Список бажань порожній
Додавайте враження та діліться бажаннями з друзями.
Ваш кошик порожній
Додавайте вподобані враження до кошика.
користувач без аватара
Марина
Сьогодні
Була вперше на такому майстер-класі, і мені дуже сподобалось, час пролетів неймовірно швидко, заняття дуже захоплююче, атмосфера була максимально приємною) Особлива подяка майстрині Олександрі, дуже приємна дівчина, все чітко, зрозуміло пояснювала, контролювала всі процеси і в результаті вийшла чудова тарілочка) З нетерпінням чекатиму на тарілочку в готовому вигляді і буду використовувати у побуті) і обов'язково повернусь зробити ще щось цікаве)
користувач без аватара
Лариса
19 червня 2026
Кайфова атмосфера, дуже приємна та талановита майстриня, якщо бажаєте відпочити душою, заземлитись і створити красу своїми руками, рекомендую. Я була в перший раз, але 100% не останній
користувач без аватара
Ольга
9 червня 2026
Прекрасная студия керамики с замечательным мастером своего дела! Самые позитивные эмоции от проведенного мастер-класса!🌹🌹🌹
користувач без аватара
Ольга
29 травня 2026
Спасибо огромное Саше. В любом деле нужны знания и опыт. Но! Благодаря её мастерству и терпению получаются настоящие шедевры. С огромным нетерпением жду, когда уже можно будет забрать это потрясающее произведение искусства.
користувач без аватара
Ольга
25 травня 2026
Враження мені подарувала подруга на день народження. На подібному майстер-класі була вже вдруге, мені все сподобалось. Мама була вперше, вона взагалі в захваті. Викладачка дуже турбується, щоб виріб вийшов як найкраще та дає поради. Забирати вироби можна через 4 тижні, тож чекаємо на результат наших старань.
користувач без аватара
Світлана
18 травня 2026
Донька відвідала майстер-клас кераміки та залишилася дуже задоволеною!! Хоче ще раз відвідати. Майстриня Олександра - чудова дівчина та викладач! Дякуємо за приємні враження!
користувач без аватара
Светлана
16 травня 2026
Прекрасная работа прекрасный специалист хорошо помогал Нам всё это делать и мы с лёгкостью сделали свои предметы .Спасибо большое
користувач без аватара
Єлизавета
28 квітня 2026
Дуже сподобалася гончарна майстерня, особливо майстриня Олександра ❤️
користувач без аватара
Віктор
27 квітня 2026
Дякую за такий досвід і враження ,було цікаво Майстрині Марії окрема подяка , дуже привітна і мила 100% рекомендую завітати
користувач без аватара
Настя
19 квітня 2026
Все дуже сподобалось! Дівчина, яка мені пояснювала - велике дякую їй ❤️
користувач без аватара
Олена
15 квітня 2026
Все було просто пречудово))) Олександра дуже приємний майстер з гарною енергетикою))) Настрій гарантований)) Дуже рекомендую!
користувач без аватара
Альона
13 квітня 2026
Мені дуже сподобався МК з кераміки для двох. За відведений час встигли зробити два вироби кожен. Це був релакс та творче натхнення. Дівчина майстер Олександра дуже приємна, все чітко та доступно пояснює. Є бажання ще раз сходити та приємно провести час, рекомендую ❤️
користувач без аватара
Олена
3 квітня 2026
Сьогодні побувала на майстер- класі з кераміки,дуже сподобалось,приємна атмосфера та цікавий майстер- клас!
користувач без аватара
Лариса
23 березня 2026
Все булуло ДУУУУУУУже цікаво, дізналась багато нового і зробила власний глиняний виріб
користувач без аватара
Дарья
18 березня 2026
Неймовірно крутий майстер клас! Майстриня Саша-дуже крута людина,одразу знайшли спільну мову! Процес створення виробу-цікавий,чарівний,одним словом-кайф❤️дякую ,що даруєте такі емоції 🥹
користувач без аватара
Станіслав
12 березня 2026
Класний подарунок для пари, для тих, хто розуміє важливість романтичних відносин у стосунках) Внутрішня обстановка тепла, затишна, бімба!)
користувач без аватара
Ольга
7 березня 2026
Я була на майстер класі з гончарства. Мені дуже сподобалась майстриня Александра. Її професіонализм знання секретів цієї справи зробили мене щасливою на цей час . Дякую за Її працю, мої враження та моє надхнення .
користувач без аватара
Алла
7 березня 2026
Мені все дуже сподобалось, було цікаво та вийшла чудова чашка!
користувач без аватара
Олена
6 березня 2026
Супер чудово! Дякую майстрам, все було чудово!)
користувач без аватара
Вероніка
4 березня 2026
Дуже сподобався майстер-клас по кераміці. Атмосфера дуже приємна у майстерні, стільки всього цікавого і гарного. Дівчатка, які працюють великі молодці. З нами була майстриня Олександра. Вона дуже хотіла, щоб у нас все вийшло і ми залишились задоволеними від процесу і кінцевого результату. Грамотно, доступно, легко і невимушено все пройшло! Дуже задоволена, що вибрала саме цю студію!
користувач без аватара
Наталія
2 березня 2026
Добрий день, ліпила виріб вручну, дуже сподобалося, було цікаво глянути на результат своєї роботи. Атмосфера надихає, приємні майстрині.
користувач без аватара
Євгенія
21 лютого 2026
Дуже сподобався майстер-клас, проводила дуже приємна дівчина, комфортна атмосфера, з нетерпінням очікую, коли буде готовий мий виріб ❤️
користувач без аватара
Валерия
21 лютого 2026
Атмосфера в студии невероятно теплая и уютная, время пролетело незаметно. Огромное спасибо мастеру: всё объясняли очень понятно, вели буквально за руку от кусочка глины до готового изделия. С нетерпением жду свою чашку после обжига!
користувач без аватара
Дар’я
11 лютого 2026
очень приятная девушка проводила мастер класс!
користувач без аватара
Валерия
31 січня 2026
Добрый вечер,брала мастер класс по керамики для детей,остались очень довольны,хороший творческий подход к детям ,очень интересно,ждем не дождемся когда увидим конечный результат.Спасибо огромное за эмоции и приятное время препровождения
користувач без аватара
Аріна
24 січня 2026
Персонал очень профессионален! Спасибо за хорошие воспоминания!🤩
користувач без аватара
Анфіса
19 січня 2026
Дуже сподобалося , рекомендую усім, все пройшло швидко, з нашими побажаннями ❤️
користувач без аватара
Андріана
13 листопада 2025
Супер. Дуже класний простір для створення чогось своїми руками
користувач без аватара
Оксана
4 листопада 2025
Чудове враження. Дуууже сподобалось. Дякую
користувач без аватара
Софія
3 листопада 2025
Вперше відвідували подібний майстер клас та нам дуже сподобалось. Майстерня затишна та дуже комфортна, а працівники відкриті та завжди допомагають. В цілому заход справив дуже позитивне враження.
користувач без аватара
Катерина
31 жовтня 2025
Найкращі враження. Дуже задоволена майстер класом. Все неперевершено. Дякую Вам величезне!
користувач без аватара
Ольга
16 жовтня 2025
Все дуже сподобалося, викладач Аня гарно пояснювала і допомагала з виробом
користувач без аватара
Галина
23 вересня 2025
Мені дуже сподобалось! Отримала велике задоволення ) Все було чудово!
користувач без аватара
Ксенія
16 вересня 2025
Все було чудова Донька дуже задоволена Дуже привітна дівчинка, яка показувала і розповідала як треба працювати з керамікою
користувач без аватара
Кристина
11 вересня 2025
Были на мастер-классе по керамике с мужем — это было невероятно! 😍 Атмосфера уютная, мастер очень внимательный и дружелюбный, время пролетело незаметно. Обязательно придём ещё вместе! ✨
користувач без аватара
Елена
10 вересня 2025
Мне очень понравился мастер класс. Анна все доступно объясняла и показывала. Спасибо большое за удовольствие 🤗
користувач без аватара
Дмитро
4 вересня 2025
Все супер. Дуже сподобалося, максимально круте приємне місце. Рекомендую сходити кожному
користувач без аватара
Оксана
4 вересня 2025
Чудові враження! Анна дуже гарно все показала і розказала, і це дозволила отримати максимально чудовий результат. Щиро вдячна!
користувач без аватара
Олена
1 вересня 2025
Мені сподобавля майстер-класс, я і зробила виріб і відпочила душею. Ганна ретельно поясняла, давала право вибору і допомогала, коли була необхідність. Дуже вдячна і впевнено рекомендую.
користувач без аватара
Олена
26 серпня 2025
супер, чудова робоча атмосфера у дівчат в майстерні, я працювала Анною, прийшла з референсами, вона уважно вислухала всі мої побажання та допомогла з вибором, 1,5 години ліпки пройшли дуже швидко, максимально комфортно та весело, результат супер, з нетерпінням чекаю на готовий виріб з випалу ❤️
користувач без аватара
Слава
19 серпня 2025
Це був дуже цікавий та творчий процес. А ще дуже круто, що створені власноруч вироби не просто залишаються тобі на згадку, а їх можно використовувати вдома!. Щодня вони будуть нагадувати про приємний досвід. Також вдячна Ані за її легкість у спілкуванні, за її невидиму присутність. Обовʼязково ще повернусь до майстерні ще за порцією позитиву, спокою та шансом навчитись ще чомусь новому!
користувач без аватара
Дар'я
31 липня 2025
Вперше була на майстеркласі з кераміки і дуже сподобалось, приємна атмосфера та цікава майстриня, впевнена ще не раз відвідаю подібне😊
користувач без аватара
Володимир
31 липня 2025
Дуже сподобалось!
користувач без аватара
Марія
14 липня 2025
Майстриня Саша - неймовірна. Вразив її підхід до роботи з дітьми, дуже уважна, допомагала дитині сконцентруватися і зробити свою задумку з глини якісно. Дитині сподобалось, особисто я - просто в захваті і думаю, що, вірогідно, в мене тепер є нове хобі)...
користувач без аватара
Марія
13 липня 2025
Нам з моїм сином дуже сподобався майстер клас, майстриня Саша дуже зрозуміло пояснювала нам як працювати з глиною, що і як треба робити, чого не треба. Окремо хочеться відмітити чуйність Саші і її підхід до дітей: мій малий втомився тримати фокус і його відволікало вже все навкруги, але Саша допомогла йому з концентрацією і з його ідеєю. І у нього все вийшло:) Рекомендую студію і майстер клас, це вогонь.
користувач без аватара
Анна
10 липня 2025
Майстер-клас із кераміки пройшов дуже круто! Майстриня допомогла втілити задумане в реальність 😊
користувач без аватара
Вікторія
6 липня 2025
Дякую, дівчата за чудовий мастер класс. Дуже затишна атмосфера, час промайнув непомітно. Обов'язково повернусь ще🫶
користувач без аватара
Ніколь
5 липня 2025
Дуже вдячна майстрині ,яка проводила нам урок .Дуже весела ,гарна та відверта дівчина !