Ігри для компанії в Харкові

Фото - Занурення у світ VR-ігор для двох
231 відгук
подарували 3 535 разів
Клієнти вирушать у клуб віртуальної реальності, де їм видадуть спеціальне обладнання. Приятелі зможуть пройти будь-яку кількість ігор за відведений для них час.
Фото - Автомобільний квест
151 відгук
подарували 2 601 разів
Командне змагання із завданнями на логіку. Всім учасникам потрібно буде розгадувати різноманітні головоломки, користуючись кмітливістю та нестандартним мисленням.
500 грн до 5 люд. до 4 годин
Актуально цілий рік
Фото - VR-квест для двох
8 відгуків
подарували 300 раз
Учасники пройдуть місію у віртуальному світі. Їм видадуть шоломи та контролери, потім почнеться квест. Можна буде переміщатися своєю зоною та взаємодіяти одне з одним.
Фото - Квест-кімната
109 відгуків
подарували 4 420 разів
За гравцями закриють двері, і з цього моменту почнеться зворотний відлік. Їм потрібно буде використовувати уважність і логіку, щоб вирішити всі завдання і вийти з кімнати.
700 грн 2-4 люд. до 60 хв.
Актуально цілий рік
Фото - Horror-квест для компанії
16 відгуків
подарували 568 раз
Друзі поринуть в атмосферу фільмів жахів, де їм належить виконувати різні завдання на логіку та кмітливість. Основне завдання — розкрити таємницю і вибратися з кімнати.
1200 грн 4 люд. 60 хв.
Фото - Екшн-фільм у VR-окулярах для двох
22 відгуки
подарували 1 034 рази
Можливість відчути себе героєм фільму, опинившись всередині сюжету. Друзі займуть місця на платформі, яка буде рухатися відповідно до того, що відбувається в цей час на екрані.
300 грн 2 люд. 6 хв.

Відгуки: Ігри для компанії в Харкові

580 відгуків
Занурення у світ VR-ігор для двох
Наталія
26 серпня 2021
Дарувала хлопцю на свято. Дуже захоплююче враження, година пролетіла швидко. Доволі активний відпочинок, так як треба добряче рухатись. З задоволенням спробували би ще)) Окреме дякую менеджерам Бодо, що пішли на зустріч і допомогли записатися на враження у поточний день, так як я не знала, що бажаніше це робити за 24 години, аби все встигли опрацювати!
VR-квест для двох
Катерина
29 серпня 2021
Всё было супер. Мы были впервые в подобном месте, и точно вернёмся ещё. Понравился персонал. Слава всё объяснил, рассказал, был в хорошем настроении, в том числе благодаря ему и вернёмся) час пролетел не заметно ☺️
Квест-кімната
Александр
18 вересня 2021
Очень интересный квест "ПИЛА". Были в восторге от проходения. В трех комнатах, казалось бы, на первый взгляд пустых, было спрятано много подсказок и ключей для решения главной задачи. Мы семьёй прошли до конца. Всем советую попробовать пройти.