Стрільбище у Львові

Фото - Пневматичний тир
76 відгуків
подарували 1 723 рази
Індивідуальний майстер-клас стрільби. Клієнт зробить 110 пострілів з трьох видів пневматичної зброї: пістолета, револьвера Safari та гвинтівки Hatsan-70 або Shanghai-2.
Фото - Стрільба з пістолета
2 відгуки
подарували 140 раз
У тирі інструктор навчить новачка поводитися зі зброєю, займати стійку, цілитися та стріляти по мішенях. Потім клієнт зробить по 25 пострілів із двох пістолетів — CZ P-09 і Glock 17.
Фото - День практичної стрільби
1 відгук
подарували 25 раз
Клієнт вирушить у тир, де постріляє з пістолетів, карабінів, рушниці та гвинтівки. На кожну зброю у нього буде по 25 патронів. Інструктор розповість учаснику все необхідне.
Фото - Пейнтбол для компанії
Рекомендуємо
21 відгук
подарували 727 раз
Командна гра у воєнному стилі, де суперники стріляють одне в одного кульками з фарбою. Інструктор розповість про правила та видасть кожному камуфляж, маски та рукавички.
Фото - Стрільба з карабіна
1 відгук
подарували 17 раз
Клієнт відвідає тир, де постріляє з двох видів карабіна — СКС і «Сайга МК-03». На кожен вид зброї в учасника буде 25 патронів. Послуга пройде у присутності інструктора.
Фото - Стрільба з лука для двох
6 відгуків
подарували 203 рази
Інструктор видасть необхідне спорядження, а потім навчить учасників правильної стійки та положення рук. Після цього клієнти потренуються та перевірять свою влучність.