Фото 1 - Фото ауры

Фото аури в Харкові

(не активно)
Ще не працюють

Перегляньте також

Фото - Побачення наосліп
Ще не працюють
16 відгуків
подарували 346 раз
Вечірка у форматі speed dating. У невимушеній обстановці гості познайомляться з учасниками протилежної статі. Сформовані пари отримають номери телефонів одне одного.
390 грн 1 люд. до 3 годин
Фото - Екшн-фільм у VR-окулярах для двох
Ще не працюють
28 відгуків
подарували 1 098 разів
Можливість відчути себе героєм фільму, опинившись всередині сюжету. Друзі займуть місця на платформі, яка буде рухатися відповідно до того, що відбувається в цей час на екрані.
Фото - SUP-серфінг
Працює зараз
57 відгуків
подарували 1 825 разів
Досвідчений тренер проведе короткий інструктаж і покаже, як правильно стояти на дошці, утримуючи рівновагу. Решту часу учасник буде практикуватися на воді самостійно.
1 люд.
20 хвилин
Використати до 31.05.2023
Доступно з 7 років

Фото аури — що це?

Індивідуальний езотеричний сеанс аналізу колірної гами аури. Спеціальний сенсор зчитує інформацію про енергетику людини та відображає її у вигляді різнобарвного знімка. Всього роблять 2 знімки, які консультант усно і письмово розшифровує. Розшифровка становить 24 сторінки детального опису значень кольорів аури і їх поєднань.

Цілих 2 знімка аури!

Можливість побачити кольорову гаму власної енергетики. Профі зробить цілих 2 знімка і надасть детальний аналіз енергетики і емоційного балансу власника сертифіката.

Можливість доторкнутися до світу езотерики

Фото аури — це найкращий доказ існування тонких матерій, які недоступні «неозброєному» людському погляду. Досягнення високих технологій дозволяють побачити особливості енергетики кожної людини, що оповідають про глибині особистості і душевному здоров'ї. 

Як все проходить?

Щасливчик відвідає езотеричний центр «Фарун», де його зустріне досвідчений консультант з питань енергетики. Він попросить Щасливчика підійти і доторкнутися до сенсора, який вважає всю інформацію про його аурі. Потім профі виведе 2 знімка на екран і в усній формі дасть докладний аналіз. В кінці — видасть Щасливчику роздруківку з докладним аналізом його енергетики на цілих 24 сторінки формату А4.

Індивідуальний аналіз кожного знімка

Досвідчений консультант зробить детальний аналіз кожного знімка. Спочатку він усно оцінить ступінь духовного розвитку власника сертифіката, багатогранність його особистості. Потім — видасть роздруківку на 24 сторінки формату А4, де буде більш детальний аналіз.

27 відгуків

Татьяна
15 грудня 2016
Впервые была на фото ауры! Коллеги подарили подарочные сертификаты, из которых выбрала в последний момент фото ауры. Ирина очень приятный человек и мастер своего дела. Как для "новичка" в этом деле, объяснила мне основные моменты этой процедуры, сделала фото, которое очень детально анализировала, отвечала абсолютно на все волнующие вопросы. А распечатка на 24 листа - это вообще отдельная история! Исходя из фото идеально подобран материал, который очень интересно читать. Спасибо за такую возможность и умничку Ирину!
Юлия
10 вересня 2016
Впечатление очень понравилось и мне и мужу! Приятно провели время и с пользой.Теперь хотим сделать фото ауры детей.
Игорь
8 червня 2016
https://www.facebook.com/1631147735
Очень понравилось. Очень приятная и толковая дама ауродиагност. Верить или не верить в само фото - личный вопрос каждого. Но общение с ауродиагностом помогло лучше разобраться в себе, понять свои наклонности и вытащить на сознательный уровень то, к чему подсознательно стремился. Рекомендую всем верящим в эзотерику и не верящим, но стремящимся лучше узнать себя.
Марина
31 травня 2016
https://www.facebook.com/100001131000035
Мне понравилось впечатление. Рекомендую всем! Очень интересно узнать цвет своей ауры, проконсультироваться по поводу чакр, обдумать дальнейшие свои действия)

Як працює купівля враження в подарунок

Крок 1
Виберіть до 5 варіантів, щоб точно вгадати з подарунком
Крок 2
Сплачуйте за найдорожче враження у наборі
Крок 3
Подаруйте враження у дизайнерській упаковці або електронний сертифікат
Крок 4
Одержувач сам обере враження та дату відвідування у нас на сайті
Гарантія якості та ціни
Перед тим як додати враження на сайт, послугу та місце проведення тестує наш співробітник. На сайті — реальні фото та відео локації. А ще наші ціни не відрізняються від цін партнерів.
9 місяців на використання
Стільки часу надаємо отримувачу на вибір, запис і відвідування враження.
5 вражень на вибір
Додайте в подарунок до 5 вражень, щоб точно вгадати! Отримувач сам вибере та відвідає бажану послугу.
Можна замінити враження
Одержувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на декілька або доплатити й відвідати враження дорожче.

Як виглядає подарунок

Можливість привітати людину, якщо не виходить особисто вручити подарунок. Лист або SMS-повідомлення з побажаннями від вас і сертифікатом на враження відправиться в потрібну дату і час імениннику. Копія сертифіката доставляється на ваш e-mail одночасно з надсиланням одержувачу в той час, який ви вказали.

Також ви можете відразу вказати ваш особистий e-mail, щоб отримати сертифікат самостійно та, наприклад, роздрукувати його або відправити зі свого поштовика.

Фото - Електронний сертифікат