СПА день у Львові

Фото - SPA в темряві для двох
269 відгуків
подарували 4 086 разів
Сеанс розслаблення в кімнаті із запаленими свічками. Професіонали зроблять авторський масаж із використанням олій і приділять увагу біологічно активним точкам на голові.
Фото - SPA догляд для тіла Lady
141 відгук
подарували 1 781 разів
Розслаблювальний SPA сеанс за давнім східним ритуалом, який складається з таких етапів: скрабування, маски з легкої йогуртової суміші, а також масажу тіла та обличчя.
1100 грн 1 люд. до 2 годин
Фото - Аромамасаж
147 відгуків
подарували 4 128 разів
Плавними рухами спеціаліст розігріє м'язи та нанесе на шкіру натуральні ароматичні олії. Після цього професіонал буде пропрацьовувати біологічно активні точки всього тіла.
Фото - Ванна Клеопатри
23 відгуки
подарували 560 раз
Процедура краси та молодості за рецептом давньоєгипетської цариці. Після очищення тіла скрабом, молочної ванни й аромамасажу шкіра стане більш ніжною та еластичною.
1400 грн 1 люд. до 2 годин
Фото - Фруктове SPA
35 відгуків
подарували 796 раз
Клієнт вирушить у SPA студію. Сеанс краси включатиме очищення тіла лимонно-кавовим скрабом, фруктове обгортання і розслаблювальний масаж із застосуванням олії.
1300 грн 1 люд. до 2 годин
Фото - Масаж трав'яними мішечками
146 відгуків
подарували 2 316 разів
Клієнт відвідає процедуру з використанням розігрітої суміші лікувальних трав. Майстер пропрацює окремі частини тіла, допоможе зняти напруження з м'язів і розслабитися.
500 грн 1 люд. 60 хв.

Відгуки: СПА день у Львові

2 052 відгуки
Водоростеве SPA
Оксана
10 жовтня 2021
Дуже розслабляюся процедура, в осінню погоду те що треба. Рекомендую.
SPA в темряві
Світлана
14 жовтня 2021
Там замість належного масажу з арома оліями з авторською методикою у темряві, я отримала звичайний Релакс масаж з олією. Масаж сподобався, але це був звичайний масаж, такі відвідувала багато разів, за набагато меньші гроші!
Масаж гарячими аромасвічками
Марія
Вчора
Мені дуже сподобалося у Body Factory. Надзвичайні масажисти, які роблять чудовий масаж!