Перегляньте також
500 грн | до 3 люд. | 1 год. |
Як відбувається велопрогулянка в тандемі
На приятелів чекає захоплююча прогулянка на незвичайному велосипеді. Прогулянка буде проходити парками та вулицями Львова.
Після невеликого інструктажу друзі вирушать кататися на тандемі. Це двоколісний велосипед, який призначений відразу для двох пасажирів. Унікальна конструкція дозволяє кожному крутити педалі, приводячи транспорт у рух.
Чому ми вибрали велопрокат «Велики»
Це найбільша в Україні мережа пунктів прокату, сервісу та продажу велосипедів. Вона заснована у 2009 році в Києві. Головна місія компанії — популяризація велосипеда як екологічно чистого засобу пересування, розвиток велотранспортної інфраструктури в українських містах, а також екотуризму.
Компанія дотримується європейських стандартів якості обслуговування та сервісу. Вона також постійно оновлює свій велопарк.
Пункти прокату у Львові знаходяться у самому центрі міста — на площі Ринок та на вулиці Винниченка.
Наші магазини, де можна забрати подарунок
-
Магазин bodo в ТРЦ Victoria Gardens
вул. Кульпарківська, 226-А, 1-й поверх Працюємо щодня з 10:00 до 22:00 Перерва 13:00-14:00, 17:30-18:30 Приймаємо оплату готівкою та VISA/Mastercard