Вечір у кав'ярні «Дзиґа»
Відвідувачі проведуть вечір у концептуальній кав'ярні. У закладі постійно проходять відкриті виставки картин, кінопокази та концерти. Гості зможуть повечеряти та відпочити.
8 відгуків
Оксана
Вчора
https://www.instagram.com/p/CVLAfFmNzaP/?utm_medium=copy_link
Майстер-клас гончарства
Учень буде крутити гончарний круг, центрувати глину та надавати їй потрібну форму. Завдяки порадам майстра можна створити оригінальну чашку, вазу, тарілку або глечик.
177 відгуків
Іванна
Вчора
Дуже приємна дівчина проводила майстер клас, все доступно пояснювала і допомогла відчути тонкощі процесу створення чогось нового. Я дуже задоволена!!!
Прогулянка на багі
На клієнта чекає заїзд на легкому рамному автомобілі пересіченою місцевістю в лісі. Перед початком учаснику розкажуть про правила техніки безпеки і видадуть екіпірування.
16 відгуків
Юра
Вчора
Круто покататися. Наступного разу підемо з друзями. Взяти декілька машин, оце будуть ріллі по лісу)) рекомендую любителям адреналіну
Майстер-клас їзди на мотоциклі для двох
Клієнти відвідають групове заняття з досвідченим байкером і зможуть покерувати мотоциклом.
2 відгуки
Галина
Вчора
https://www.facebook.com/100002246717036
Все супер! Рекомендую ці враження)
Дегустація вина та сиру для двох
Приятелів зустріне сомельє, який розповість про особливості вин, етапи дегустації та поєднання напоїв із закусками. Гості спробують різноманітні сорти вина, а також сиру.
65 відгуків
Роман
Вчора
Дегустація сиру і вина пройшла цікаво, було смачно)
Вечеря в грузинському ресторані
Приятелі вирушать у ресторан, де для них заздалегідь зарезервують столик. Офіціант запропонує вибрати страви, які приготовані за класичними грузинськими рецептами.
46 відгуків
Христина
Вчора
Все супер