Фото 1 - Фото ауры

Фото аури в Одесі

(не активно)
Ще не працюють

Перегляньте також

Фото - Заїзд на двомісному карті
Працює зараз
14 відгуків
подарували 341 раз
Клієнти вирушать на картодром. Відвідувачам проведуть невеликий інструктаж і видадуть необхідне спорядження. Потім гонщики візьмуть участь у груповому заїзді на картах.
Фото - Сафарі у «БіоПарку»
Ще не працюють
36 відгуків
подарували 382 рази
Клієнт на спеціальному автомобілі в групі з екскурсоводом вирушить кататися парком. Він побачить різних екзотичних тварин і дізнається про особливості їхньої поведінки.
Фото - Playstation у VR-окулярах
Працює зараз
40 відгуків
подарували 1 014 разів
Приятелі зіграють разом в Playstation у VR-окулярах з кутом огляду 360 градусів. Друзі будуть взаємодіяти з різними віртуальними предметами та змагатися одне з одним.
300 грн 2 люд. 60 хв.
1 люд.
15 хвилин
Використати до 31.01.2023

Фото аури — що це?

Свою ауру можна побачити у вигляді різнокольорових контурів на фотографії. Зробить її спеціальний апарат — биоауросенсор. А розтлумачить значення кольорового знімка досвідчений ауродиагност. Він розповість про фізико-емоційному стані, а також про вплив навколишнього середовища на біополе.

Дивовижна наука езотерика

Езотерика відноситься до ряду дивовижних наук, здатних відкрити перед людьми завісу майбутнього. Одним з найбільш дивовижних її досягнень стало винахід биоауросенсора — спеціального апарату, який фіксує контури людської аури.

Рецепт здоров'я від професійного ауродиагноста

Досвідчений консультант розповість про всі особливості та таємниці емоційного стану. Він розтлумачить кожен з відтінків, які відображаються на отриманому знімку та як вони здатні вплинути на долю. Також надається письмова розшифровка знімка на 20 сторінок. 

Як все проходить?

Щасливчику належить переступити поріг езотеричного центру «Лотос Світу». Там його зустріне досвідчений ауродиагност і проведе в окрему кімнату. Щасливчик покладе руки на спеціальні сенсори, які вважають всю інформацію про його аурі. Після цього, консультант вручить гостеві кольоровий знімок, нагадує фотографію «полароида». Всі дані будуть виведені на екран комп'ютера, щоб ауродиагност дав детальну оцінку емоційного життя "Щасливчика".

Побачити ауру своїми очима

Ще близько 100 років тому це здавалося абсолютно неможливим, а сьогодні — власну ауру можна побачити, зображеною на знімку. вона Постане перед очима у вигляді різнокольорових ліній, які несуть в собі інформацію про:

  • фізичному самопочутті
  • емоційному стані
  • активності біополя

20 відгуків

Диана
5 листопада 2015
Было очень полезно послушать рекомендации профессионального ауродиагноста. Я получила интересный опыт, который сложно с чем-то сравнивать. Спасибо за такой необычный подарок Бодо и моей любимой доченьке Насте.
Валентина
29 серпня 2015
Впечатление "фото ауры" получила в подарок на день рождения от подруги. И подарок, и само впечатление очень порадовали, было очень интересно узнать о себе больше. Особенно порадовало много полезных рекомендаций, полученных вместе с фотографией. Думаю, такой подарок я запомню надолго, а фото обязательно сохраню для семейной истории :)
Таня
16 травня 2015
В настоящем эзотерическом центре и вообще у подобного специалиста была впервые. Поэтому сначала не сильно то верила, что он скажет мне что-то толковое. Но когда начался сеанс, я получила кучу невероятно полезной информации и советы, которые мне пригодились))))
Юлия
18 березня 2015
Здравствуйте! Это очень интересное впечатление! Иногда в жизни игнорируешь многие свои желания и стараешься жить как все, вот тогда и начинаются проблемы. Консультант дала нам с мужем много полезных советов и очень реалистично описала наши отношения, исходя из фото нашей ауры. Надеюсь, мы правильно поняли потребности друг друга и личные ошибки)

Як працює купівля враження в подарунок

Крок 1
Виберіть до 5 варіантів, щоб точно вгадати з подарунком
Крок 2
Сплачуйте за найдорожче враження у наборі
Крок 3
Подаруйте враження у дизайнерській упаковці або електронний сертифікат
Крок 4
Одержувач сам обере враження та дату відвідування у нас на сайті
Гарантія якості та ціни
Перед тим як додати враження на сайт, послугу та місце проведення тестує наш співробітник. На сайті — реальні фото та відео локації. А ще наші ціни не відрізняються від цін партнерів.
9 місяців на використання
Стільки часу надаємо отримувачу на вибір, запис і відвідування враження.
5 вражень на вибір
Додайте в подарунок до 5 вражень, щоб точно вгадати! Отримувач сам вибере та відвідає бажану послугу.
Можна замінити враження
Одержувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на декілька або доплатити й відвідати враження дорожче.

Як виглядає подарунок

Можливість привітати людину, якщо не виходить особисто вручити подарунок. Лист або SMS-повідомлення з побажаннями від вас і сертифікатом на враження відправиться в потрібну дату і час імениннику. Копія сертифіката доставляється на ваш e-mail одночасно з надсиланням одержувачу в той час, який ви вказали.

Також ви можете відразу вказати ваш особистий e-mail, щоб отримати сертифікат самостійно та, наприклад, роздрукувати його або відправити зі свого поштовика.

Фото - Електронний сертифікат

Наші магазини

Фото 1 - Магазин bodo в ТЦ «Гагарін Плаза»
Фото 2 - Магазин bodo в ТЦ «Гагарін Плаза»