець.
3200 грн 8 люд. 2 години
Фото - Пейнтбол із друзями
26 відгуків
подарували 677 раз
На друзів чекає активний вид відпочинку. Друзям належить оборонятися, захоплювати території та виконувати інші завдання. У кожного буде набір патронів із фарбою.
3500 грн 8 люд. 250 куль/люд.

Пейнтбол для компанії в Харкові

Гра у «войнушки», родом з дитинства, сьогодні є однією з найпопулярніших у світі дорослих. Причому беруть участь у пейнтбольних змаганнях не тільки хлопці, а й дівчата. Навіть більше — у США існує ціле містечко площею 40 гектарів, у межах якого чоловіки й жінки влаштовують стрільбища зі зброєю, що називається маркерами. Тут є все: замки, машини та навіть вертольоти, які здатні вразити ціль з висоти барвистими кульками. В Україні таких майданчиків ще немає. Але розвага вже завоювала тисячі шанувальників у різних куточках країни.

Пейнтбол в Харкові — кращий спосіб пограти, як діти, позбутися від стресу, провести прикольні вихідні з друзями, організувати крутий корпоратив. Це релакс, що відвертає від складних думок і дозволяє побути дитиною.

Замовити подарунковий сертифікат на активний відпочинок зручно на сайті bodo. Ми пропонуємо кращі клуби в місті для організації цікавого дозвілля в межах комфортної вартості.

Що таке пейнтбол?

Багато хто впевнений, що пейнтбольні ігри — новомодна ідея. Насправді вперше пограти в paintball вирішили в 1981 році в Нью-Йорку. Участь в офіційному змаганні взяли 15 осіб. Сьогодні на стрільбища з'їжджаються тисячі, а пейнтбол перестав бути просто дозвіллям, а став видом спорту.

Розрізняють два типи гри: спортивна й тактична. У другому випадку мова йде про навчання людей для роботи охоронцями або в спеціальних службах. Спочатку paintball для цього і придумали. Було розроблено спеціальну зброю — маркери, які стріляли кульками з фарбою. Сценарії робили максимально наближеними до реальних умов ведення спецоперацій.

Пограти у «войнушки» сьогодні легко в різних куточках світу. У Харкові теж є не один пейнтбольний клуб, у якому можна проявити силу стрілка та спритність бійця. Серед популярних форматів — лазерний (доступний і влітку, і взимку в закритому приміщенні), а також ігри просто неба за типом «загарбника», «дуелі», «Top Gun».

Пейнтбол — це найкраща ідея для оригінального подарунка другу, подрузі, колезі або компанії друзів на будь-яке свято. З маркерами в руках сучасна молодь відзначає дні народження, офісні працівники відволікаються від сірих буднів, а школярі — святкують випускні.

Пейнтбольні ігри в Харкові як кращий вид активного відпочинку

Подарункова карта bodo в paintball-клуб — це квиток у світ яскравих емоцій. Гра не просто допомагає відпочити морально, а й приносить чимало користі для її учасників:

  • вчить розуміння та взаємодії з іншими членами команди;
  • розвиває вміння дивитися на ситуацію під різними кутами та знаходити неочевидні виходи зі складних ситуацій;
  • змушує рухатися, що для сучасної людини з її нерухомим стилем життя дуже важливо;
  • сприяє виділенню гормонів щастя, що дозволяє учаснику повноцінно відпочити.

А ще подарунковий сертифікат в пейнтбольний клуб у Харкові — відмінне рішення, що подарувати тому, у кого все є. Це місце, де можна просто пограти, забувши про серйозність життя. Усе екіпірування і необхідне обладнання видадуть у центрі.

Чому варто купити сертифікат на пейнтбол у Харкові на bodo?

Пейнтбольні ігри з нашої подарунковою карткою можна організувати в одному з п'яти міст України: у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та в Харкові. До послуг стрільців криті та відкриті майданчики для компаній. Пограти можуть як четверо осіб, так і вдвічі більше. Ми перевіряємо локації, які пропонуємо, на професіоналізм. А тому можемо гарантувати, що при дотриманні правил грати в пейнтбол не тільки не боляче, але і дуже весело. Піднести запрошення на такий драйв у подарунок можна як дівчині, так і хлопцю. При цьому вікові обмеження дуже умовні. До стрільбища не допускаються лише маленькі діти.

bodo співпрацює виключно з тими клубами, які організовують високоякісні змагання. Доступні сучасні кімнати для лазертага та заміські полігони, на яких грати можна вдень і в темний час доби. На нашому сайті багато фото та відеооглядів сучасних локацій для пейнтболу в Харкові. Прочитайте відгуки наших клієнтів або вивчіть усю детальну інформацію в описах під послугами. Щоб купити сертифікат на paintball і переконатися — активний відпочинок з захопливими емоціями не можна порівняти навіть з найдорожчим за ціною подарунком. Ця пригода, яка запам'ятається і сподобається всім.