Відпочинок на воді в Харкові

Фото - Прогулянка на яхті
Рекомендуємо
77 відгуків
подарували 1 460 разів
Пара вирушить у міні-круїз. Вони проведуть час на комфортабельній яхті, де зможуть насолодитися водною прогулянкою, позасмагати на палубі або влаштувати пікнік на борту.
2200 грн 2 люд. 2 години
Фото - Дайвінг із дельфінами
10 відгуків
подарували 95 раз
Клієнт відвідає індивідуальний майстер-клас, на якому навчиться занурюватися під воду. Під час заняття відвідувач зможе поплавати з одним або двома дельфінами в басейні.
Фото - Перегони на каяках для двох
22 відгуки
подарували 390 раз
Клієнти пройдуть інструктаж з управління каяками. Після цього вони зможуть вирушити в самостійне плавання озером. На вибір надають одинарні та двомісні човни.
Фото - Плавання з дельфінами
25 відгуків
подарували 180 раз
На клієнта чекає інструктаж, а потім він зможе поплавати в басейні з дельфінами. Морські тварини будуть грати з відвідувачем і танцювати вальс так само, як під час виступів.
Фото - Майстер-клас управління яхтою
Рекомендуємо
32 відгуки
подарували 928 раз
Клієнта очікує індивідуальне навчання основам управління яхтою під керівництвом досвідченого капітана. Спочатку новачок опанує теорію, а після цього стане за штурвал.
Фото - Абонемент у басейн
17 відгуків
подарували 703 рази
Клієнт зможе поплавати в різних стилях, попірнати та самостійно виконати комплекс вправ у воді. Регулярні тренування допоможуть зміцнити всі групи м'язів і поліпшити сон.

Відгуки: Відпочинок на воді в Харкові

481 відгук
Перегони на каяках для двох
Анжелика
12 вересня 2021
Организация - супер! Спасибо! Одевайте шорты или штаны, которые быстро сохнут. Можно взять сменную одежду, обувь с собой. Есть камеры хранения, куда можно положить свои вещи. Всё понравилось, отлично отдохнули )👍
SUP-серфінг для двох
Женя
13 вересня 2021
Покатались отлично. На закате, то что нужно! Персонал хороший, рассказали, показали как и что делать, особенно чтобы не упасть в воду😅
Дайвінг із дельфінами
Анастасия
25 вересня 2021
Подарила маме дайвинг. Она в полном восторге. Инструктор шикарный и всегда рядом. Все дельфины рядом. Эмоции переполняют. Вес и возраст ничему не мешают. Пробуйте - это классно❤️