Тайський масаж для двох
На клієнтів чекає сеанс масажу в SPA центрі. Два майстри проведуть процедуру, використовуючи техніку скручувань і розтягувань. Вони пропрацюють основні м'язи гостей.
140 відгуків
Олексій
Вчора
Все було добре. Відпочили, розслабилися
Ванна Клеопатри
Клієнт відвідає SPA сеанс із догляду за тілом. Спершу гість розслабиться у ванні з додаванням мікронізованих водоростей, а потім на нього чекатиме аромамасаж від майстра.
45 відгуків
Наталия
Вчора
В спа фитнес на Клочковской 190а, была впервый раз. Хочется отметить, что здесь замечательно, предусмотрена каждая мелочь, всё для комфорта клиентов. Когда идёшь сюда за впечатлениями, то не нужно с собой ничего брать, здесь всё предоставят и это очень удобно. Теперь, что касается самого впечатления - ВАУ!!! Чем хороша ванна Клеопатры, эта процедура длится 60 минут и не может надоесть, так как делиться на два этапа. Сначала отдыхаешь в ванне с гидромассажем (наполненной капсулой с водорослями), наслаждаясь успакаивающей музыкой и атмосферой, а потом приятным аромо массажем. Во время процедуры мозг просто выключается , забываешь обо всём, остаётся только расслабляться и получить удовольствие от процедур. А после всего, вам предложат ароматный чай на выбор , который можно выпить в комнате отдыха. Уходя от сюда, забирает с собой массу положительных эмоций и хорошее настроение.
Урок верхової їзди
Викладач підбере клієнту спокійного коня та розповість правила поводження з твариною. Новачок навчиться впевнено триматися в сідлі й опанує базовий стиль їзди.
198 відгуків
Даша
Вчора
Очень понравилась прогулка на лошади. Конный клуб легко найти, манеж крытый , лошадки ухоженные и красивые. Инструктор отвечала на любые вопросы, даже дурацкие и рассказала много интересного про лошадей .
Гончарна майстерність
Майстер допоможе сформувати виріб, після чого запропонує сісти за гончарний круг і перейти до роботи на ньому. Спеціаліст буде давати поради та коригувати за потреби.
425 відгуків
Лина
Вчора
Всё было супер
Дегустація вина та сиру для двох
Відвідувачам подадуть різні сорти білих і червоних вин, вироблених у Швейцарії. Також приятелі спробують кілька видів сиру. Дегустацію проведе професійний сомельє.
132 відгуків
Юлия
Вчора
Дуже сподобався і заклад Le Komora, і сама дегустація! Дуже смачні сири, вина.. Дівчина сомельє дуже детально та цікаво все розказувала.. Сертифікат Bodo отримала на день народження
Індивідуальне пошиття нижньої білизни
Майстер зніме мірки і виготовить комплект за заздалегідь узгодженим фасоном і дизайном.
22 відгуків
Ольга
Вчора
Спасибо огромное , все прошло отлично