- Ціни не відрізняються від наших партнерів
- Враження перевірені нашими співробітниками
- Реальні фото і відео локацій
Як відбувається вечір у пивоварні «Старгород»
Друзі відвідають тематичний ресторан. На місці їх зустрінуть і проведуть за столик. Із загального та акційного меню гості виберуть вподобані позиції на суму сертифіката. Тут подають хмільні напої різних сортів і закуски до них.
Додаткова інформація
- У разі замовлення на суму понад номінал сертифіката гості самостійно доплачують різницю. Якщо замовлення буде менше номіналу, різниця не повертається.
- З дітьми відвідувати послугу не дозволяється.
Чому ми вибрали чеську пивоварню «Старгород»
Це мережа чеських пивоварень, заводи якої знаходяться в Латвії та 3 містах України — Дніпрі, Львові та Харкові. Компанія варить хмільні напої за класичною технологією, дотримуючись європейських традицій. Виробництво контролює Празький інститут пивоваріння.
Усі сорти «живого» пінного готують із високоякісної чеської сировини. Головні інгредієнти напою — жатецький хміль, чеський солод і спеціально виведений штам дріжджів. Компанія не фільтрує, не пастеризує пиво і не додає у нього консерванти. Напій відразу потрапляє із цеху на бар у келихи.
Головний пивовар «Старгороду» — чех Франтішек Швець. Його досвід у сфері виробництва пінного налічує понад 35 років. Він працював на празьких підприємствах Budvar, Staropramen і Holesovice. Спеціаліст навчає інших пивоварів і здійснює контроль за приготуванням напою, а також проводить екскурсії на заводі.
Місце проведення
Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.
Як працює покупка враження в подарунок



Як виглядає подарунок
- Пакування
- Електронний сертифікат
Наші магазини, де можна забрати подарунок
-
Магазин bodo в ТРЦ «Французький Бульвар»
вул. Академіка Павлова, 44-Б, 1-й поверх Працюємо щодня з 10:00 до 20:00 Перерва 13:00-14:00, 17:30-18:30 Приймаємо оплату готівкою та VISA/Mastercard
Часті питання
Тривалість враження Вечір у пивоварні «Старгород» для компанії в Харкові : не обмежено
У враженні Вечір у пивоварні «Старгород» для компанії в Харкові може брати участь : до 3 люд.
Вечір у пивоварні «Старгород» для компанії в Харкові купили : 379 разів
60 відгуків